Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
29. zář 2010

@smardik co aukčíš... 😀 taky bych to valila, ale nevím jaký je stav na kontu... 😀 tatínek mi slíbil za statečnost( bolesti zubu) kytku a koupila se akorád tchynce, za to jak se o mě starali a jezdili se mnou po pohotovosti 🙂

smardik
29. zář 2010

@janulle22 vinotéku tatkovi na vánoce ale nemám šanci, mám málo příhozu a nakupovat nehodlám http://www.hraveaukce.cz/index.php?locales=2&id...

mistrulka
29. zář 2010

Ahoj,je tu ještě někdo?

janulle22
29. zář 2010

@smardik to neznám... to se jako přihazuje pomoci mobilu? to je nejak podmíněno příhozy...? 😕 nebo na čem to funguje?

smardik
29. zář 2010

@janulle22 já na to narazila náhodou, ono si nakoupíš příhozu-přes SMS nebo normálně platbou z účtu a za to aukčíš, já nenakupuju jen jak se přihlásíš tak 1x za den se ti 2příhozy přičtou tak ted jich mám asi 40 a zkouším to, co kdyby náhoda je svina, jo ještě se přičítají když tam zadáš meily třeba kamarádek apod a ta osoba se pak z toho emeilu zaregistruje tak to dostaneš 10příhozů

janulle22
29. zář 2010

@smardik aha to ej na mě moc složitý 😀 myslíš, že to nevyhlrajěš?

smardik
29. zář 2010

@janulle22 nevyhraju mám málo příhozu a i kdybych jich měla dost tak to trvá do půlnoci a jak nikdo nevyhraje pokračuje to zas od rána od 8 a to já tu fakt nemůžu s klukama sedět a přihazovat. Tom byl dneska protivný,pořád se jen po mě plazil snad bude zítra líp, dneska hrůza nic nechtěl dělat,u ničeho nevydržel jen se po mě plazil a chtěl se nosit. mám strach že na něj něco leze to se tak chová

janulle22
29. zář 2010

@smardik aha tak to je možný, tpočasí je opravdu na prd... 😒 to je teda blbá aukce, když se jede od rána znova...to by mě nebavilo... jsem teď koukala na mmb a maj tam nějaký auto z lega, tak nevím jestli ho vyukcovat... 😅 už na ježíška

smardik
30. zář 2010

dobré ranko

@janulle22 já už mám na ježíška dárky doma-jen dva, pro každého jeden-pro Tomáška mám lego duplo z billy za body,mám farmu ze zvířátky a pak box s kostkama a pro Honzíka mám pejska Fisher-Price a to je zatím vše, už bych aukčila být na tvém místě

janulle22
30. zář 2010

@smardik dobré ránko... 😉 teda ty toho máš ale... 😉 no asi začnu, pač to bude teď náročné... teta 50 mama 60 😅 tchybka taky narozky, honzova babi taky...no a malýmu musím kupovat víc dárků, dopoledne dostane k svátku a večer od ježíška.... 😉

smardik
30. zář 2010

@janulle22 já taky musím kupovat víc pro kluky ted, Tom má příští měsíc 2roky a Honzík pak v lednu rok. ale rozhodla jsem se že dostanou každý 3dárky-hračky a k tomu zabalím nějaké oblečení. Příští měsíc má Tomášek 2roky, od nás dostane židličky a stůl do nového pokojíčku, zimní soupravu topolino + nějakou hračku to ještě nevím, od kamarádky dostane pana bramboru, od rodičů ještě jednu zimní soupravu a kuchynku, od babičky hračku a peníze takže si myslím že hraček bude dost a dost + vánoce+ v lednu zas Honzík jeden rok takže hraček bude hromada. Můj brácha je taky Adam a moc se mu to nelíbí že má svátek v jeden den,prý u nás se to oslavuje a u něj že jen vezmem něco z vánoc a dáme mu to

smardik
30. zář 2010

@janulle22 ten pes FP stál 350 to jsem musela koupit

sunysara
30. zář 2010

ahojjky holky, včera jsem tu nebyla, mela jsem toho moc. dneska tu ráno pršelo, ale ted svítí sluníčko tak se malej nabaští a valíme ven.

smardik ahojky, koukám, my jsme si nekde psaly aspon si myslím nebo i do IP každopádně to hroznně letí honzíček už má 8 měsíců??? pááááni a tomík skoro dva roky.

janulle22
30. zář 2010

@smardik to je ten pes co hraje ty písničky a tak? říká ouško, ruka? pokud jo, toho máme doma od loňska a moc nás nezaujal a stal 1000kč... 😝 já vůbec nevím co malýmu koupit, miluje auta, ale už máme dosela dost velekej vozovej park... 😝 😀 koupíme sevu, ale co dál netuším... 😅

sunysara
30. zář 2010

holky proč se to tu chtelo uzavírat??? 😕

smardik
30. zář 2010

@sunysara ahoj jo někde jsme si psali ale nevím kde ale do IP určitě to vím. Jo zrovna dneska má Honzík 8měsíců a Tomášek 25.10 už 2roky letí to. ale koukám že tvůj malý už má skoro 7měsíců,fakt to letí

@janulle22 jo ten mám staršího ale plně funkčního,kluci už ho viděli a líbil se tak snad se bude líbit a kdyby náhodou ne prodám ho,koupila jsem za 350 tak ho prodám určitě. Máte to kolo odrážedlo? to chci já příští rok

sunysara
30. zář 2010

musím si tu diskuzi dočíst, až budu mít chviličku.

co mel malý se srdíčkem tak malinký a na operaci??? ☹

janulle22
30. zář 2010

@smardik ´máme modrý z mmb ale naučil se na něm až teď bylo mu velky i když měl sedlo úplně dole... 🙂 ale nevadí, hlavně, že se anučil a teď s ním jezdíme i k naším... bus ho uveze... 😉 ale záleží jaký koupiš, je jich víc a určitě bude menší... 😉

smardik
30. zář 2010

@sunysara má vrozenou vadu srdíčka takže musel na operaci,bez operace by se nedožil 2let ale už má po operaci a je to dobrý, chodíme na kardiologii takže ho sledují a dál se uvidí co bude

@janulle22 já ho původně chtěla ted na 2roky ale on by ho ještě nezvládl takže až příští rok až ho zvládne,uvidíme kdy.

sunysara
30. zář 2010

@smardik tak to je moc šikovný jak to zvládl, tak hodně štěstíčka a pevné nervičky at je to všechno v pořádku

janulle22
30. zář 2010

@smardik no to asi spíš za ten rok no... 🙂 to už zvládne...malej je vzůstově malej, takže musel dorůst... 😀
já vůbec nevím co malýmu koupit... zatím máme vymyšlenou sevu a ponk s nářadím...ale to je málo... 😅

smardik
30. zář 2010

@janulle22 mě napadá nějaké auto-super jsou prý Bruder, ten ponk s nářadím nebo samostatné nářadí a třeba i helmu, lego duplo, nějakou plastelinu, vláčkodráhu, auto na dálkové ovládaní,nějakou knížku, autodráhu, dětský vysavač-já chci kupovat playskool ale nevím kdy, mají i vrtačku a ta se mi taky líbí, nějakou společenskou hru-jsou už pro děti od 3let a dál nevím,když mě něco napadne napíšu

smardik
30. zář 2010

@janulle22 ještě garáž mě napadla, líbí se mi tohle to asi koupím i Tomovi http://www.darovanek.cz/produkt/priloz-kam-co-p... , dřevěné pexeso, pastelky do vany, tohle je taky hezké http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21956084&tab=8, pana bramboru, pak koloběžka, boby, trampolínu jak máte velký byt nebo RD, dětský počítač, něco s mašinkou Tomášem pokud ho máte rádi toho je strašně hodně

snad z toho něco vybereš

smardik
30. zář 2010

@janulle22 tak pokračuju dneska mi to nějak myslí: povlečení do postýlky s oblíbenou postavičku,kuželky, el. sekačku, playmobil (něco jak duplo ale vymakanější bych řekla), dětský batůžek,

to se mi líbí jak máte zahradu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22800233&tab=7
http://aukro.cz/item1249978397_horska_draha_up_...

lusyen
30. zář 2010

@smardik
@janulle22 Ahojte holky, vy uz nakupujete na Vanoce? Koukam tady plno inspirace 🙂 Mate ale pravdu, on se ten podzim prekuli a Vanoce jsou tady 🙂

smardik
30. zář 2010

@lusyen ahoj já už mám pro každého jeden dárek a další čekám až paní pošle

janulle22
30. zář 2010

@smardik no teda tobě to fakt myslí... 😵 objevila jsem na mmb batůžek bořek stavitel toho má rád... 😉 a ještě se tam objevila tady tohle a ůplně se zamilovala, malej byl nadšenej z dinoparku... 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33106106&ta... třeba se to tu někomu taky bude hodit... 🙂
jdu hledat dál... 🙂

smardik
30. zář 2010

@janulle22 super hod odkaz na batůžek, Tom zatím žádné oblíbence nemá ale nějaký batůžek chci, lítá tady s mým tak at má vlastní. Ještě chci nějaký dětský ručník

smardik
30. zář 2010

chlap si zrovna řekl už o druhý dárek na vánoce, prý chce kráječ na cibuli tak mu ho schválně koupím, asi bude hezky valit oči co to dostal 😀 😀 😀 😀 😀

janulle22
30. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30674563&tab=7 myslím, že zvládnou s pomocí i menší děti... 😉