Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

adellaide03
4. říj 2010

@janulle22 já se taky večer nedokážu učit Studuju univerzitu Palackého, filosofickou fakultu, obor sociální práce. Výhodu mám tu, že jsem v roce 2009 když jsem čekala malého vystudovala vyšší odbornou školu sociální. Což je skoro to samé akorát, že mám nižší titul, proto jsem se dala na studium současné školy. Mám výhodu, že bydlím v dvougeneračním domečku s našima. Taťka je na důchodě a mamka když příjde z práce tak mi taky moc ráda pohlídá, tak věřím, že to půjde.

janulle22
4. říj 2010

@adellaide03 to je super, my to mám stejně, bydlíme s tchánovcama tak mám taky hlídání prakticky kdykoliv... 😵 jsou hodní že mi tak pomáhají... 🙂
tady všeci studují VS že začínám uvažovat, že bych pak taky šla... teda pokud se dohrabu a udělám státní maturitu... 😅

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@lendam ahoj Leni, moc ráda tě tu zase "vidím" 🙂
@snehurka11111 škoda že jsi od opačného konce Prahy. my jsme z východuz..

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@valentinuska ahojky, kde v Praze bydlíš?

lendam
4. říj 2010

@lucie.krajcarova Luci, neboj, nikam jsem se nepoděla, stále sleduji diskuzi o Nerátkách 🙂 Napiš mi na IP, jak jste daleko, tedy pokud chceš... držím palce, L.

janulle22
4. říj 2010

tak holky jsme doma od dr, tak malej má ouško v pohodě jen na něj hůř slyší... 😒 mě ten zub bude trhat, nemám ho jěště zahojený a ani se nezahojí... 😒 tak já valím na bus do školy, nic neumím, tak snad mě nebude zkoušet z logistiky... 😝 😀 tak se mějte hezky a večer jsem tu jak na koni... 😉

adellaide03
4. říj 2010

@janulle22 Tak snad to ve škole dobře dopadne.

valentinuska
4. říj 2010

@lucie.krajcarova bydlím na Praze 6

lucie.krajcarova
4. říj 2010

@valentinuska jéé škoda, to je od nás hodně daleko..

janulle22
4. říj 2010

bré večer holky... 😉 jsem doma, dneska v pohodě jen ve středu asi budu zkoušená z dopravy 😝 ten předmět se mi už teď nelíbí... 😀
jak jste se mely celej den? co dětičky?byly hodný? 😵

smardik
4. říj 2010

hezký večer jsem tu dneska nebyla, jsem to měla dneska nějaké rozlítané. byla jsem v tescu ale co jsem chtěla neměli a to jsem chtěla dořešit vánoce pro Honzíka, ted mi oba spí a Honzík pálí jak kamínka tak jsem zvědavá co z toho bude ☹

janulle22
4. říj 2010

@smardik jejda chudáček... 😒 tak ať to nic není a brzy to přejde... 🙂
dneska asi půjdu spát se slípkama... 😀 nespala jsem po obědě a jde to znát... 😅 😀

adellaide03
4. říj 2010

@janulle22 dáváš si odpoledne dvacet s malým? To já taky někdy 🙂. Jani pokud budeš mít možnost a půjde Ti to tak tu výšku určitě zkus.

@smardik Tak držím pěstičky ať to nic není.

smardik
5. říj 2010

dobré ranko

tak před 11 měl Honzík 39,5 a ted ráno už jen 38, zrovna spí a já čekám na 8hodinu at můžu zavolat pediatrovi a pak na kardiologii zda se máme přijet ukázat nebo zda stačí dávat jen něco na teplotu

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 ahojky... no já právě nevím no... jako zkusit se to klidně dá, odejít můžu vždy...ale nevím jaké zaměření...mě by stačilo dis a nebo Bc... 😀 uvidíme jsem teprve ve druháku, do matury daleko a kdo ví zda ji udělám... 😅 no malej už mi nespává po obědě...takže mu pustím pohádku a já jsem s ním v obyváku a spím... 😀

@smardik chudáček malej... ať je mu brzo líp... 🙂 Já jsem taky chtěla Honzíka, ale přítel nechtěl, že nechce aby se dítě jmenovalo po něm... 😠 přitom je to tak krásný jméno... 😵

tak jsem došla ze školky... no hrůza, dneska brečel a to předtím nikdy, že chce být se mnou doma... 😔

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 Jo? To nemáš strach, že TI tam něco provede? No jasně však uvidíš jak to všechno dál budeš zvládat. Ale pokud by Ti to šlo a bavilo Tě to tak proč ne.

@smardik Bobek malý. A nic jiného kromě té teploty mu není?

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 on sedí a kouká, když chce pití nebo něco, tak mě vzbudí... 😉 on jak má pohádku tak sedí jak přikovanej... 😀

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 Aha tak to jo to je fjan. Já mám synovce, který bude mít v lednu tři roky a toho televize, pohádky v ní ani nic takového nezajímá. Švagrová byla ze začátku ráda, protože děti a televize docela odsuzuje. Ale teď si kolikrát stěžuje, že porádně nic neudělá když ho pohádky a televize nezajímají vůbec.

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 to je taky na prd no... ale malej sleduje jak pohádky, tak kouzelnou školku a jsem ráda aspoň pouklízím, vyžehlím a tak... 😉

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 no však to je jasné. Její první syn Štěpánek ten tohle všechno taky sledoval, ale Ondra je trošku jiný. A co máš dnes v plánu?

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 učit se učit se učit se... 😖 září jsem tam nebyla skoro vůbec malej nemocnej, já nemocná, malej zánět ucha já zanět zubu... 😀 takže já ve škole byla si 4x a melej ve školce 7x za září... 😅 musím to dohnat a poliskat to tu trocha... 😝 tak jdu na to dokud se mi aspoň trošku chce... 😀

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 Tak příjemné učení. To já mám výhodu, že se učím až na zkouškové, popřípadě když si dám zkoušku dřív, pokud to jde 🙂

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 to zas jo, ale musíš bedna 😉 já si to 3 měsíce nezopakovat tak se to nenaučím... 😀

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 Víš ono je to hodně i o tom, že už jsem se to jednou (i když třeba trochu jinak) učila na vošce. Hodně věcí si pamatuju a protože jsem před mateřskou v tomto oboru pracovala tak se v některých předmětech dá něco u zkoušky uvést i z praxe.

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 to máš výhodu, to je dobrý... 😉
tak jsme došli ze školky, no líbilo se mu tam, ale zítra nejde... ☹ když mě viděl, tak natáhl pusinku a říká mi maminko já jsem tě volal a ty jsi tu nebyla... ☹ byla jsi doma... ☹
naučená taky nejsem... nejde mi to vůbec do hlavy... 😠 bych si naliskala... 🙄

adellaide03
5. říj 2010

@janulle22 bobek malý. Ale neboj třeba si časem zvykne.

janulle22
5. říj 2010

@adellaide03 no snad jo.. 😅 tak jsem si udělala hranolky, tak pak půjdu pokračovat v učení 😝

smardik
5. říj 2010

ahojky tak zatím ATB nemáme i když CRP bylo hraniční, kontrola v pátek a kdyby se zhoršil pro ATB hned,zatím má jen něco na teplotu a kašel, ted spinká, v 16dostal čípek tak se mu ulevilo měl 38,4 a spinká, ale až na druhý pokus ☹ Tom mi ho totiž vzbudil, musel stát nad postýlkou a vykládat mu,hladit ho tak ho vzbudil

janulle22
5. říj 2010

@smardik jejda špuntík malej... ☹ tak doufám, že nebude třeba atb... 😒 to je tak hezký jak se o brášku stará... 😵 ale tobě to asi vadilo co?

smardik
5. říj 2010

@janulle22 uvidíme ale mám pocit že to na ATB stejně skončí jen se bude zbytečně trápit, uvidíme no. kdyby byl horší půjdu pro ATB dřív jsme tak domluveni. Jo Tom se stará já jsem ráda že má Tom brášku rád a stará se ale když mu není dobře a potřebuje spát tak zrovna nadšená nejsem že ho vzbudil ale co se dá dělat, naštěstí už zase spí