Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

crca
30. zář 2010

Tak jsem to nenašla,teda moc jsem se k tomu nedostala,byla jsem teď u holky 😅

smardik
1. říj 2010

dobré ranko

@jasmia 😀 😀 😀 😀 jo holčičku bych chtěla 🙂 třetí ještě chcem ale až za pár let a třeba se povede ta holčička 🙂

janulle22
1. říj 2010

dobré ráno... dneska jsem si pospali- do 9 😅 paráda... 😉 jdu vás jen pozdravit, musím pouklízet a vařít... 😉

terynda
1. říj 2010

Ahojda všem.
Musím se také přidat,taktéž nemám kamarádku,jsem z Liberce,sice tu žiji už 11let,ale nikdy jsem si kamarádku nenašla.Dokaď jsem neměla děti,tak mi to apsolutně nevadilo,stačila jsem si s manželem a celkem mi to vyhovovalo.Nyní co mám dětičky,tak mi kamarádka chybí,nemám si s kým popovídat o starostech a radostech a je mi smutno.

smardik
1. říj 2010

@terynda ahoj vítám tě, určitě se můžeš přidat

teda holky dneska to flákáte. Byli jsme venku a je tam hezky i sluníčko nám vylezlo jen Tom zlobí, v poslední době nechce vůbec chodit, jen se chce vozit takže zvažuju na zimu koupi staršího kočáru pro dvojčata

janulle22
1. říj 2010

@smardik my tu máme teda zimu a pod mrakem, sluníčko se asi jen tak neukáže... 😒 já vařím, peru, uklízím... 😝 závidím to sluníčko, šla bych se provětrat... 🙂 tak jdu pokračovat...
@terynda ahojky, vítej mezi náma... 😉 zkoušela jsi tady regiony?

smardik
1. říj 2010

@janulle22 tak tady sluníčko svítí a už mám vypráno ale ještě dám druhou várku, vařit se taky vaří a jak bude TOm spát budu vytírat a ted ho jdu přebalit protože značně zapáchá. Kdy se Adámek naučil chodit na nočník?

crca
1. říj 2010

Ahojky,jen na skok,než se mě ty chobotnice vzbuděj 😀 Dneska mě normálně taky OBA spali do 8 😕 nechápu to 😅 Jinak neperu,neuklízím 😀 jen vařím a to špagety,děcka mají maso s omajdou od včera,tak jim dám trochu špaget k tomu 😅 U nás je taky pod mrakem 🙄

smardik
1. říj 2010

já dneska vařím 3jídla-mi a Tomíkovi na oběd polívku, Honzíčkovi červenou čočku a na zítra dělám rolky se šunkou ale asi si ji dám hned jak se udělá,jsou strašně dobré

terynda
1. říj 2010

@janulle22 ahojda,zkoušela,ale v regionech je Liberec zamknutý,či co
😒

terynda
1. říj 2010

jinak u nás je teď zamračeno a celkem zima.Byla jsem s holčičkama na prochajdě a kdyby svítilo slunko,bylo by to hezčí 🙂

janulle22
1. říj 2010

@terynda oni si to zamkly, musíš poýádat zakladatelku o přístup... 🙂 já vím, je to divný, ale stojí to za zkoušku, třeba si tam snějakou maminkou sedneš... 😉
@smardik Aďas se naučil okolo 2 let, je letní dítě, tak jsme venku byli bez plín a naučil se čůrat venku a nějak mu to zůstalo i doma... 🙂
tak sem si na chvilku dáchla, nějak to na mě přišlo po obědě... 😅 😀

janice20
1. říj 2010

ahoj jsem tu nová a mám pulroční holčičku

janulle22
1. říj 2010

tak malej už to zalomil, dneska strašně brzo, tak jsem zvšdavá kdy bude ráno vstávat... ale nespal po obědě, tak asi už to na něj bylo moc... 🙂
co vy děláte celý den, nějak se to tu rozjelo a pak utlumilo... 🙂 musíme to zas rozjet... 😉

janulle22
1. říj 2010

@janice20 ahojky, vítej u nás... 😉

janice20
1. říj 2010

ahoj moje mala chodíva spát až kolem 21hodky dřív mi neusne

adellaide03
1. říj 2010

Ahoj holky

@janice20 JAni vítej

janice20
1. říj 2010

@adellaide03 ahoj zrovná jdu spát tak dobrou noc 😉

adellaide03
1. říj 2010

@janice20 dobrou noc. Snad zítra pokecáme.

crca
2. říj 2010

No to byla debata 😀 😀

janulle22
2. říj 2010

dobré ránko... 😉 dneska moc vyspaná nejsem, ase dopsím po obědě... 🙂 začíná tu vykukovat sliníčko, tak asi se dneska na chvilku půjdem vyvětrat... 😉 nasbíráme listy a usušíme a pak budem obtiskávat.. 🙂
co vy dneska máte v plánu..?

adellaide03
2. říj 2010

AHoj holky

@janulle22 my máme dneska o program postaráno. Budeme vozit dřevo (já se teda budu starat o malého), ale taky k ním nakoukneme jak jim to jde. Taky u nás vykukuje sluníčko. Konečně po těch škaredých dnech.

janulle22
2. říj 2010

@adellaide03 no teda tak to máte teda dobrej program... to máte do krbu?

janice20
2. říj 2010

ahoj dnes tady taky svítí sluničko

janulle22
2. říj 2010

to je fajn, že máte taky sluníčko, snad vydr do odpol, ještě budu žehlit tak ať nevylezem a nezatáhne se... 😀

mistrulka
2. říj 2010

Ahoj holky,co nového:Teď jsem tu nějakou dobu nebyla,nějak nebyl čas,před chvílí odjela kamarádka s 2,5 letem a 4 měsíčním chlapečkem a byl to děs 😀 ten velkej bral naší Terezce hračky ta začala řvát,on pak taky nato začalo brečet to mimčo,no veselý ,fakt. 😀 Nakonec si opravdu nejlíp pokecáme jen po netu 😀 😀

mistrulka
2. říj 2010

@terynda ahoj,přesně jak říkáš,dokud jsem byla bez dítěte tak mi to nějak nevadilo,ale ted je mi někdy z toho fakt smutno

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka to jsi teda měla veselo... 😀 😀 jinak nic nového, jsme s malým sami 😢 tak utrácím na mmb 😀

mistrulka
2. říj 2010

a co kupuješ?

mistrulka
2. říj 2010

Ani to pozpátku moc nečtu,jste srašně rychlí,co jste probírali,Neřešily jste co na vánoce,například manželům? 😔