Snažíme se...psychika jako nechtěná antikoncepce?

maximaty
4. led 2013

Ahoj vsem... tuto diskuzi zakladam v nadeji, ze mluvit, psat o tomhle beznadejne uzavrenem kruhu me i jinym se stejnym problemem pomuze se nad to alespon malinko povznest. Zazily jste to? Prekonaly jste to? Trapi vas to? Tak se o to podelme....

jjanniska
8. led 2013

@maximaty to se bojim ale to mimi chceme tak to musime risknout

jjanniska
8. led 2013

@maximaty to my se bojime ale mimi chceme tak to musime risknout

maximaty
autor
9. led 2013

Mam zase tu fazi. jsem 22dc vim ze neni sance na tehotenstvi protoze v dobe ovulace mel pritel horecky. muj mladsi braska se bude zenit vsude sama tehulka a mimco a ja jen problemy, svobodna netehotna. no paradne se v te sebelitosti placam. nic se mi nechce jsem protivna a predstava ze za dve hodiny uz budu v praci me dorazi...

vendy01
9. led 2013

Ahoj, to je opravdu těžké. Vím o čem mluvím. My se snažíme celkem 3,5 roku. Za testy už jsem dala majlant 😀 Stačili jsme postavit barák, manžel vystudoval dálkově vysokou, nastoupila jsem do nové práce, takže změn požehnaně 😅 Druhé dítko však stále nikde a příčina neobjasněna, jsme zdraví.
Myslím, že žádná zaručená rada neexistuje, musíme se stím poprat jak jen to nejlépe. Chtě nechtě si člověk těmi krizemi projde, pak se zas odrazí ode dna a jede se dál.
Nás stále nad vodou drží náš 5 letý syn. Máme alespoň jeho a jsme za to šťastní.
Všem přeji hodně a sil a brzy mimísky v bříšku 🙂 🙂

jjanniska
18. led 2013

@maximaty Ahoj tak mam slebe pozitivni 3 tehu testy 🙂 dneska jsem byla na ultrazvuku ale nic neslo videt tak mi doktor bral pro jistotu krev.Doufam ze to neni poplach

maximaty
autor
18. led 2013

@jjanniska jee tak moc gratuluju a drzim pesti at to dopadne jak nejlip to jde!!!!

jjanniska
18. led 2013

@maximaty dekuji moc 🙂 A vam drzim palecky at se vam fazolka brzo chytne!!! urcite to pujde!

jjanniska
22. led 2013

@jjanniska Ahoj jak se mas?Ja uz teda zatim tehu priznaky mam a musim rict ze na zacatek je to sila 😀 Jsem malatna prsa me boli,zvracim,zada no uzasne jsme zvedava co bude dal 😀

jjanniska
22. led 2013

@maximaty Ahoj jak se mas?Ja uz teda zatim tehu priznaky mam a musim rict ze na zacatek je to sila Jsem malatna prsa me boli,zvracim,zada no uzasne jsme zvedava co bude dal 😀

dorinek
22. led 2013

Ahojky - tak my se snažili o mimčo 4 roky. 2x IUI, 4x IVF, všechny možný vyšetření, testy, rady - abychom se na to tak nesoustředili- jenže psychice člověk neporučí. Až když jsem byla totálně na dně a řekla si, že už mimčo nechci, že se na rok přestaneme snažit, tak jsem se od toho dokázala odpoutat. Strašně se mi ulevilo, že už nemusím nikde "roztahovat nohy", že už nemusím píchat hormony, že se z milování zase stane milování a né výrobní proces..... A za 2 měsíce jsem byla v tom 😀
O druhé mimčo jsem ani moc nestála, spíš manžel chtěl, mě by stačilo i jedno. Ale hlavně jsem byla přesvědčená, že nám to stejně nepůjde, že tomu dáme tak dva roky a pak zase budem lítat po doktorech. Odmítla jsem "počítat" plodné dny, dělat ovulační testy a vůbec se na to nějak soustředit, práce kolem dcerky bylo dost, takže jsem ani nějak neregistrovala, když jsem to nedostala 😅 Když jsem pak zjistila, že už je to 40 dní a na testu //, tak jsem to ořvala (štěstím) 😵 A dnes řeším, jakou šetrnou antikoncepci nasadit, abych zase nebyla za chvíli "v tom" 😀 😀
Kočky držte se, rady typu -hlavně se na to nesoustředit - vám dávat nebudu. Svého času jsem za každou takovou větu málem vraždila, vím moc dobře, že to nejde. Ale jednou to určitě přijde 😵

maximaty
autor
29. led 2013

@dorinek ahoj, tvuj pribeh me dojal, povzbudil, potesil, mam radost za tebe, ze se ti tak uzasne nakonec splnily tenkrat mozna az nesplnitelna prani... Kez by nas bylo vic, ktere se muzeme po par letech otocit a popisovat podobne pribehy 🙂

dorinek
29. led 2013

@maximaty - člověk se od toho asi nedokáže jen tak odpoutat silou vůle a přestat se na to upínat. Musí si sáhnout až na dno a smířit se s tím, že je to prostě takhle a jinak už to nebude, teprve po tom smíření se se situací se dokáže upnou někam jinam, koukat jiným směrem....Ale k tomu musí každý dojít sám. 😔 Tak hodně štěstí 😵

maximaty
autor
31. led 2013

@dorinek vis, kdyz jsem zrovna pri smyslech, rikam si to stejne... Jenze najednou se vzbouri hormony, pripadne potkam tehulku nebo miminecko, jde to nanovo... ale dekuju za otevreny mily prispevek 🙂

dorinek
1. únor 2013

@maximaty - nic si z toho nedělej, já jsem vždycky brečela jak želva (tajně večer), když mi nějaká kamarádka oznámila, že čeká....v tom se člověk asi neovládne.

četla jsem ti v pasu tu zmínku o včerejší diskusi "aktívna v sexu" - bože to byla pr..... mlátila jsem se u počítače jak puberťák, takhle už jsem se dlouho neřehtala 😀 😀 😀 ale to sem nepatří, já vím....ale bylo to oživení 😀 škoda, že to zamkli :(

maximaty
autor
1. únor 2013

@dorinek no jeste ze se tam muzem zpetne aspon podivat a pocist si 🙂))

maximaty
autor
6. srp 2013

Koukam, ze tahle diskuse "umrela". Skoda, tohle tema mi prijde dost diskutovane a diskutovatelne...