Taky čekáte, kdy si budete moci udělat těhotenský test?

sarinka_nevesta
20. říj 2012

Taky čekáte na termín, kdy si budete moci udělat těhotenský test a nevíte, jak si čekání zkrátit??Jsem po druhém IVF a čekám a čekám..jestli jste na tom podobně/stejně, přidejte se a čekání si společně zpříjemníme 🙂

kaijko
22. říj 2012

@sarinka_nevesta Ahojky, kolikátý den po ET jsi? Já už mám po testu, jsem 18. den po ET. Byl pozitivní ´, i krev 🙂 To čekání na testování je hrozný, já testovala už 10.den i když jsem byla zarytě rozhodnutá počkat na 14. :D Chodíš do práce, nebo jsi doma?Teď zase čekám 14dní na 1. UTZ..

sarinka_nevesta
autor
22. říj 2012

@kaijko ty dny moc nepočítám, vim, že testovat mám 30. a je to až 17. den...takže stále čekám a čekám...gratuluju k pozitivnímu testu!!!

kaijko
22. říj 2012

Diky ;) Snad i Ty najdes // ;) To ja ty dny pocitala hrozne ;) Jsi doma nebo chodis do prace?

sarinka_nevesta
autor
22. říj 2012

@kaijko Jsem doma, práci mám poměrně fyzicky náročnou...začlo mě bolet břicho jako na MS...:/

natalie77
22. říj 2012

jo jooooo super tééééma 😵 😵 😵
Já jsem po 5. iui a v pátek mám testovat...a už nevím, jak na to nemyslet...i noci koukám do stropu a očima popoháním čas 😉 .
Všem držím pěsti...

kaijko
22. říj 2012

@sarinka_nevesta Ja byla a vlastne uz jsem taky doma... Bolest jako ms je pry normalni.. Brisko me poboliva uz od ET!Zrovna ted me to taky chytlo a do toho zada, az si rikam, ze tohle snad neni uz normalni ;(

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko začla jsem trochu špinit...asi ztrácím naděje :/
@natalie77 tak popoháněj a hlavně, ať to dopadne...já už popohánět asi nebudu :(

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta Můj dr říkal, že špiní 1/3 ženských po ET! Může to být tím jak se bublinka zahniduje... Taky hodně holek na jiných diskuzích psali, že špinili.. To je prý taky normální!!! Bereš utrogestan?

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko Beru utrogestan, 2 ráno a 2 večer...no uvidíme, snad se mi to nerozjede...co tvoje bolesti, přešlo to?

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta Už mi je líp, ale noc hrozná! Prý mám takový bolesti kvůli endometrioze, no doufám! Doma mě to zabíjí, pořád se kontroluju a docela nudím..Šla bych hned do práce. Když se bublinka zakousne jak má, tak zůstanu doma až do konce.. Jaký máte s partnerem problém, že jsi musela na IVF?

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko máme špatný spermie..je jich málo a ještě se jim moc nechce kupředu...já bych měla bejt 100% v pořádku podle doktorů...sliznici jsem měla ukázkovou, blastocystu výbornou...tak nevim, co se kde děje 😖

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta A to už jsi na druhém IVF? Z předchozího Ti nezbyli mrazáčci? Nechala jsi si zavést jen jedno embryjko?

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko předchozí mi doktor trochu pos...spletl mi protokol, takže jsem měla špatně napíchaný injekce a všechno odešlo, zaváděli mi jedno 3denní embryo a to nemělo moc velkou šanci....teď mám zase jedno a 4 v mražáku.

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta Aha..Tak to je na prd! Ale teď se to povede 😀 A když ne, tak máš 4mrazáčky 😉 Když jsi zdravoučká, tak to může být třeba v hlavě..

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko teď jsem právě byla naprosto v klidu, měla jsem jiný věci "napráci" a "na přemejšlení" až do včera jsem byla naprosto v klidu...ale teď...

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta Neboj, tohle (bolest, špinění) jsou i dobré příznaky!!! Fakt!!! Píšou to skoro všechny holčiny! Jak dlouho se snažíte?

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko druhej rok. Děkuju za podporu

kaijko
23. říj 2012

@sarinka_nevesta To bude v pohodě, fakt 🙂 Podívej na mě, taky mě bolelo pořád bříško už od Et, a test pozitivní.. Ty jsi byla doma i na stimulaci?

sarinka_nevesta
autor
23. říj 2012

@kaijko akorát na úplnej konec jsem si vzala pár dnů dovču, jinak jsem makala jak šroubek