Snažíme se otěhotnět

mari90
2. čer 2017

Ahoj, tuto diskuzi zakladam pro nas, ktete se snazime aktualne o miminko. Je tu nekdo? 😀 Moc rada bych si zkratila cas aspon takto pri cekani na // 🙂

krisatko
13. pro 2017

Ahoj holky. Tak jsem zašla po třech měsících k Dr. Nasadila clostilbegyt, teď mám sliznici 9mm w údajně se odděluje, takže co nevidět by měla dorazit mrcha a pak zacnem. Máte s ním někdo zkušenosti?

pavlina30
13. pro 2017

Ahojky holky. Tak ráno na gyndě dr zjistil že jsem těhu. Byly jsme z toho paf oba vzhledem k tomu krvácení.Byl vidět i žloutkový váček srdíčko ale nebylo. Poslal mě do nemocnice na hcg a kontrolu. Hcg bylo negativní a na utz už doktor v nemocnici nic neviděl. Dutinka byla pryč. Pichnul mi injekci na stažení dělohy a pokud do pondělí nepřestanu krvácet budu muset asi na vyčištění. Holky tak to bolí

slunecnice156
13. pro 2017

@tynka07 ahoj, tak jsem to nevydrzela a zkusila test, nejsem z toho uplne nadsena - carka tam je ale skoro neviditelna☹

slunecnice156
13. pro 2017

Co myslite? Meskam 5 den

snowbee
13. pro 2017

@slunecnice156 juchu gratulace

snowbee
13. pro 2017

@slunecnice156 mozna byla ovulace pozdeji ne?

pavlina30
13. pro 2017

@slunecnice156 Myslím že se můžete radovat 🙂

slunecnice156
13. pro 2017

holky supeeer diky moc....jsem uplne nadsena🙂)))) no je to nas prvni pokus takze vubec nevim jestli mam ovu vcas nebo pozdeji...mam hroznou radost🙂 je to opravdu ten nejkrasnejsi vanocni darek

slunecnice156
13. pro 2017

@pavlina30 jeste se moc omlouvam za svuj prispevek vubec jsem si nevsimla toho co jste psala vy...je mi to lito☹

maice
13. pro 2017

@slunecnice156 Potichu gratuluji 🙂

maice
13. pro 2017

@pavlina30 Moc me to mrzi...ani ne pred mesicem jsem taky o miminko prisla...i s vejcovodem, kde se zabydlelo,vim jak se citis. Hodne sil a poradne si poplac!!! (Doufam,ze neva tykani)

pavlina30
13. pro 2017

@maice Vůbec nevadí. No pobrečela jsem si a asi to ještě příjde. Zažít v jednom dni takové překvapení a pak zklamání. Jen mě zarazilo že hcg bylo negativní. Nikdy jsem netušila že zažiju takovou bolest. Je to zvláštní mám už 3 děti tohle zažívám poprvé, ale stejně je to hodně bolestivé

pavlina30
13. pro 2017

@slunecnice156 v pořádku a děkuji

lucifervlkova
13. pro 2017

@fanunka Musíme tomu věřit.Přece to konečně musí vyjít.

lucifervlkova
13. pro 2017

@maice přesně všechny sme.Udělám cokoliv aby to vyšlo.

arevb
13. pro 2017

@pavlina30 taky to mám za sebou, pouze dutinka bez srdíčka, měl to být 9.týden a do dvou dnů spontánní potrat, vůbec jsem nečekala, že se mi tohle může stát. Nejhorší byly první dny, teď je to už 2 týdny a čekám až skončí sestinedeli a začneme znovu 🙂

zuzu158
14. pro 2017

@pavlina30 to je mi moc lito sama jsem ted o miminko prisla mimodelozni tehotenstvi. Prisla jsem i o levy vejcovod snazit se muzeme znovu cca za 3 mesice. Nejhorsi byl ten mesic doma. Ted uz chodim do prace a muzu mezi lidi.

pavlina30
14. pro 2017

Jo život je nevyzpytatelný myslela jsem si že mě se tohle nikdy nestane. Jen holky já přestala krvácet. Dr v nemocnici mi dal injekci na stažení dělohy a já přestala krvácet. Ale děloha by se měla vyčistit ne? Kor když sliznice byla byla vysoká

kristyn.g
14. pro 2017

@arevb to mě moc mrzí to je hrůza ☹ jak dlouho jste se snažili? já mám strach že se po dvou letech snažení zadaří a dopadne to takhle, protože v mém okolí je to poměrně častý jev ☹

@pavlina30 to mě strašně mrzí ☹

krisatko
14. pro 2017

@pavlina30 já tu injekci dostala taky a přesně to samé. Týden nic a pak přišla menstruace a brutální bolesti. Píchání v podbřišku i při sezení i při chůzi, každý krok jak kdyby mě někdo řezal.

dasa.77
14. pro 2017

@pavlina30 Tak ono kdyby sliznice nebyla vysoká,tak se to ani neuchytilo. Bohužel to vždy neplatí,že si s tím tělo poradí samo a revize tak nebude nutná, Já to štěstí měla.

pavlina30
14. pro 2017

@dasa.77 No počkám ještě co to udělá a kdyžtak příští týden zajdu na gyndu

arevb
14. pro 2017

@kristyn.g 4 měsíce, mě tlačí čas, musela jsem si rychle protáhnout rodicak do června, takže teď málo peněz, tak od ledna rychle na brigádu, jinak 1.7. Se mám vracet do práce, ale nemám hlídání

arevb
14. pro 2017

A ke všemu se teď dvema známým narodily holčičky, už se děsím, až nás pozvou na návštěvu, nedělají mi teď dobře těhotné a miminka

krisatko
14. pro 2017

@arevb Uplně přesně vím jak ti je. My jsme přišli o malého v lednu a pořád mi vadí těhotné a děti - miminka. Nejvíc u těch, o kterým vím, že jim taky nešlo otěhotnět nebo taky potratili zhruba ve stejné době jako my jsme ukončovali a už jsou těhotní nebo dokonce stihli porodit. Prostě hruza.

kristyn.g
14. pro 2017

holky tak test mám negativní, tak čekám na ms, doufám že dorazí brzo... příští měsíc vypínám a odpočívám a po novém roce zase začnu 🙂

mandarinka90
14. pro 2017

@kristyn.g ☹ já taky dnes dělala a taky bílo.. Ale já to čekala, celý měsíc byl divný.. Dnes jsem si vyzvedla zásilku takže dávám tomu poslední šanci do jara a pak hurá k dr..

kristyn.g
14. pro 2017

@mandarinka90 tak držím moc palce! je to pěkně na houby :-/ já clostilu dávala velké naděje

kristyn.g
14. pro 2017

nemůžu koukat na ty reklami, prý každá třetí žena podstoupí umělé přerušení těhotenství... mě to akorát tak rozčílí.. ☹

gabcarka
15. pro 2017

@mandarinka90 K tomu drmku si ještě kup čaj z kontryhele a maliniku. Jsou za pár kaček. Pij do ovulace. Malinik napomáhá tvorbě plodneho hlenu (tzn. aby byl pro spermijky průchozí), kontryhel napomáhá růstu děložní sliznice, aby se mělo vajíčko kde uhnizdit. Držím pěsti!