Starší tatínek. Máte podobnou zkušenost?

koccour
15. kvě 2008

Čekám miminko s o dost starším partnerem. Má někdo podobnou zkušenost?

maart
15. kvě 2008

Koccoure, cemu rikas starsi tatinek? 😉

koccour
autor
15. kvě 2008

no, já bych řekla, že 40 a více 🙂

andelka
15. kvě 2008

Si děláš srandu, ne? Mému bratrovi bude letos 40 a ještě ani zdaleka to na první dítě nevypadá. A staře si nepřipadá už vůbec. Já beru starší tatínky tak od 50 nahoru. 😉

petule.h
15. kvě 2008

Ahoj, já jsem čekala mimino ve 21 letech z o 25 let starším chlapem, byli jsme spolu celkem téměř 3 roky s přestávkama, ale oba jsme byli cholerici, jeho už bych nepředělala, prostě věk tam byl znát, né že by mě to vadilo, rozumněli jsme si to jo, Itálie byla, ale vlastně to tak k tomu patřilo.Dodnes na něj myslím a prožila jsem s ním nej sex, ale začalo mi vadit, že prostě chodím jen mezi jeho kamarády 45 a výš, že nechodíme do kina, do divadla..no prostě toho bylo víc. nakonec jsme se rozhodli, že to dáme pryč a jsem dote´d ráda, protože takového člověka nezmění už nic a hlavně asi záleží i na povaze, neumím si představit, že on by měl na dítě nervy, mít ho doma...ale jinak nic proti, spíš naopak fandím, ale jak říkám, záleží na životě toho člověka, na povaze...atd 🙂

prada
15. kvě 2008

ahojky!
Mě je 24 a manžovi 42 a já jsem spokojená. Loni v září se nám narodila holčička a nelituju toho.

schwarzovka
15. kvě 2008

my jsme taky s manžou o 13 let, ale nejde to na nás ani vidět...já vypadám starší a on mladší...máme spolu krásného chlapečka a je nám dobře....stejně starého chlapa bych vedle sebe nesnesla-to jsou ještě telata...je mi 23 😉

koccour
autor
16. kvě 2008

Já mám přítele o 16 let, mě je 26 jemu 42. V listopadu čekáme miminko a chtěla jsem znát Vaše zkušenosti. 🙂 Taky v tom nevidím problém, ale někteří lidé z okolí to odsuzují.

maart
16. kvě 2008

....bozinku Koccour, mas chlapa v nejlepsich letech.....muj manzel ma 44 😉 a mame spolu 3 prcky, nejmladsi ma 4 a pul mesice.....lepsiho tatu bych si k mym detem neumela predstavit 🙂 .

....starsi otec? No to je neco jako Gott, ne? 😀

koccour
autor
16. kvě 2008

Nebo teď Menzel 🙂

berynka
16. kvě 2008

Ahoj, no jo, ale ti už jim to tam můžou maximálně nasypat 😀 .
Ze svého okolí vím o případu, kdy 68letý pán čeká dítě se svou přítelkyní, které je kolem třiceti. Nebylo to moc plánované, ale postavil se k tomu celkem statečně. Nedávno byla svatba a vybírají výbavičku... ale pán znatelně znervózněl. Asi si uvědomuje, že s potomkem do tanečních asi nepůjde.
Ale těch 40+ se mi nezdá takový problém 😉 .

zdina
16. kvě 2008

ahoj muj pritel ma 44, mame sestimesicniho prcika a chteli bychom jeste jedno 😉 . Ja v tom zadny problem nevidim. Nejdulezitejsi je, aby to vyhovovalo vam obema. Na ostatni se vykasly. Nikdy ti nikdo neda zaruku ze vztah vyjde a nezalezi na veku. Nekomu vyhovuje starsi partner, nekomu mladsi. Proste ot neres.

elly
16. kvě 2008

Tak me je 30 manzelovi 51. Jsme spolu uz 8 let, ted mame 8 mesicniho chlapecka...nikdy jsem nebyla stasnejsi. S manzelem se respektujeme. Jsem velmi spokojena. S malym je uzasny, alespon si to pry ted vice vychutnava.
Asi zalezi na tom, jaky ma vas pritel/manzel charakter.

koccour
autor
16. kvě 2008

Můj partner je taky moc fajn, na miminko se těší, ikdyž už svoje děti má z předešlého vztahu. Moji rodiče se nemohou smířit s tím, že mám partnera o pár let mladšího než jsou oni sami. Jak je to u vás?

elly
16. kvě 2008

Kocourku muj tata si s manzelem moc rozumi a mimka taky...vi, ze se o me postara a ze me ma rad, tak si starosti nedela. Vlastne je to tvoje rozhodnuti.....

lucenek
16. kvě 2008

já mám 27 a manžel 39...a lepšího chlapa a tátu bych na světě nepotkala, je to poklad 😵

koccour
autor
16. kvě 2008

Moje rozhodnutí to je, to máš pravdu. Moji rodiče o mém těhotenství ještě neví. Nevím jak budou reagovat, ale příští týden dostanu těhotenskou průkazku, tak půjdu s pravdou ven.

elly
16. kvě 2008

Kocourku, vsak to dobre dopadne neboj...vsak kazda maminka pak bude natesena, ze bude babickou 😉 a budete se kdy brat? Uz planujete?

koccour
autor
16. kvě 2008

Elly, brát se budeme až po miminku. Bude to trošku naopak než je zvykem 🙂 Vypadá to na příští rok v létě.

elly
16. kvě 2008

Kocourku, tak to preju vse nej nej...a hlavne zdrave mimi a pohodove tehu...a pak krasnou svatbu! 😵

koccour
autor
16. kvě 2008

Elly, pohodové těhotenství zatím moc nemám. Zvracím několikrát denně. Dostalal jsem čípky, ale po těch mi je ještě hůř. Nic mě nebaví, všechno mi vadí....

elly
16. kvě 2008

Kocourku to me mrzi a zkousela jsi v lekarne koupit ty tehoteske lizatka? Me teda pomohly. 😉

koccour
autor
16. kvě 2008

Těhotenská lízátka jsem zkoušela, pomáhají mi po zvracení na zklidnění žaludku. Ale jinak moc ne. Doufám, že mě to brzy přejde. Ale četla jsem, že někdo to tak mívá. Mě to chytá hlavně večer.

elly
16. kvě 2008

Kocourku neboj, to prejde.....pak si to budes jen uzivat 😉

koccour
autor
16. kvě 2008

Já vím, že pak to bude stát za to. 🙂

gababa
7. zář 2009

Koucourku čekám dítě s mužem, kterému je 45 let, mně je 23!
Na jednu stranu nepanikaří a bude se umět postarat, na druhou stranu v něm nevidím to chvějivé nadšení se zázraku. Já jsem prvorodička, on má dvě téměř dospělé děti.
Svoji nejsme.

popelka.miri
7. zář 2009

No, tak já mám opačnou zkušenost...mám děti se stejně starým chlapem jako jsem já...jsem už rok sama a kdybych si měla vybrat, tak bych si tehdy našla staršího muže, okolo 35-40, protože si myslím, že jsou daleko zralejší na rodinu, než tyhle mlíčňáci!! A když si někoho v budoucnu najdu, tak jedině kolem 40! 😉

I když vyjímky jsou všude, že jo 😀 😀

koccour
autor
17. říj 2009

Holky, už mám 10 měsíční Elišku a musím říct, že můj manžel jako "starší" tatínek se osvědčil, je fajn, moc si to užíváme oba dva 🙂
Gababo, neboj oni tyhle starší tatínkové to nadšení neumí projevit, protož takové to nadšení z prvního miminka nebo miminka vůbec třeba už zažili kdysi, ale vnitřně se radují. Můj, teď už manžel, taky nebyl takový ten, který dával najevo velkou radost, že čekáme miminko. Oni muži to prožívají více vnitřně. 😉 a nemusí být starší.

kopa39
20. říj 2009

Když se narodil můj starší syn, bylo jeho tatínkovi přesně 50, a pak za 1,5 roku přišel bratříček.
Manžel si děti vyloženě užíval, mnohem víc, než "první vrh", který měl, když mu bylo kolem 30.
Sice jsme se s manželem pak rozešli, ale věkový rozdíl (23 let) nebyl důvod.
I teď je bývalý v pravidelném kontaktu s dětmi. Sice s nima nehraje fotbal, ani nedělá aktivní sporty, ale proto není horší otec. Zase to vynahrazuje něčím jiným - životním a kulturním rozhledem, životní zkušenosti, je v pohodě a nemusí se stresovat z kariéry, ...

@kopa39 Ahoj, tak tohle témátko po dlouhé odmlce oživím, budu mezi vámi děvčata asi raritou, je mi 45 let příteli je 57. Od mých 34 let mi gynekologové podle hormonálních rozborů zdiagnostikovali předčasný přechod, minulý rok poruchu tzv. polycistické vaječníky, doktorka řekla, že s touto poruchou a mým věkem jsem už na víc než 90 procent neplodná, že budu už spíš dohasínat, tak jsem se při novém vztahu antikoncepcí nejistila. Ještě, že je přítel opravdu formát a charakter, když jsem mu tu událost oznámila hned mne k sobě nastěhoval stará se, abych mu dcerku kvalitně krmila a pěkně nosila. Bude to jeho první dítě. Ikdyž by mi zadarmo udělali potrat, nikdy bych to nepřipustila. Bude to od února hodně těžké, přeci jen mladice nejsem, ale dcerku považuji za dar. Po porodu raději antikoncepci nasadím, jedno děťátko mi bude stačit. Tak nám držte palce, podle zkoušek z plodovky maličká žádné vady nemá. Pokusím se založit si tady diskusi, třeba tak najdu nějaké přátele k psychické podpoře.

marketa137
30. lis 2010

@nejstarsinevidomamaminka i zázraky se dějí 😉 . Hlavně že malá je v pořádku a porod proběhl bez zbytečných komplikací ale to zase tak moc s věkem nesouvisí. přeji hlavně hodně sil a pochopení od ostatních 😉