Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
29. zář 2010

@petula7. to jsem byla myslím já... 😀 hele ale to není dolejzání, to neznamená, že se musíte bavit, jen se zeptat co ju k takovému jednání vedlo... 😉 třeba se něco dělo nebo tak... 🙂
jinak přeji krásné ránko...
jsem od zubaře doma, malej zůstal u babičky tak já dosnídám a půjdu to zalomit do pelíšku... 😀

janulle22
29. zář 2010

@smardik to máš pravdu... najednou je z něj chlap... 🙂 ale kráááásnej chlap... 😵

smardik
29. zář 2010

@janulle22 příští rok ho asi taky šmiknu ale ted ho nechám, na zimu to nevadí aspon mu bude teplo a že mu všichni říkají ty jsi ale krásná, ty jsi princeznička jsem si už zvykla 😉

janulle22
29. zář 2010

@smardik 😀 😀 to je fajn, že ti to neva... 😉 malej to má taky teď delší a už ho asi stříhat taky nebudu 🙂
tak já jdu pokračovat ve spaní... 😵

smardik
29. zář 2010

@janulle22 tu postel závidím, mi to nehrozí mám oba doma a zrovna si tu hrají, mladší půjdu o půl spát tak si budem s Tomem kreslit a tančit tu 🙂 máme nové DVD s písničkama a cvičením tak tu blbnem,zatím ho to dost baví

jakoubka
29. zář 2010

dobré dopoledne,

Tak ten můj pokládek má zas náladu 😠

stanpetr
29. zář 2010

ahojky holky

u nas je dneska krasny slunickovy den 😉

jakoubka
29. zář 2010

@stanpetr -tak to u nás pořád pod mrakem a poprchává 😖
tak užívejte sluníčka 🙂

smardik
29. zář 2010

@stanpetr u nás to taky vypadalo že bude sluníčko ale mraky a déšt vyhráli ☹

děti jsou dneska užasně milé,oběma teče z nosu a pokašlávají

crca
29. zář 2010

@janulle22 Tak hlavně,ať tě moc nemučej u zubáka 😀 My jedeme dneska na kontrolu s oběma a snad nás čeká očkování co jsme 4x už museli zrušit ☹ No jsem to nestihla odeslat,takže nás očkovali hned na dvakrát,jednu Hexa a druhou na ty zarděnky,tak snad to proběhne v pohodě ☹

stanpetr
29. zář 2010

@smardik @jakoubka kdyz se divam na radar taky se neco zene...takze za chvilku bude asi po slunicku 😒

crca
29. zář 2010

@petula7. Na jednu stranu tě chápu,ale proč si to tak bereš? 😨 Máme děti po 5 letém snažení a 4 pokusech umělého oplodnění.takže jsem taky moooooccc pyšná,že mám dvě krásné zdravé děti a ještě páreček,ale to že se mě někdo na ně nekoukl,tak z toho nedělám kovbojku 😒 ano,mrzí to,ale tak si o tom myslím své,v duchu si řeknu tak mi taky polib pr..l a je to 😅 nechci tady do tebe rýpat, 😉 Rady a názory jsis přečetla,tak je to ve tvých rukách jak s tím naložíš,ale jestli takhle reaguješ pokaždé,tak se nedivím,že moc kamarádek nemáš 😅 Zkoušela jsi tady na Koníkovi kouknout na ty regiony?Jestli třeba není nějaká maminka která bydlí ve vašem městě?Mohli by jste si pokecat u vycházek s prckama 😉

stanpetr
29. zář 2010

preji vsem koho dneska ceka doktor nebo nejake ockovani, at to dobre dopadne 🙂

petula7.
autor
29. zář 2010

Crca ale já si to nijak neberu! jedině ty jsi proti mě vytáhla že se chci dítětem chlubit, úplně si to proti mě převrátila!! Uvědom si to, začal si do mě rýpat že se chci chlubit malou, ale nevím kde jsi na to přišla?? Nic takového jsem tady nepsala. Pak se k tobě přidali aji ostatní! Napsala jsem jen co mě trápí, že zde nemám kamošku a jak se zachovala, no a jak se to proti mě obrátilo??? Jsem ta nejhorší opět já, že já se chci chlubit, že já bych za ní měla jít ještě si omlouvat a doprošovat se jí aby se semnou bavila.

lusyen
29. zář 2010

Ahoj holky 🙂 U nas neleje, ale slunicko nikde 😒 Dopo jsme byli v plavani, odo jedema zase, musime si nasbirat nahrady za tu nasi dlouhou dovcu 🙂
@smardik me se taky do toho strihani moc nechce, jak pises, zatim mam pocit, ze s delsima vlaskama a kudrlinkama je Sebik muj malinky milacek 🙂 , ostrihat ho na velkyho kkluka je mi lito, uz mi to nepripada takovy hezky detsky 🙂
@janulle22 to se nekdo ma...nejdriv zubar..to moc nezavidim, pak postylka...a to uz je o necem jinym 😀

helcah
29. zář 2010

Já kdybych potkala kamarádku ve městě, tak bych na ní klidně sama zavolala a při hovoru jí řekla, ať se podívá do kočárku.....Třeba nevěděla jak se zachovat. Jsou to fakt žabomyší války, takže moje rada zní: hrdost stranou, pro kamarádství taky musí člověk něco udělat, třeba občas něco nechat vyhnít....
A já teda nevím, jestli mi všechny kamarádky koukaly do kočárku, nějak mi to nepřišlo to nejdůležitější, aby mi chválily dítě. Pro matku je prostě novorozeně středobodem, ale pro bezdětnou kamarádku to může být jinak.

janulle22
29. zář 2010

@petula7. ty to pořád nechapeš, jsem neřekla, že se máš doprošovat a dolejzat...ale že pokud tě to tak štve a mrzí, tak se jí zeptat co ji k tomu vedlo... nemusíš se s ní pak bavit, ale aspoň by jsi věděla na čem jsi... myslím, si, že vyříkat si něco a dolejzání a doprošování vypadá jinak... 😉
@smardik
@lusyen kráááásně jsem se vyspinkala... 😵 😀
@jakoubka Masti jak je Kubíčkovi? jdete na kontrolu?
tak jsme poobědvala termix, ještěže, budemem mít u našich kuře na paprice... 😀

berenika39
29. zář 2010

@petula7. to, že se chce máma se svým prckem pochlubit i tak není nic špatného a je to přirozené, to asi známe všechny...my si tady asi jen myslíme, že to, co se ti přihodilo mohlo být jen nějaké nedorozumění, možná kámoška měla špatný den, možná pak litovala toho, že se s tevbou nezastavila....a ty to možná nevíš a zavřela sis dveře - promluvit si, vyjasnit věci, případně s ei kultivovaně pohádat - to všechno jsou možnosti, jak to napravit, uleví se vám třeba oběma a třeba budete vesele klábosit a kamarádit dál. komunikovat neznamená dolejzat, to dělají holky ve školce a škole...ne dospělý ženský🙂)). tak se nemrač a zklus to, cinkni jí, pozvi jí na kafe a dejte řeč. aspon budeš vědět, na čem jsi.

jakoubka
29. zář 2010

@janulle22 -Jani,no...lehce zvýšená teplota a kašel,rýma furt zarařená 😒 a na ouška si už nestěžuje.
kintrola bud v pátek nebo pondělí 😉

Ted mi volali z T-mobile,že mi za věrnost snížili tarif a mobil zdarma 😕 doufám,že jsem zas na něco nenaletěla 🙄 😅

janulle22
29. zář 2010

@jakoubka Aďa měl první 5 dní horečky 38,5 na kontrole nám řekla, že se to nelepší a že dáme antb, ale nám to prasklo... vám ne, tak to máte možná slabší... 🙂 taky smrkáme a kašlem teda hrozně... 😖 ještě, že nejsem v nějaké práci, by mě už asi vyhodili... 😅 malej byl ve skolce jen 7 dní 😀 tak ať je Kubíkovi líp a brzo to máte za sebou... pak se třeba přijedem za váma podívat a pujdem někam... 😉 co teď dávaj u meka? 😀 😀
já nevím, já myslím, že v tom něco bude...aby sis k tomu novýmu tel, třeba nemusela vzít nějakej vyšší tarif... 😅 já těmhle věcem moc nevěřím... nikdo ti nic za darmo nedá a ještě ti sníží tarif...uvidíš, kdyžtak jim to odmítněš... 😉

petula7.
autor
29. zář 2010

Vy asi nechápete že to se nestalo jen jednou ale víckrát. už to tady radší nebudu rozebírat, stejně budu ta nejhorší a zase mě odsoudíte že se chci jen chlubit!

janulle22
29. zář 2010

@petula7. já už nevím co ti na to říct... člověk ti tu řekne názor, snaží se poradit, nebo spekulovat jak to asi mohlo být a ty hned jedeš svoje, že tě hned všeci odsuzujem a jsi ta nejhorší... já nevím jestli to fakt chceš slyšet a nebo jsi tak vstahovačná...že má někdo jiný názor než ty neznamená, že jsi špatná... 😉 tak už to teda nerozebírej a pojd s náma normálně plkat a uvidíš, že za chvilku bude veseleji... 😉

berenika39
29. zář 2010

@petula7. no pak je ještě možnost že napíšeš, co chceš, abychom ti psaly, a my ti to budem psát.
nikdo tě neodsoudil, zatím se tu snažíme nají nějaké řešení, abys nepřišla o kamarádku zbytečně.

janicka006
29. zář 2010

@jakoubka a nechali ti i stejný ceny za volání a sms????Ono totiž foun občas znamená jiný ceník hovorného☹(((
JInak nazdárek všem...závidím do Břeclavi,že tam mají sluníčko,u nás je depresivně...brrrrrrr....

evatk
29. zář 2010

já si myslím, že se možná jen zakladatelce nepodařilo přesně písemně vyjádřit podstatu problému, který s kamarádkou má, asi to není jen o jednom nevydařeném setkání, někdy se to prostě přesně sdělit nepodaří a člověk z toho vyjde jako přecitlivělá háklivka

jakoubka
29. zář 2010

@janicka006 -no to taky snížili 😕 ale ted nevím,jestli jenom na Mých 5 nebo na vše 😅

janulle22
29. zář 2010

@evatk i to je možné... 😉
tak jsme doma od našich a tady mrtvo... jak to? 😕

smardik
29. zář 2010

hezký večer je tu někdo

janulle22
29. zář 2010

@smardik já tu jsem 😀

smardik
29. zář 2010

@janulle22 já taky, aukčím ale nic z toho nebude asi