• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky nemáte kamarádku?

29. května 2014 
@lucie.krajcarova vítáme tě tu :grinning: jdu se osprchnout a hned jsem tu :grinning:
2. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ahojky jasně přidej se... :slight_smile: sice se tady moc neřeší kámošky, ale je to tu fajn, pokecá se tu a člověk si nepřijde tak sam... :wink:
obdivuju lidi co se tak zvednou a odjedou za prací třeba do Prahy, já jsem takovej posera, že by jsem to nedokázala... :grinning:
2. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova taky tě obdivuji,chvíli jsem bydlela v Boskovicích,a byla jsem z toho dost hotová,klobouk dolů jsi sylná osobnost
2. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda s těma kámoškama,většinou jsme každá řekli jak na tom jsme s těma kamárádkama a šmitec,co na tom taky chceš řešit,když ji bud nemáme nebo na nás prdí,to mateřství přece jenom určitý způsob izolace je
2. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka seš rychlá jak blesk... :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova prosím tě řekni mi jak jste se ty znaky naučily,nebo co ti těma znakama říká?Nic o tom nevím ale je to zajímavé
2. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 protože malá usnula a manžel chce jít na pivko tak jsem si musela pohnout :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka ty jdeš na pivo jo?
2. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za milé přivítání.
f@mistrulka znaky myslíš znakovou řeč pro miminka? byla jsem na kurzu a dostala nějaké materiály. ale samotné znaky si hledám na netu. i když jsou hlavně v angličtině. malého to moc baví.
2. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejste některá z prahy nebo středočeského kraje?
2. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova já nee, ale jak ostatní holky to nevím... :sweat_smile:
2. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova vítej :slight_smile: bohužel jsem opačný konec republiky
2. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky asi jdu spát, sice se mi moc nechce, ale nějak se nudím... :sweat_smile: v telce prd, malej spí, přítel v práci talže nemám jinou možnost... :grinning: tak dobrou noc... :wink:
2. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady už se asi dnes nikdo nepřipojí,tak snad zítra tak dobrou noc
2. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 nejdu,kdo by hlídal
2. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem ale tady nikdo nepíše, ale dodívám se na film když už ho mám rozkoukaný a půjdu spát
2. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @lucie.krajcarova tak já to mám do prahy taky pěkně daleko,asi jen tak 200 kiláků
2. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik nevím na co koukáš,ale potr mě teda fakt nebere,koukala jsem na maturitní otázky,ale nejdou mi do hlavy vůbec letopočty
2. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka na primu na tajemný let, manžel se dívá a nějak mě to zaujalo tak se chci dokoukat, po hodně dlouhé době film který uvidím celý většinou jdu tak ve 21 spát, odpadám únavou z těch 2andílků :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa třeba zítra
2. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mistrulka aháááá tak já myslela, že jo že proto se sprchuješ... :wink:
2. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já odejdu a tu je návštěvnost... :grinning: csssssssssss
2. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zkusím si o vás přečíst zítra. jestli mi to mrňous dovolí. 17 stránek je celkem dost :wink:
2. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik se nesměj jsi mezi plkalkama... :grinning: :grinning:
@lucie.krajcarova tam není nic podstatného... :wink: asi to nemá cenu ani číst... :slight_smile: ale pokud se ti chce, můžeš :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova klidně se ptej,my ti rády odpovíme
3. říj 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, chce se mi spááát
3. říj 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko...
@smardik nápodobně... jsem šla spat o půl noci, nezabrala do půl 2 a v 7 jsem vstávala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to po obědě zalomím... :grinning:
3. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 u nás se Honzík rozhodl že 1ráno je ideální čas na to mamince vykládat a ukazovat ji jak umí lézt a vydrželo mu do 3:30, to usnul a já ho přenesla do postýlky tak se mi zas vzbudil tak jsem ho vzala k sobě do postele a spali jsme do 6:45 spolu v posteli, i když o spaní v mém případě moc nešlo šílené jak sebou mele, jsem dokopaná, dobitá jeho rukama apod
3. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak my celkem dneska v pohodě,sice o půl 5 to zkoušela,jako že budem vstávat,ale ještě usnula a vstávali jsme v 6.45.Manžel šel teď vyvenčit našeho psíka tak ji vzal sebou,malá usne v kočářě,tak si udělám kávu a kouknu se na slovíčka :confounded: Co máte dnes v plánu?
3. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek