• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíte se o druhé mimčo a chtěly byste si dopisovat?

5. ledna 2014 
autor
@teok my taky obden :slight_smile: já poprvé byla tehu taky hned 3.3 jsem mela posl. mc a v dubnu jsem zjitila ze jsem tehu :slight_smile: takze jse zvedava jak to bude ted......a ty ovu testy si delas kdy?kazdej den ve stejnou hodinu?
31. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky také se ráda přidám... Máme ročního chlapečka a chtěli bychom děti tak 2 roky od sebe :slight_smile:... :slight_smile:... Ovulaci mám teprve před sebou :slight_smile:...

Snažíme se od srpna/září - chtěli jsme už dříve, ale trvalo než se mi srovnala MS po kojení... a pak jsme měli vcelku smůlu... První snažení jsme prošvihli a další 2 jsem byla v době ovulace a po nemocná, tak snad teď už bude vše ok a vyjde to :slight_smile:

Všem vám držím palce :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ircas1978 Irčo, protože jsem nevěděla, kdy má ovu, tak vidíš na papírku, že jsem začala testovat brzo a obden, ale potom co čárka začala sílit, tak každý den a většinou po obědě, měla by jsi testovat ve astejnou hodinu, ale kdo na to má myslět, tk jsem testovala cca od 12ti do 13ti hodin :slight_smile:, ale někde jsem četla, že se má testovat mezi 14-18hod. a některé holčiny testují ráno a večer, tak nevím no :D... jsem amatér v tomto :D

@melinkaproch vítej :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teok no já práve taky :wink: tak já si test udelam dnes taky a budu to zkouset :slight_smile: to znamená ze musim dneska jeste do lékarny pro testy :slight_smile: :grinning:
31. pro 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji :slight_smile:

Berete holky nějaké vitamíny? :slight_smile: Zkoušíte nějaké "známé" metody? :slight_smile:...

Já mám zakloněnou dělohu, tak nám byla při prvním snažení doporučena poloha zezadu a vyšlo to :grinning:
31. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 jo to zmán, já měla raději zásobů testů, aby nedošli o svátcích :D a to jsem si ještě koupila nějaké výhodné balení, byli tam dva zdarma, ale neřekli mi, že jsou těhu a já tele si to ani nepřečetla na krabičce :D, tak sem koukala jak puk, když jsem si ho udělala a druhá čárka byla v čudu :D... taková blondýnka trochu :D
31. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 obden je to prima... ale to u nás neprochází, ptž manžel někdy není doma... Teď nám vyjde sex akorát den před ovulací a možná v ten den, tak uvidíme :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@melinkaproch tak to jsme na tom stejně :grinning: jinak já beru listovku a ty metody krom tech plodnych dnu co jsem ted zacla koumat asi nic.....jo vlastne narazila jsem na tu jonášu metodu :grinning:
31. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch já neberu teda nic, nebrala jsem ani před prvním těhu a to jsem teda i kouřila a den před zjištěním jsem pařila :D... a metodu žádnou nemám :(, jen asi sex :P
31. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teok tak to já ten mesíc co jsem byla uz tehu a nevedela jsem o tom tak jsem byla na oslave a taky jsem řádila :sunglasses:
31. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 a jak staré mimčo máte teď? nám byly dva 8.12. :slight_smile:
31. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teok :grinning: já mela termín 8.12 a rodila jsem 30.11 :slight_smile: takze nám byli 30. 2 ročky! :grinning:
31. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jeee, to se někdo má, já měla termín 2.12. a 4.12., ale museli ho vyvolat, jinak by tam byl snad do dnes :D
31. pro 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mela taky vyvolávný porod :slight_smile: mela jsem špatné jaterní testy :confounded: a to byl teda nářez...rodila jsem 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak to já naštěstí ráno zavedená tableta a odpo v 16:45 byl venku, ale ty bolesti :D
31. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem měla vyvolávaný porod kvůli cukrovce a úplně paráda :slight_smile: Ke konci to samozřejmě bolelo, jak ... byla jsem napíchlá ještě na ox. ... ale to bylo jen pár kontrakcí :slight_smile:... Náš malý vykoukl na svět před rokem :slight_smile: 21.12. :slight_smile:

Koukám, že je tu dost prosinc. dětí :slight_smile:

Druhý porod bych si hrozně ráda zažila, aby se rozeběhl sám :slight_smile:
31. pro 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 zdravim v novem roce, tak jak vypada ovu test?
1. led 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teok ahojky, no mám tam náznak takovýho dusika ... tak se snazime :slight_smile: ale neni to uplne ono cekam az tam budu mit fakt zretelnou caru ....ale mela bych mit ovu 5 ledna takze je cas....a jak ty si na tom? jo mimochodem...mas nejaký finty po sexiku ,treba jako lezis s nahoma nahoru nebo tak ? :grinning:
1. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Ahojda, a dáváš si někam testíky, aby jsi mohla pak provnat? já žádný rady nemám :frowning2: jen sem vždy byla v klidu a ani čůrat nešla :grinning: ... třeba pak dáš taky foto ovulky :wink:
2. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 taky čekám ovulaci 5. :slight_smile: a zkoušíme teď snažení ob den - co vy? :slight_smile:
2. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
také jsme se snažili ob den do ovu, pak jsme v den ovu ještě zkoušeli :slight_smile:
2. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo lepim si je na papir tak jako to mas ty na papiru :grinning: no já sem tky v klidu,lezim jak mrtvola :grinning:
2. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@melinkaproch no my ted 3 dny za sebou :grinning:
2. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky,ja mam od vcera takový jako mokro ale nevim jestli to je moje nebo chlapa :slight_smile:
2. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@melinkaproch my máme doma taky ročního chlapečka a ráda bych měla děti taky tak dva roky od sebe. Tak jsem myslela, že se začneme snažit až tak v dubnu nebo je pozdě, když se snažíte už teď? U prvního jsme to zjistili po půl roce. Hodně štěstí při snažení :slight_smile:
2. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, začínáme dřív se snažením raději, když se zadaří, bude to fajné, když ne, máme čas :slight_smile:... nerada bych to honila na poslední chvilku a stresovala se o to víc :frowning2:
3. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase bojím, aby malý nepřišlo brzo. Malej je začátkem prosince, takže kdyby se narodilo další nejdřív v lednu, tak by mi to nevadilo. Antikoncepci žádnou nemám, tak třeba to pak půjde líp :slight_smile: Uvidíme, při prvním jsem se nervovala a teď už to řešit nebude, až přijde tak přijde. Ten stres je na houby, ale těžko se ho zbavuje
3. led 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem se tez snazila ale porad nic tak us sem zvedava kdys us tenhle medic nic nebude tak us pujdu doktorovi abi mi nejakpomohl s najakima vitaminama :unamused:
5. led 2014 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek