Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mystique
28. zář 2010

Na mmb ani na aukce nechodím. Tam se to fakt vyšplhá hrozně nahoru a zvlášt, když přidávají minuty. Na aukru je jasně daný čas a hotovo.

smardik
28. zář 2010

@mystique ale jo celkem dětí jen Tom byl drobný tak ted 74 jsem musela dokupovat, TOm je říjnový a 74 nosil v létě takže mám kratasy a trička s krátkým,letní body apod. a Honzík nosí 74 ted ale jinak celkem dědí i když stejně mi to nedá a něco koupím a já původně nechtěla druhé tak brzo takže jsem něco prodala. plán byl druhé dítě za 5let

smardik
28. zář 2010

@mystique v tom je na aukcích ten adrenalin, na aukru už tak adrenalin není jak je tam daný čas. já nesmím na MMA pouštět manžela on přihazuje jak šílený jen at vyhraje

mystique
28. zář 2010

@smardik no taky bych ho klidně odhadla na holčičku 🙂 to by jsi ho musela vzít na ježka

mistrulka
28. zář 2010

Děkuji všem za hledání dárku pro malou 😀 😀 😀 ten kočárek je fakt skvělej 😀 😀

janulle22
28. zář 2010

@smardik taky by jsem ho na kluka netipla... 😅 😵
@mystique to máš pravdu to je tam pěkně na prd... na aukru má přítel účet, ale neví jakej a tak... obálku samo nemúžem najít, takže smůla... 😀

mistrulka
28. zář 2010

koukám co tady za pár hodin přibylo vzkazů,no nic jdu spát,zítra nás čeká perný den,tak se tu mějte a zítra se tu ukážu,pa pa

mystique
28. zář 2010

@smardik adrenalin se dá určitě zvyšovat i levněji 😀 😀 😀

jakoubka
28. zář 2010

já teda taky MMB a MMA 🙂 a pro sebe jinde šminky a jiné serepetičky na obličej.
Minulý a předminulý rok jsem dárky pro malého kupovala jen na MMB.

@smardik -krásný kluky máš 😵 😵

ija1
28. zář 2010

a co je tohle? 🙂

smardik
28. zář 2010

@mystique já bych ho ostříhala ale jsme rádi jak mu ostříháme jen ofinu a i to je umění.u holiče byl jednou-poprvé a to bylo v pohodě se nechal ostříhat a jak jsme šli podruhé,potřetí katastrofa, nešlo to takže jen doma zastřihnem ofinu a jinak mu to roste.

stanpetr
28. zář 2010

hezký večer holky...můžu se k vám přidat?

smardik
28. zář 2010

@jakoubka dík za pochvalu, musím říct že taky dárky kupuju na MMB i většinu oblečení klukům

valentinuska
28. zář 2010

Zdravím všechny, s kamarádkama po otěhotnění/porodu to bude asi všude stené 🙂 Ale jak jsem četla v jedné knížce, kde upozrňovali, že dítětem se všechno mění a upozorňovali, že se přestaneme stýkat s bezdětnýma kamarádkama a družit se s těma, co už dětičky mají - tak začínám to tak pociťovat 🙂
Sama si říkám, že před tím, než jsem byla těhotná jsem žila úplně jiný život a kamarádky, co děti měli jsem občas vůbec nechápala a vůbec jsem nedokázala ocenit, to jak jsou ty jejich dětičky krásné ...

@ija1 koukala jsem, že jsi z Řep - kam chodíš plavat? 🙂
jo a jinak modrá je na holčičkách taky krásná, zvlášť když jde k očíčkám - my se chystáme na modrý náušničky 🙂

janulle22
28. zář 2010

@ija1 holčičkááááááááááááááááááááááááá 😉
@stanpetr jasan že můžes... 😉
@valentinuska no asi to tak bude... kám bezdětný kámošky a občas si s něma nemám co říct... 😅

ija1
28. zář 2010

@valentinuska - v Repich mam rodice, uz dva roky bydlim na opacnem konci devitky - na JArove 🙂, takze chodime plavat pobliz tady na Cernak..........

ija1
28. zář 2010

@janulle22 - vidis, a vsici co to nevi se ptaji jestli kluk..........jen proto ze ma modry veci..........a je v cervenem kocarku 🙂

jakoubka
28. zář 2010

já mám teda štěstí ,že z 90% mám kamarádky z dětma 🙂
a skoro každou sobotu někam vyrážíme 😅

janulle22
28. zář 2010

@ija1 tak ono je asi elpší se zeptat, než říct ty jsi ale hezký chlapeček... 😉
jsem potkala sousedku na měste tak sem nakoukla do kočárku a tak jsme kecaly a potkaly její sestr(jsme z jedneho paneláku) a říkám, strejda se chudák nedočkal vnoučka co?a ona my máme kluka... 😀 modrá bunda a vůbec mě to nedošlo, jeji dvě sestry mají holky... 😀

valentinuska
28. zář 2010

@ija1 tak já myslela, že bych se mohla inspirovat 🙂 plavání okolo devítky je nějak víc ...
taky máme červený kočárek a je pravda, že mě ta barva přijde i pro kluka dobrá 🙂 i když mě se nedávno taky jeden pán zeptal jestli mám holku nebo kluka a to měla na sobě malá šatičky! 🙂

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka se máš.. 😉

janulle22
28. zář 2010

@valentinuska tak to už je extrém teda... 😀 😀 😀

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -no....ale raději bych to vyměnila za něco jiného

ija1
28. zář 2010

@valentinuska - na sestce vubec nevim, jak tam uz dva roky nejsem..........
ja teda mela cervenej kocar hnedka 🙂, pri prvnim odhadu doktora v 12 tt.... na NT screeningu........jinak nam to rekli az v 33tt.........ale klukovi bych asi vybrala jinou barvicku nez cervenou, ale prckovi je to urcite fuk 🙂

@janulle22 - jo kdyz se ptaji i kdyz je nekdo cely v ruzovem? 🙂🙂🙂, tam uz je to fakt usmevny...........

valentinuska
28. zář 2010

@jakoubka a za co bys měnila?

stanpetr
28. zář 2010

@jakoubka tak to tiše zavidím 😖

mystique
28. zář 2010

@smardik musíš to vzít mašinkou 🙂 naše malá je taky jak pytel blech a mašinku zvládla. A už to má skoro dorostlé.

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka to já taky, ale nejde to... 🙂 a za co by sis to vyměnila...?

jakoubka
28. zář 2010

za úplnou rodinu 😵

mystique
28. zář 2010

@stanpetr kde jste to měli svatbu ? mě to přijde jak okolo Klentnice