Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

adellaide03
28. zář 2010

@mistrulka mě se Denisek narodil 21.10. takže je o pět dní mladší. Já jsem teď v druháku a prvák jsem zvládala v pohodě a to hlavně proto, že malý je fakt prima dítě. Skoro nepláče, jen se směje, je rád ve společnosti. S tím hraním to máš pravdu to je taky horší. Sám si taky moc nehraje takže s úklidem je to taky horší, ale jinak je fakt zlatíčko takže prvák jsem zvládla. A co studuješ?

mistrulka
28. zář 2010

Já si dodělávám teprv střední(hm dodělávám 😀 ,muselka jsem to začít dělaz znovu od začátku,protože jsem se na to ve druháku na zdravce vyprdla)-byla jsem holt trubka ☹ dělám zdrevku ve Svitavech 5 rok takže v květnu končím,hurrááá,snad i kladně skončím

mistrulka
28. zář 2010

a ty?

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03
budu muset jít uspat malou,přes den mi neche spát doma v postýlce ,ale jen venku v kočárku,ale zas je výhoda že je do 15 minut spí 😀 tak ji obleču,půjdu ji uspat a za chvíli jsem tu jestli budeš mít čas

oli26
28. zář 2010

tak se pridavam, kamosky bez deti maj jine zajmy, ty s detma jsou dost casto nevrle- to chapu, jsme samy zacatecnice 😀 , takze je pro me povyrazeni i nakup ... 😀 😀 😀

lusyen
28. zář 2010

Ahoj holky, muzu k vam? 😉 Ne ze bych nemela kamaradku, zrovna v porodnici jsem potkala jednu fajn holku a s prdolatama se vidivame temer kazdy den 🙂 Ale takovy babinec na netu by se mi taky libil 🙂 Zrovna zacinate, tak snad neni tezke se pridat 🙂

Jinak mate pravdu, ze znami z drivejska, kteri nemaji deti, uz se ke cloveku zrovna moc nehlasi...jako by najednou byl z jine planety 😀 Ale ono na tom neco je...najednou jiny zajmy, jiny casovy moznosti, jinak poskladany hodnoty...a nekdy to jde tezko skloubit 🙂 Tak se clovek nemuze moc zlobit 😉 Holt, hlavu vzhuru a hura do novych pratelstvi 😉

sunysara
28. zář 2010

jeudi jojo je to smutný a já ji taky neříkám co se mi na její malé nelíbí. proste závist ona se s tím že má holku srovnala až po porodu.

miska246
28. zář 2010

Ahojte dievcata, mozem sa k Vam pridat? Ja som mala jednu skvelu kamaratku, ale ako sa mi narodila mala, ukazala sa tu asi 2 krat... Predtym sme byvali spolu kazdy den... Teraz ma uz inu kamosku a na mna sa vykaslala... ☹ ☹ ☹

lusyen
28. zář 2010

@oli26 jo nakupovani...ze zacatku to byl i pro me doslova kulturni zazitek 😀 Ono se to ale podda a ver, ze ruznych radovanek pribude 🙂

janicka006
28. zář 2010

@lusyen chichichi...já jsem spokojená i s obyčejným Kaufíkem....

lusyen
28. zář 2010

@miska246 ahoj miska 🙂 hura, nekdo ze Slovenska...ja slovenstinu mijulu, krasne se cte a posloucha, tak hodne pis 🙂

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 😀 ja nerikam, ze si to tam neuzivam 😀 a stridam to s Intersparem 😀

janicka006
28. zář 2010

.....myslím si,že za spoustu nedorozumění může i komunikace pomocí sms,emailů a tak...Jsem takový nenapravitelný idealista,takže si nejdřív říkala,že třeba to " já už jsem ti to ale říkala několikrát" nemyslí ve smyslu že jsem natvrdlá trubka,ale že mi to prostě říkala....ale pak mne přesvdčila,že to tak není....

lusyen
28. zář 2010

Holky, frcime na nakup 😀 Jani, do Baumaxu 😀 Zase pisnu 🙂

janicka006
28. zář 2010

Jééééé do Baumaxu,to můžu....ale manžel pak šílí co to zase tahnu za květináče a nedej bože kytky...a pak jako malej si doma vezme vařečku,chodí okolo kytek a hrozí mi,že mi je pomačetuje... a to je mu 31 let 😀 😀 😀

mistrulka
28. zář 2010

jéééé mě už spinká,zas je na hodku klid 😀 😀

mistrulka
28. zář 2010

holky ,kdy vám dětičky začali chodit,Budeme mít rok a už se nemůžu dočkat až začne sama běhat,chodí za jednu ruku,ale pustit se bojí

adellaide03
28. zář 2010

Vítám nově příchozí, pěkně se nám to rozjíždí.
@mistrulka máme úplně stejný problém. Taky musím dávat malého spát ven. Doma spí večer krásně, ale přes den ani náhodou, to mi pořád chodí po postýlce.

adellaide03
28. zář 2010

@mistrulka mě ještě malý sám taky nechodí, neboj to příjde. Asi je to individuální.

sunysara
28. zář 2010

tak malej spinká, v postýlce usíná blbě ale přece. ale venku se mi spinká líp ale je fakt že toho přes den moc nenaspí nekdy jen 20 minut za den a pak se všichni diví že nic nestíhám 😀

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara jejda tak to Ti opravdu spinká málo. Můj malý spinká ještě stále dakrát denně. Dopoledne hodinu odpoledne taky, někdy i víc.

ija1
28. zář 2010

Ahojky, muzu se pridat? Jmenuju se Ilona, jsem z Prahy, a v tehu jsem prisla o vetsinu kamaradek, ktere deti nemely, bylo jim pres 30 a asi jim to zacalo vadit........ted mam nadhernou 4,5 mesicni holcicku, ale stejne vetsina znamych nejak nema zajem......... par lidi tady na MK je fajn......... tak jsem si rikala ze se kouknu i sem 🙂, nejsem asi moc trendy, pouzivam jednorazovky, nemuzu kojit ac jsem 4 mesice valcila, a na prikaz doktora sklenickuju a biostravu nemusim 🙂, takze asi nejsem podle nekterych normalni 🙂..........

sunysara
28. zář 2010

adel tak malej mi spí i 12hodin v kuse v noci a dneska spal dopol hodku a půl a ted usnul nnevím jak dlouho to vydrží. ale to je dneska teda div. jinak spinká fakt maličko.

ija ahojky no podle me seš teda uplně normální. já moc kamarádek taky nemám, ale nejak mi to neva ty co mám mě stačí.

adellaide03
28. zář 2010

@ija1 já myslím, že si úplně normální. Já myslím, že na kojení svět nestojí, že děti jsou krásné a zdravé i když kojené nejsou. Jednorázovky používám taky a skleniočku dám malému taky občas takže klidně pojď k nám.

@sunysara malý mi taky spí celou noc takže je to docela spáč. 🙂

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 tak to máš super. me se každý divý že s ním nic neudělám, protože proste už je velký a chce pozornost a nespinká. ael já na ty řeči prdím, akorát je blbé že bydlíme u našich a táta to občas nechápe že nic nestíhám

janicka006
28. zář 2010

@miska246 Jééé my máme stejně staré slečinky🙂))

mistrulka
28. zář 2010

@sunysara
AHOJ,TO TI TEDA FAKT NEZÁVYDÍM,vždycky se těším až malá usne i když kvůli tomu musím do deště,aLE NEVA ZA 10 MINUT JE TUHÁ A JÁ MÁM CHVÍLI KLID,to musí být o nervi když ti spí tak málo,taky spává 2x denně a večer chodí spá v 19.30

sunysara
28. zář 2010

@mistrulka no já si nějak zvykla ale vadí me ty řeči okolo, že nic nezvládám a tak no

ale malej je naštěstí smíšek a baví ho výlety a obchody a kroužky až na cvičko takže je to s ním sranda.
špatný ej to že strašně blbě usíná. uspávat ho to je ta hodku večer teda už se to naučil v postýlce ale to je taky aspon 20 minut ale přes den i hodku

mistrulka
28. zář 2010

@ija1
ahoj,jsi uplně normální.Kamáradky na mě taky nějak zapoměli,používám jednorázový plíny,skleničky sice nedáváme ,ale jen proto že je malá nechce,nekojím od 4 měsíce(a musím uznat,že jsem k tomu ani žádný extra vztah nenašla)doma nic neudělám,protože mám malého závisláčka a uřvance,a už dokonce nedáváme ani umělý mlíko protože ho Terezka prostě nechce.Co nadělám,jinak prospívá tak co.Hodně lidí mě tvrdí že je malá mamánek,ale na koho má být teda fixovaná když nikoho jinýho v blízkosti nemáme to teda nevím.

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara my taky bydlíme u našich, ale naši jsou v pohodě, hodně mi s malým pomůžou