• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky nemáte kamarádku?

29. května 2014 
Tak jsem to nenašla,teda moc jsem se k tomu nedostala,byla jsem teď u holky :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko

@jasmia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo holčičku bych chtěla :slight_smile: třetí ještě chcem ale až za pár let a třeba se povede ta holčička :slight_smile:
1. říj 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno... dneska jsem si pospali- do 9 :sweat_smile: paráda... :wink: jdu vás jen pozdravit, musím pouklízet a vařít... :wink:
1. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem.
Musím se také přidat,taktéž nemám kamarádku,jsem z Liberce,sice tu žiji už 11let,ale nikdy jsem si kamarádku nenašla.Dokaď jsem neměla děti,tak mi to apsolutně nevadilo,stačila jsem si s manželem a celkem mi to vyhovovalo.Nyní co mám dětičky,tak mi kamarádka chybí,nemám si s kým popovídat o starostech a radostech a je mi smutno.
1. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terynda ahoj vítám tě, určitě se můžeš přidat

teda holky dneska to flákáte. Byli jsme venku a je tam hezky i sluníčko nám vylezlo jen Tom zlobí, v poslední době nechce vůbec chodit, jen se chce vozit takže zvažuju na zimu koupi staršího kočáru pro dvojčata
1. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik my tu máme teda zimu a pod mrakem, sluníčko se asi jen tak neukáže... :unamused: já vařím, peru, uklízím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: závidím to sluníčko, šla bych se provětrat... :slight_smile: tak jdu pokračovat...
@terynda ahojky, vítej mezi náma... :wink: zkoušela jsi tady regiony?
1. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 tak tady sluníčko svítí a už mám vypráno ale ještě dám druhou várku, vařit se taky vaří a jak bude TOm spát budu vytírat a ted ho jdu přebalit protože značně zapáchá. Kdy se Adámek naučil chodit na nočník?
1. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jen na skok,než se mě ty chobotnice vzbuděj :grinning: Dneska mě normálně taky OBA spali do 8 :confused: nechápu to :sweat_smile: Jinak neperu,neuklízím :grinning: jen vařím a to špagety,děcka mají maso s omajdou od včera,tak jim dám trochu špaget k tomu :sweat_smile: U nás je taky pod mrakem :rolling_eyes:
1. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska vařím 3jídla-mi a Tomíkovi na oběd polívku, Honzíčkovi červenou čočku a na zítra dělám rolky se šunkou ale asi si ji dám hned jak se udělá,jsou strašně dobré
1. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 ahojda,zkoušela,ale v regionech je Liberec zamknutý,či co
:unamused:
1. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je teď zamračeno a celkem zima.Byla jsem s holčičkama na prochajdě a kdyby svítilo slunko,bylo by to hezčí :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terynda oni si to zamkly, musíš poýádat zakladatelku o přístup... :slight_smile: já vím, je to divný, ale stojí to za zkoušku, třeba si tam snějakou maminkou sedneš... :wink:
@smardik Aďas se naučil okolo 2 let, je letní dítě, tak jsme venku byli bez plín a naučil se čůrat venku a nějak mu to zůstalo i doma... :slight_smile:
tak sem si na chvilku dáchla, nějak to na mě přišlo po obědě... :sweat_smile: :grinning:
1. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu nová a mám pulroční holčičku
1. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej už to zalomil, dneska strašně brzo, tak jsem zvšdavá kdy bude ráno vstávat... ale nespal po obědě, tak asi už to na něj bylo moc... :slight_smile:
co vy děláte celý den, nějak se to tu rozjelo a pak utlumilo... :slight_smile: musíme to zas rozjet... :wink:
1. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 ahojky, vítej u nás... :wink:
1. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moje mala chodíva spát až kolem 21hodky dřív mi neusne
1. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@janice20 JAni vítej
1. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 ahoj zrovná jdu spát tak dobrou noc :wink:
1. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice20 dobrou noc. Snad zítra pokecáme.
1. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to byla debata :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko... :wink: dneska moc vyspaná nejsem, ase dopsím po obědě... :slight_smile: začíná tu vykukovat sliníčko, tak asi se dneska na chvilku půjdem vyvětrat... :wink: nasbíráme listy a usušíme a pak budem obtiskávat.. :slight_smile:
co vy dneska máte v plánu..?
2. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky

@janulle22 my máme dneska o program postaráno. Budeme vozit dřevo (já se teda budu starat o malého), ale taky k ním nakoukneme jak jim to jde. Taky u nás vykukuje sluníčko. Konečně po těch škaredých dnech.
2. říj 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 no teda tak to máte teda dobrej program... to máte do krbu?
2. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dnes tady taky svítí sluničko
2. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn, že máte taky sluníčko, snad vydr do odpol, ještě budu žehlit tak ať nevylezem a nezatáhne se... :grinning:
2. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,co nového:Teď jsem tu nějakou dobu nebyla,nějak nebyl čas,před chvílí odjela kamarádka s 2,5 letem a 4 měsíčním chlapečkem a byl to děs :grinning: ten velkej bral naší Terezce hračky ta začala řvát,on pak taky nato začalo brečet to mimčo,no veselý ,fakt. :grinning: Nakonec si opravdu nejlíp pokecáme jen po netu :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terynda ahoj,přesně jak říkáš,dokud jsem byla bez dítěte tak mi to nějak nevadilo,ale ted je mi někdy z toho fakt smutno
2. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka to jsi teda měla veselo... :grinning: :grinning: jinak nic nového, jsme s malým sami :cry: tak utrácím na mmb :grinning:
2. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kupuješ?
2. říj 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to pozpátku moc nečtu,jste srašně rychlí,co jste probírali,Neřešily jste co na vánoce,například manželům? :pensive:
2. říj 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek