Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
3. říj 2010

@smardik taky veselé teda... 😒 to ti moc nezávidím... malej spí od 4 měs celou noc...jen občas blbne v noci, ale to jen vyjímečně...ráno mě budí a říká: maminko nechrápej, už je ráno 😀 😀 a když spí se mnou tak jsem taky dokopaná 😅
@mistrulka jen se uč... 😉 já budu uklízet, peču sekanou a měla bych vyžehlit a pak se kouknout na logistiku... 😝 a na matiku 😝 ale to je ještě ve hvězdách... hlavně si dáchnu po obědě... 😀

mistrulka
3. říj 2010

@janulle22 to jsme to dopracovali,na mateřské a ještě se učíme 😒 😀

mistrulka
3. říj 2010

nevíte někdo nedá se dát nějakej zvuk,když zde přibyde nová zpráva?Jako upozornění,že tu něco nového?To asi ne,co? 😀 😀 😀

janulle22
3. říj 2010

@mistrulka já už nejsem na mateřské, ale máš pravdu...nám učitelky říkají at toho využijem že jsme na mateřské, máme čas se učit a tak... 😉 to asi né, ale ten zvuk bych brala taky, ale to by jsem pak nic neuděklala 😀

smardik
3. říj 2010

@janulle22 tak to se máš s tím spaním. u nás spaní žádná sláva, Tom spal od narození do 2měsíců jen u prsa nebo v kočáru jinak nespal, jak tohle nebylo spal třeba v 1měsíci jen 20minut a to prostě odpadl únavou,jinak mi fakt nespal takže já i v zimě byla venku 5-6hodinek at spí, pak od 2-5měsíců ze dne na den začal spát celou noc, sice jsem musela uspávat-ježděním ve vůzku přes práh ale spal do té 7-8 a pak přesně v 5měsících jsem přestala kojit-odstavil se a přešli jsme na UM a spaní hrůza, vzbudil se třeba 8x za noc nebo třeba od 1 do 5nespal apod. no a ted bude mít 2 a pořád nespí celou noc, budí se na mlíko - normálně jednou a jak třeba rostou zuby tak i 2x, hodně brečí ze spaní tak k němu vstávám i 5x někdy. No a Honzík spal krásně vlastně až do té nemocnice, už v porodnici spal celou noc a pak tak spal i doma, usínal ve 20 a na mlíko vstával mezi 4-5, nakojila jsem a tak do 8 to ještě zalomil ale v té nemocnici po té operaci to byla hrůza usnul jedině ježděním v kočáru,často se budil a jak třeba spal hodinu tak ho zas vzbudila sestřička protože bylo třeba něco dělat no a zatím spí špatně pořád a to byla operace 16.srpna, prý na to tak citlivé děti reagují, ještě se i odstavil od kojení ☹ snad zas začne spát hezky. měl v 9 spát ale ještě nespí a fnuká,je přetažený a ani se mnou neusnul ležela jsem s ním půl hodiny ale ne

janulle22
3. říj 2010

@smardik tak to teda není moc fajn... to se moc nevyspíte... 😒 zkoušela jsi třeba nějakej uklidnující čaj? nebo něco podobného? třeba by to trocha pomohlo...
malej ze začátku spal po těch 3hodinách ˇ(nekojila jsem) ve 4 měs jsme začli dávat kaše na večeřu a spal do 3 pak mlíko a spal do 8... postupně se to prodlužovalo a pak vstaval v pul 7 a většinou to zalomil...teď jde spat v půl 8(pokud nespí po obědě) a vstává mezi 7-8 někdy i v 9... 😀
zkus tu kašičku pokud nedáváš a nebo místo mlíka cucnout čaje... nebo se poradit s dr na nějakám utišujícím čajíčku...

janulle22
3. říj 2010

@smardik teda jezdit v zimě 5-6hodin venku to bych asi umrzla... kam jsi jezdila? jen tak nebo za nějakým cílem...?

smardik
3. říj 2010

@janulle22 jo čajík na spaní dávám ale efekt to má nulový-na Toma, Honzík mi pro změnu vůbec nechce pít, odmítá čaje,vodu, štávy prostě všechno a chce jen mlíko ani kaše mi nechce, jednou potáhne a zjistí co to je a začne řvát jak bych ho vraždila a konec, Tom mi zas kaše jedl ale spaní to nezlepšilo. Jezdila jsem s kamarádkou takže nám to uběhlo, jsme se prošli,děti se prospali 🙂, kolikrát se stalo že jsme vyšli v 10 a došli v 18hodin, jen na kojení a přebalení jsme si skočili ke kamarádce domů-má RD tak to bylo jednodušší kočár se dal nechat venku,přebalilo se,nakojilo a šup ven. naši chlapi o nás říkali že jsme blázni ale jak ti dítě spí přes den jen 20minut a jinak řve,řve a zase řve tak fakt jdeš raději ven

smardik
3. říj 2010

@janulle22 jo a na Toma v noci čaj nepomáhá, jsou dvě možnosti co dělá: bud si cucne a usne a za půl hodiny zas a to je schopný udělat třeba 10 nebo potáhne a zjistí že to není mlíko a řve třeba 3hodiny v kuse až mi vzbudí i Honzíka takže mám stereo. To mlíko je lepší to mu dám a jdu spát, on si ho vypije a usne, vím že je to zlozvyk ale je pro mě jednodušší mu dát mlíko než ho nechávat vyřvat, to už jsem zkoušela a jak holky píšou že za 2dny měli klid tak to u nás fakt ne

adellaide03
3. říj 2010

AHoj holky

teda vy jste toho nakecaly nějak nemám čas dočítat, snad odpoledne.

@janulle22 ptala ses na to dřevo. Ne to nemáme do krbu, ale do normálního kotle ve sklepě. Tam se to dřevo taky skládalo. A dopadlo to parádně. Malý šel pak s přítelem za jeho sestrou na koně a poprve se na něm s tou jeho sestrou svezl. Byl z toho úplně unešený, pak vám musím ukázat fotky 🙂

janulle22
3. říj 2010

@smardik no neměla jsi to lehké 😒 tak to asi zvládnout nějak , nevím jak, ale nějak jo... 😅 teda vy jste toho nachodily... to bych jednak umrzla a ještě by mě upadly nohy... 😒 ale pokud to jinak nešlo, tak se nedalo nic dělat... škoda, že na ně nic nezabírá, třeba se to s věkem srovná... 😉

janulle22
3. říj 2010

@adellaide03 aha tak to jo... 🙂 já myslela, že do krbu... ten bych brala 😉 romantika jako blázen... 😀 to je dobře, že se mu to líbilo a nebál se... malej má taky rád koníky... ale tady není kde by se povozil, bud v zoo a to tam nebylo pořád a nebo na děckej den a nebo nějaké takové akce... je fajn, že máte kam chodit... 😉

adellaide03
3. říj 2010

@janulle22 jo krb ten bych taky brala, ale zatím bohužel ☹ . Já bydlím na vesnici a tady kousek je právě jízdárna. Tam se přítelova sestra o ty koníky stará (samo že ne sama) a tak se tam šli podívat.

janulle22
3. říj 2010

@adellaide03 taky bydlíme na vesnici... krb maj jen rodiče dole 😀 tak se tam chodím nahřívat... 😎 tady v okolí jízdárna není... 😒
co dneska podnikáte ? nikdo tu není... já se přemlouvám na žehlení, ale asi to dneska vzdám... 😀

adellaide03
3. říj 2010

@janulle22 dneska máme odpočinkový den. Ve tři jsem se byla projít s malým a uspat ho. Ještě stále spí tak ralaxuju 🙂 . Já jsem vždycky krb chtěla, tak třeba jednou bude. To já mám naštěstí vyprané i vyžehlené.

janulle22
3. říj 2010

@adellaide03 se máš já mám na sušáku a v košu kopu 😝 taky budu chtět krb 😉 úžasná to věc... 🙂 relaxuj relaxuj... 😵

janulle22
3. říj 2010

halooo je tu někdo? malej dneska dopadl v p§l 7 😒 jsem zvědavá v kolik mi vstane...doufám, že né moc brzy 😀

mistrulka
3. říj 2010

já jsem tu

janulle22
3. říj 2010

nedopadl ale odpadl 😀 😀

@mistrulka co jsted ělali dneska?

mistrulka
3. říj 2010

dnes mám teda pocit,že jestli malá okamžitě nepřestane plakat,tak už se fakt zblázním,znáte takový stavy taky\?

mistrulka
3. říj 2010

@janulle22 ráno celkem nic,malá usnula tak jsem mrkla na to učení a odpoledne jsme jeli nakoupit do globusu,a vrátily jsme se po 18 hodině,a co vy,_?Zítra zas valím do školy tak musím nachystat věci,fakt se mě nechce

janulle22
3. říj 2010

@mistrulka já jdu taky zítra do školy... 🙂 docela se po tech dvou týdnech doam těším... 😉 my jsme nic nedělali jsem dopol vařila a uklízela a po obědě jsem si dáchla 😀 a pak jsme s malým hrali a pak dojela tchynka ze Zlína tak šel za ní dolů a pak jí tam usl tak ho donesla nahoru a tak spí no...ráno jedem po doktorech, tak už se zas psychicky připravuju na zubaře 😝
ten pocit znám, ale mám ho až teď... 😅 pořád mááááámíííínkóóóóó´a to dělá dkoud si ho nevšimnu a nepodívám se na něj...občas už zuřím... 😀

mistrulka
3. říj 2010

@janulle22 je to hrozný a smutný,ale někdy mám pocit,že ji fakt ublížím,že už nemůžu dýl vydržet ten její řev ☹ ☹ kdo to nezažil nepochopí 😒

mistrulka
3. říj 2010

@janulle22 a jak mýváte školu|?

adellaide03
3. říj 2010

Holky a co studujete? Já jdu do školy poprve v tomto školním roce v pátek. Už se taky docela těším.

janulle22
3. říj 2010

@mistrulka mám to Po, ST,Čt od půl 3 do pul 7 😉
@adellaide03 já dělám maturitu nástavbové studium obor podnikání 😉

adellaide03
3. říj 2010

@janulle22 teda to máš docela náročné tři dny v týdnu. A jak to zvládáš s malým? Kolikátý rok studuješ?

janulle22
3. říj 2010

@adellaide03 malej v pohodě, je už ve školce a odpoledne hlídá tchynka- bydlíme v jednom domě...a loni hlídali naši, tcháni, přitel no kdo mohl... 😉 zvládla jsem to dobře... krom trojky a dvou dvojek jsem měla samé jedničky 😀 teď jsem ve druháku a ještě mě čeká třeták... 😉
dtrašně mi to pomohlo už jsem měla menší krizi a tohle mě řádně nakoplo... 😵

adellaide03
3. říj 2010

@janulle22 tak to je fajn, že to je tak v pohodě. Já studuju VŠ taky druhým rokem a zatím jsem to loni zvládala protože malý byl ještě moc malinký. Jsem zvědavá jak to bude teď až začne chodit tak jak se budu učit. No uvidíme až bude zkouškové.

janulle22
3. říj 2010

@adellaide03 jaký máš zaměření? no bude to těžké, ale pokud je někdo by ti ho pohlídal aby ses mohla učit tak to půjde a nebo se učit večer a nebo přes den když bude spinkat... 😉 jako zkoušela jsem se učit večer, ale to nebylo efektivní a za chvilku jsem byla tuhá 😀 😀