• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Studium a dvě malé děti. Jste na tom podobně?

30. prosince 2008 
ano verit si ale nebyt namyslena... :grinning: :grinning: ...a ty delas jake obory...?
19. pro 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na stredni fletnu a na univerzite muzikologii.. :grinning:
19. pro 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo f klíídku...clovek vetsinou cte ty prispevky tak nejak po svem...chybi tam ta dikce jakou by to clovek rekl, takze je jasny, ze nekdy se neco muze pochopit jinak :wink:
ja - management uziteho umeni a ekonomka
:confounded:
19. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyyyyyyyyyy joooo....tak to bych asi se svyma bunkama co mi jeste v mozku zbyly nedala... :grinning: :grinning: pokud tam nekdy nejake byly... :sweat_smile: :confused: :grinning:
19. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tan: nad ekonomkou jsem taky premyslela na pristi rok, ale asi zkusim pajdak..
19. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo rozhodne jdi na pajdak! :wink: je skoda ubijet talentovanou mladou zenskou na ekonomce!a svetove ekonomika jde vime kam, takze pajdak mi prijde tedy urcite pro tebe osobne lepsi... :confused:
19. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ja jen chtela trochu rozsirit obzory... :grinning:
19. pro 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si kupuj respekt a vyjde ti to nastejno! :grinning:
19. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si myslím že pajdák je lepší.školy budou stále a děti taky nebo ne???? :grinning: :confused: :grinning:
19. pro 2008 ve 13:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt :grinning:
19. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a při babybomu co tu máme.do kterého jsem se zapojila i já se svými dětmi :grinning: ti radím jdi na pajdák jako možná budoucí učitelku mých dětí!!!!! :grinning: :sunglasses:
19. pro 2008 ve 13:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde to vazne...?studium vas preslo...? :grinning:
26. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning: my jsme byli na vanoce pryc, tak jsem se sem nedostala...
studium nepreslo, mam toho ted docela dost na praci, protoze jsem se samozrejme vubec neucila a vubec nic nedelala...no, tak si do 5. budu uzivat pri vypracovavani ukolu apod...
a co vy? :grinning:
30. pro 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...tak ja jeste nemam co delat ale taky me to nepreslo...sice jen odhodlani ale i tak... a prosimte co ze to delas za skolu..?
30. pro 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, delam dve, konzervator na dennim a muzikologii na UP dalkove... :grinning: a ty? nechce se mi to cist zpatky... :sweat_smile:
30. pro 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jeste nic...teprve se bdu hlasit na nastavbu obor podnikani... :wink: juj ty mas vlastne tu hudbu co...?t jo to bych nedala mam absolutni hluch... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky uz jsem si na tebe vzpomnela :grinning: kdy mas prijimacky? nebo to mas bez? :grinning:
30. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to bez prijimacek jen podle prospechu... :sweat_smile: ...coz mi prijde pro ty ktere se treba hur ucili ale maji tu snahu si dodelat maturu takova podpasovka...diky tem prijimackam meli nejakou sanci se tam dostat ale takhle... :confounded: ... zas je to dobre pro ty kteri se dobre ucili...takze si clovek nevybere...
ja si taky na tebe vzpomnela jak si to napsala... :grinning: :grinning: ...

mas notasa..?
30. pro 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam, proc?
30. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ze bych ho moc chtela, ale jen tak si ho kupovat nechci ale kdybych ho potrebovala ke studiu uz by byl poradny duvod... :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek