Splašené hormony, aneb maminka pláče kvůli kravinám 🙂

nikka.vo
6. črc 2009

Tak se nám tu pochlubte jaká nejvíc absurdní věc (klidně jich napiště víc) vás rozplakala počas těhotenství a celkově mateřství, kdy vám dávají hormony na prdel a ostatní na vás koukají jako na blázna 😀

Takže jak už jsem psala v jiném tématu, tak po porodu mě rozpláče větší zhluk lidí zažívající to samé (demonstrace, sportovní zápasy, koncerty apod 😅 😅 státní hymna (to mám staženou prdel a zadržuju to jak se dá 😀, pak když někdo vystupuje před více lidmi a dal si tu práci si něco nacvičit, nebo naučit 😅 a podobné nesmysly 😅
Takové věci jako že řvu u zpráv kde jsou děti apod, to je jasná věc, spíš mi jde o takové ty absurnější věci 😅

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kaleilah
6. črc 2009

Ahojky, tak mě rozbrečí taky kde co, zrovna včera jsem se rozbrečela když mi zmoklo prádlo který jsem už měla suchý a nestačila sundat-teda byla jsem líná 😉 jooo, a dneska jsem se rozbrečela když jsem zjistila že půlka věcí co jsem o víkendu zavařila má povolený víko, ale to je pochopitelný, absolutní zoufalství-jak v zimě přežiju bez zavařených borůvek?! 😀

emamamamu
6. črc 2009

jako nejvetsi blbost si vybavuju to, ze pritel usnul driv nez ja....z toho jsem usoudila, ze me jiz nemiluje a asi se budu muset odstehovat😀
brecela jsem tri hodiny do polstare...😀

nikka.vo
autor
6. črc 2009

kaleilah a Ema 😀 😀 😀 šmarjá pano, tak tohle jsem ještě nezažila a snad nezažiju 😅 😅 😅 😅

sarkabrezen
6. črc 2009

když se Pavel Nedvěd loučil při posledním reprezentačním zápase a lidi mu aplaudovali ve stoje... vůbec fotbalu nějak extrémně nefandím, Nedvěda znám jen co zaslechnu... ale jak jsem tuhle scénku viděla ve zprávách, tak jsem byla naměkko jak shnilé jabko 😅 😀 😀

z těhotenství by toho asi bylo víc, hlavně co se týče partnera, ale radši to všechno rychle zapomínám 🙂

kaleilah
6. črc 2009

jinka můžete si mě připsat jako nadšenou "doplňovatelku" téhle diskuse, před chvilkou jsem měla na krajíčku 😀 jsem fakt už cáklá, manža mě chytil kolem pasu a řekl mi údajně "láskyplně" ty moje velrybko a já doteď stála před zrcadlem a pofňukávala že jsm už zas tlustá a nelíbim se mu 😅

uci
6. črc 2009

tak holky, to sa vsetko da pochopit - ved to su veci ktore sa vas konkretne bytostne dotykaju 😀 tak je jasne, ze vas to rozplace
no ale mna teraz po porode rozplace napr. aj to, ked mi nejaka znama rozprava ako sa jej synovec ide rozvadzat - a to pritom toho synovca absolutne nepoznam, v zivote som ho nevidela a ta znama je fakt len znama zo zamestnania 🙂

dont_speak
6. črc 2009

Ahoj,
teď jsem se zasmála 🙂
Pamatuju si, jak mě rozbrečelo v těhotenství, když bráchovi pochcípali cvrčci v krabičce.

nikka.vo
autor
6. črc 2009

dont_speak 😀 😀 😀

kaleilah
6. črc 2009

nikko je hodně ujetý že jsem asi po miliontý bulela předevčírem u titaniku? 😅 😀 😀 😀

nikka.vo
autor
6. črc 2009

😀 ne to není

nikka.vo
autor
6. črc 2009

kdo by nebrečel, když Leo padá do hlubin? 😀

kaleilah
6. črc 2009

tak to mě bylo upřímně docla fuk 😀 mě rozbrčely ty hudebníci 😀

emamamamu
6. črc 2009

ja brecela kuli tolika kravinam, ze se mi chce ted brecet, ze uz si ani na jednu nemuzu vzpomenout...😀

kaleilah
6. črc 2009

emo 😀 mě rozbrečí i zákeřná pračka která mi neustále žere ponožky 😀 😀 jsem koupila super krásný mimískovi a mám od každý jen jednu, to jsem obrečela, ale na druhou stranu, co je špatnýho na tom mít jednu modrou s autm a duhou zelenou s lodičkou? aspoň jsmeoriginální.teda aspoň na doma 😀

mili84
7. črc 2009

😀 Tak holky - rozbrečela mě ta poslední, nová, reklama na Kofolu - jak kluk vyrábí panáčky z klubíček a knoflíků 😀 😀

editah222
7. črc 2009

Mili84 - včera jsem tu reklamu taky probrečela 🙂 Manžel jen hleděl.
A nejvíc jsem obrečel, když jsem se o víkendu snažila předělat jeho pracovnu a on to viděl a říká ať toho nechám, že to zvládne sám. Já jsem si myslela, že nechce abych se mu tam hrabala a tak jsem brečela jako želva. No a on chudák měl strach abych se tam netahala s jeho těžkýma šanonama apod. Fakt už mi začíná hrabat. 😉

nikka.vo
autor
7. črc 2009

tak zjišťuj že jsem proti vám žabař 😀

Jo ale mě třeba rozbrečí reklamy v kině, to je vlastně fakt 😅 jak tam je zase víc lidí, hudba hraje nahlas... V kině se fakt i blbá reklama prožívá jinak, protože ty efekty a hudba zní jinak a líp, že mám vždycky staženou prdel. Třeba reklama na Nestea, to si pamatuju 😅

nikka.vo
autor
7. črc 2009

a nebo když běžela reklama v kině na Roomster (písnička Room for more) 😕 😅

byyz
7. črc 2009

mě rozbrečely předvolební televizní spoty a zpráva v rádiu, že ze tejden začíná MFF Karlovy Vary
fakt nevím proč 😅

kubaka
7. črc 2009

Já se naposled rozzeřvala, když syna přijali na šestiletý gympl - spíš od nervů, co to kolem obnášelo.
Taky mě rozplakal vykradený sklep, kde jsem přišla o dva roky staré kolo.
Zvlášť když mám PMS, tak to ořvu každou hovadinu v televizi: celkem spolehlivě mě rozpláče ten největší nejvypočítavější kýč v televizi - šťastná shledání, ztracená zvířátka, patetické umírání a shledání. Brečím a skrz slzy cedím mezi zuby - bože, to je ale s.ačka 😀 Nejde to zastavit, je to jako reflex.
😀

pipet
7. črc 2009

Reklama na Whiskas s koťátkem 😅

soanpe
7. črc 2009

momentálně mě dojímá smrt MJ a dnešní přímý přenos z pohřbu 😔

soanpe
7. črc 2009

nejsem fanynka nanynka, ale nějak mě o vzalo. 😅

jindri
7. črc 2009

já jsem v těhotenství zaplakala pokaždé, co jsem viděla děťátko v kočárku, nyní mě pro změnu dojímá k pláči každé bříško těhuldy. Jinak šestinedělí jsem prořvala celé, to mě snad rozbrečelo i záchodové prkénko 😀

kubaka
7. črc 2009

jindri - v 6n mě rozbrečelo i když se manžel zeptal, jestli chci udělat kafe - z té ochoty jsem byla úplně naměkko 😀 A když jsem viděla, jak to novorozeně přebaluje, směje se na něj, zvedá mu ty malinké nožičky velkýma rukama a líbá ho na ně, uf ... to mě dojímá i když si na to vzpomenu 🙂

kubaka
7. črc 2009

soan - jo, ale čí smrt mě teda dost vzala byl Jan Kaplický - to jsem zaslzela ještě týden po jeho smrti, když jsem si na něj vzpomněla. Novorozeně, rodička - bylo a je mi jich všech třech děsně líto. 😔

kaleilah
7. črc 2009

Holky právě bulim u bramboráků, měla jsem na ně děsnou chuť a jsou moc slaný a i připálený, jsem naštvaná, smutná(víte co to je když má těhule na něco chuť, ne?!) 😢 a hlavně si připadám neschopnáže neudělám ani bramboráky 😝 ufff 🙂

bambulik
7. črc 2009

já jsem byla Nikky na s.áč hlavně v porodnici
v Podolí přišla pediatrička na pokoj, řekla jak Kačenka krásně přibrala a já brečela jak malé dítě, slzy jako hrachy
prostě ze všho jsem byla na s.áč.....
a pak doma, stála jsem u okna a brečela, prostě magor, dojala mě snad i dobrá předpově ´d počasí

nikka.vo
autor
7. črc 2009

Já jsem v těhotenství řvala, když jsme pozvali naše a tchány na večeři jakoby na počest toho, že budou mít vnoučátko a mi děťátko a všichni tam začali vytahovat peníze, že to zaplatěj, přitom jsme řekli hned na začátku a jasně, že je zveme, že je to náš večer! Přítel zaplatil tajně protože je zná a pak tam po zjištění že je už zaplaceno najedou lítali peníze vzduchem 😠 a tchýně musela zaplatit alespoň mojí mámy víno, co si dala po zaplacení účtu, jinak by asi klidně nespala 🙄 Já tam začala brečet a vzlykala jsem proč to dělááájíííííííí 😀 😀 😀 a všichno na mě čuměli jak na debila, táta se mi smál, co řvu 😀 😀 😀 ale to mě prostě dojalo. Dneska tchýni zjebu když zase vytahuje portmonku kde nemá 😀 ale tenkrát? Krokodýlí slzy 😎 😅

kyri
7. črc 2009

ema 😀

sarkabrezen - ty máš boží motto 🙂 😵
si ho musim pamatovat.

byyz 😀 😀 😀 no tak to je hustý