Snažíte se o druhé mimčo a chtěly byste si dopisovat?

ircas1978
29. pro 2013

Holky je mezi váma nekterá která se snazí o druhé mimčo a chtela by si dopisovat? 😀 My máme doma syna Matěje 2 roky a chceme mu pořídit sestričku 😎 no uvidime snad se zadari a bude holcicka kdyz ne tak brácha bude taky fajn 😀

ircas1978
autor
31. pro 2013

@teok my taky obden 🙂 já poprvé byla tehu taky hned 3.3 jsem mela posl. mc a v dubnu jsem zjitila ze jsem tehu 🙂 takze jse zvedava jak to bude ted......a ty ovu testy si delas kdy?kazdej den ve stejnou hodinu?

melinkaproch
31. pro 2013

ahojky také se ráda přidám... Máme ročního chlapečka a chtěli bychom děti tak 2 roky od sebe 🙂... 🙂... Ovulaci mám teprve před sebou 🙂...

Snažíme se od srpna/září - chtěli jsme už dříve, ale trvalo než se mi srovnala MS po kojení... a pak jsme měli vcelku smůlu... První snažení jsme prošvihli a další 2 jsem byla v době ovulace a po nemocná, tak snad teď už bude vše ok a vyjde to 🙂

Všem vám držím palce 🙂

teok
31. pro 2013

@ircas1978 Irčo, protože jsem nevěděla, kdy má ovu, tak vidíš na papírku, že jsem začala testovat brzo a obden, ale potom co čárka začala sílit, tak každý den a většinou po obědě, měla by jsi testovat ve astejnou hodinu, ale kdo na to má myslět, tk jsem testovala cca od 12ti do 13ti hodin 🙂, ale někde jsem četla, že se má testovat mezi 14-18hod. a některé holčiny testují ráno a večer, tak nevím no :D... jsem amatér v tomto :D

@melinkaproch vítej 🙂

ircas1978
autor
31. pro 2013

@teok no já práve taky 😉 tak já si test udelam dnes taky a budu to zkouset 🙂 to znamená ze musim dneska jeste do lékarny pro testy 🙂 😀

melinkaproch
31. pro 2013

@teok děkuji 🙂

Berete holky nějaké vitamíny? 🙂 Zkoušíte nějaké "známé" metody? 🙂...

Já mám zakloněnou dělohu, tak nám byla při prvním snažení doporučena poloha zezadu a vyšlo to 😀

teok
31. pro 2013

@ircas1978 jo to zmán, já měla raději zásobů testů, aby nedošli o svátcích :D a to jsem si ještě koupila nějaké výhodné balení, byli tam dva zdarma, ale neřekli mi, že jsou těhu a já tele si to ani nepřečetla na krabičce :D, tak sem koukala jak puk, když jsem si ho udělala a druhá čárka byla v čudu :D... taková blondýnka trochu :D

melinkaproch
31. pro 2013

@ircas1978 obden je to prima... ale to u nás neprochází, ptž manžel někdy není doma... Teď nám vyjde sex akorát den před ovulací a možná v ten den, tak uvidíme 🙂

ircas1978
autor
31. pro 2013

@melinkaproch tak to jsme na tom stejně 😀 jinak já beru listovku a ty metody krom tech plodnych dnu co jsem ted zacla koumat asi nic.....jo vlastne narazila jsem na tu jonášu metodu 😀

teok
31. pro 2013

@melinkaproch já neberu teda nic, nebrala jsem ani před prvním těhu a to jsem teda i kouřila a den před zjištěním jsem pařila :D... a metodu žádnou nemám :(, jen asi sex :P

ircas1978
autor
31. pro 2013

@teok tak to já ten mesíc co jsem byla uz tehu a nevedela jsem o tom tak jsem byla na oslave a taky jsem řádila 😎

teok
31. pro 2013

@ircas1978 a jak staré mimčo máte teď? nám byly dva 8.12. 🙂

ircas1978
autor
31. pro 2013

@teok 😀 já mela termín 8.12 a rodila jsem 30.11 🙂 takze nám byli 30. 2 ročky! 😀

teok
31. pro 2013

@ircas1978 jeee, to se někdo má, já měla termín 2.12. a 4.12., ale museli ho vyvolat, jinak by tam byl snad do dnes :D

ircas1978
autor
31. pro 2013

no já mela taky vyvolávný porod 🙂 mela jsem špatné jaterní testy 😖 a to byl teda nářez...rodila jsem 2 dny 😝

teok
31. pro 2013

@ircas1978 tak to já naštěstí ráno zavedená tableta a odpo v 16:45 byl venku, ale ty bolesti :D

melinkaproch
31. pro 2013

taky jsem měla vyvolávaný porod kvůli cukrovce a úplně paráda 🙂 Ke konci to samozřejmě bolelo, jak ... byla jsem napíchlá ještě na ox. ... ale to bylo jen pár kontrakcí 🙂... Náš malý vykoukl na svět před rokem 🙂 21.12. 🙂

Koukám, že je tu dost prosinc. dětí 🙂

Druhý porod bych si hrozně ráda zažila, aby se rozeběhl sám 🙂

teok
1. led 2014

@ircas1978 zdravim v novem roce, tak jak vypada ovu test?

ircas1978
autor
1. led 2014

@teok ahojky, no mám tam náznak takovýho dusika ... tak se snazime 🙂 ale neni to uplne ono cekam az tam budu mit fakt zretelnou caru ....ale mela bych mit ovu 5 ledna takze je cas....a jak ty si na tom? jo mimochodem...mas nejaký finty po sexiku ,treba jako lezis s nahoma nahoru nebo tak ? 😀

teok
2. led 2014

@ircas1978 Ahojda, a dáváš si někam testíky, aby jsi mohla pak provnat? já žádný rady nemám ☹ jen sem vždy byla v klidu a ani čůrat nešla 😀 ... třeba pak dáš taky foto ovulky 😉

melinkaproch
2. led 2014

@ircas1978 taky čekám ovulaci 5. 🙂 a zkoušíme teď snažení ob den - co vy? 🙂

teok
2. led 2014

také jsme se snažili ob den do ovu, pak jsme v den ovu ještě zkoušeli 🙂

ircas1978
autor
2. led 2014

jo jo lepim si je na papir tak jako to mas ty na papiru 😀 no já sem tky v klidu,lezim jak mrtvola 😀

ircas1978
autor
2. led 2014

@melinkaproch no my ted 3 dny za sebou 😀

ircas1978
autor
2. led 2014

jinak holky,ja mam od vcera takový jako mokro ale nevim jestli to je moje nebo chlapa 🙂

monul88
2. led 2014

@melinkaproch my máme doma taky ročního chlapečka a ráda bych měla děti taky tak dva roky od sebe. Tak jsem myslela, že se začneme snažit až tak v dubnu nebo je pozdě, když se snažíte už teď? U prvního jsme to zjistili po půl roce. Hodně štěstí při snažení 🙂

teok
3. led 2014

já nevím, začínáme dřív se snažením raději, když se zadaří, bude to fajné, když ne, máme čas 🙂... nerada bych to honila na poslední chvilku a stresovala se o to víc ☹

monul88
3. led 2014

Já se zase bojím, aby malý nepřišlo brzo. Malej je začátkem prosince, takže kdyby se narodilo další nejdřív v lednu, tak by mi to nevadilo. Antikoncepci žádnou nemám, tak třeba to pak půjde líp 🙂 Uvidíme, při prvním jsem se nervovala a teď už to řešit nebude, až přijde tak přijde. Ten stres je na houby, ale těžko se ho zbavuje

jana123123
5. led 2014

Ja sem se tez snazila ale porad nic tak us sem zvedava kdys us tenhle medic nic nebude tak us pujdu doktorovi abi mi nejakpomohl s najakima vitaminama 😒