Starší tatínek. Máte podobnou zkušenost?

koccour
15. kvě 2008

Čekám miminko s o dost starším partnerem. Má někdo podobnou zkušenost?

klarka101
6. pro 2010

Ahoj holky, ráda se k Vám přidám věk bych opravdu neřešila, manželovi je o 20 let víc, a je to naprosto úžasný táta, i když už má 2 dospělý děti, tak si to užívá 🙂

koccour
autor
3. led 2011

Ahojky, tak jak už jsem psala na začátku této diskuse mám o 16 let staršího teď už manžela 🙂 Určitě záleží na povaze a vlastnostech u tatínků. Tuto diskusi jsem zakládala jako těhotná a okolí náš věkový rozdíl řešilo celkem negativně, ikdyž ne všichni. Ale pořád jsem spokojená se starším tatínkem.

weri1
9. led 2011

mám o 18 let staršího manžela a malýho si užívá maximálně. Neměnila bych. Okolí v pohodě a i kdyby ne, tak co je komu do toho 🙂

koccour
autor
25. led 2011

Weri, to moje rodina to těžko nesla, ale zvykli si. Taky bych neměnila 🙂

stylly
9. únor 2011

Ahojky mě je 23 a manželovi 40 😉

bandorka
9. únor 2011

mně je 25 a přítelovi 37, jsme spolu 10 let a klape to 🙂

berinka1
27. čer 2011

ahoj,mě je 26,pritelovi 41 a v lednu čekáme miminko.Jsme spolu 4 a půl roku a zvládli jsme dost velké problémy (jeho ex,finance atd),tak si myslím,ze už bude jen lépe.Ještě před rokem říkal,ze dítě asi ne,ze už ma,ze je na to starý,pak zas ze já mám ještě čas,ale nakonec to dopadlo takhle🙂

bocinka
27. čer 2011

Ahoja, taky mám staršího manžela.... Je to spolužák mých rodičů.... 😀 😀 😀 😀 je mi 22, jemu 41.... Je úžasný táta, malou zbožňuje, nekdy to až přehání..... 😵 😵 neměnila bych.... jak říkám, vše je o kompromisech....

koccour
autor
10. říj 2011

@weri1
@stylly
@berinka1
@bocinka holky, zajímalo by mě jak na staršího přítele nebo manžela reagovala vaše rodina a okolí. Naši to prvně nemohli přijmout, že mám staršího manžela.

berinka1
10. říj 2011

@koccour presne jak rikas;) prvne nemohli prijmout;) ale nebylo to tak strasny... spis z toho duvodu, protoze uz byl rozvedeny a z 1.manz.ma syna... Kazdopadne na svuj vek pred 5 lety nevypadal, spousta lidi mu hadala kolem 30 (ted tak 35), takze pokud jsem vek vylozene nerekla, nikdo to v okoli neresil... Ale myslim, ze to neni jen o papirovem veku🙂

bocinka
10. říj 2011

@koccour naši byli překvapení, jak jsem psala, je to jejich spolužák.... 😀 😀
Mamka se ptala Jirky - nevlastního otce - co má dělat?? On jí řekl, že nic, že mi to má přát, protože jinak o mě přijde, tak to nechali a mamka je dneska ráda, že s Mírou jsem...
Taťka to prý taky řešil se svou přítelkyní, ta řvala jak chorá vrána, že jak to může dovolit a kdesi cosi 😠 , tak jí otec řekl, ať to nechá na mě, že jsem skoro dospělá a je to na mě.... 😵 😵 😵
Myslím, že nejhůř to nesl tchán, měl strach, že Mirovi ublížím, že se do mě zamiloval a já jsem mladá a blbá a odkopnu ho, nu nestalo se a dneska už mi říká jménem, to je prý pocta.... 😅 😀 😀 😀

weri1
10. říj 2011

@koccour v pohodě, nijak to nekomentovali, viděli, že jsem šťastná, tak byli šťastní i oni

stylly
11. říj 2011

@koccour U nás to bylo a je naprosto super,..naši jsou dosti liberální takže já jsem s tím neměla problém 😵

koccour
autor
11. říj 2011

Holky, to máte štěstí, naši to nemohli prvně vůbec rozdýchat, teda hlavně mamka ta řádila jak tajfun.