Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mistrulka
7. říj 2010

holky kde jste kod,vždyt je skoro 8? 😕

janulle22
7. říj 2010

@mistrulka já jsem tu... 🙂 malej to snaší dobře... 😀 to je blbé, že to malá vnímá tak špatně, ale třeba se to upraví...

smardik
7. říj 2010

@mistrulka já jsem tu ale kluci spí tak asi půjdu taky moc jsem toho ted za poslední 3noci nenaspala ale dnešní vypadá nadějně, měl ted ani ne 38 a snědl 120 bez zvracení, super 🙂

mistrulka
7. říj 2010

ach jo,to je trápení už aby vám ATB zabraly

mistrulka
7. říj 2010

@janulle22 tomu moc nevěřím,přece jen to spolu absolvujem už druhým rokem,ale je pravda že tzo tak dřív nevnímala.A kdo ti hlídá když jsi ve škole?

smardik
7. říj 2010

@mistrulka už vypadá líp tak snad jo

byli jsme dneska poprvé v mateřském centru-v kroužku a bylo super, Toma to hezky unavilo. V sobotu jdu prodávat na bazar,doufám že prodám co nejvíc

adellaide03
7. říj 2010

@janulle22 já teda moc na televizi nejsem, ale je fakt, že když už se koukat tak na pořádný obraz.

@mistrulka pro malého mám jednu takovou hrací hračku, potom knížku, no a zítra se jdu mrknout po škole ještě na nějaké oblečení a ještě nějak hračku k tomu. A co Ty máš pro malou?

adellaide03
7. říj 2010

Tak můj malý mojí školu zatím zvládal dobře protože byl malinký. JSem zvědavá jak to bude zítra.

mistrulka
7. říj 2010

máme sadu na písek,pak takový pěnový zvýřátka do vany,teda spíš se to lepí na kachličky,dnes jsme koupily takový dřevěný rybičky ,který se chytaj na udičku,vše je na magnet,a koupila jsem ji flísovou mikinku,Chtěla jsem taky nějakou hračku co vydává zvuky,ale manželovi se to moc nelíbí,tak jsme nic nevybrali

janulle22
7. říj 2010

@mistrulka dopoledne je ve školce a chodí pro něj bu´d tchynka ve 4 nebo když je přitel doma... bydlíme s tchnánama v baráčku, tak není problém... 😉
holky asi to zabalím dneska... jsem unavena... tak dobrou

mistrulka
7. říj 2010

@adellaide03 a kdo ti hlídá?

mistrulka
7. říj 2010

@janulle22 dobrou taky půjdu,musím využít chvíle kdy spí

mistrulka
7. říj 2010

mě hlídá sestřenka co je na mateřské s dvouletýmy dvojčatama,ale není to vůbec ideální,ale to si dokážete představit

mistrulka
7. říj 2010

@mistrulka kdepak jsi?Asi už nebudu čekat a půjdu do hajan

mistrulka
7. říj 2010

@adellaide03 to bylo pro tebe

adellaide03
7. říj 2010

@mistrulka hlídá mi jak kdo. Buď tchýně nebo moje mamka a zrovna zítra jsem se rozhodla nechat hlídat jednu mojí tetu která pracuje v mateřské školce a s dětmi to umí, takže se o něj nebojím.

smardik
8. říj 2010

dobré ranko doufám že tu někdo dneska bude,Honzíkovi je už líp takže vstávál ve svou hodinu a to je 6 a ted si hraje, pere se se slonem, ale pro změnu začal zas kašlat a dost, co je na dusivý kašel?

jinak jsem ted objednala druhý dárek Honzíčkovi,mají tam 40% slevy tak to vyšlo dobře, vzala jsem mu geomag baby, tyhle:
http://www.magnethrou.cz/baby-80/
http://www.magnethrou.cz/geobaby-farms-medium-086/

sleva je 40%, stačí zadat v objednávce slevový kod a ten je 9999

mistrulka
8. říj 2010

Ahoj,já jsem tu,jsem z té mé malé můry už fakt na mrtvicu,večer bylo uspáváání zas horor,hysterickej řev ,a v noci ve 2 se rozhodla vstávat takže opět hodinovej řev,pak teda usnula,ale to jen proto,že ji manžel plácal po zadečku to já jsem měla chut ji splácat uplně jinak ☹ a v 6.10 vstávala,jsem z ní tak neštastná že už ted se obávám večera

smardik
8. říj 2010

@mistrulka ahoj nezávidím ale znám bude líp neboj, jednou se musí naučit spát

mistrulka
8. říj 2010

@smardik tak porad mám ji nechat pořád řvát v postýlce,nebo ji uspávat v posteli a v noci si ji vzít do postele?

smardik
8. říj 2010

@mistrulka já nevím ty ji znáš jaká je,třeba Honzíka nechat vyřvat můžu po 5minutách to vzdá a usne, Tom zvládne řvát hystericky třeba i 4hodiny takže Toma jsem brala a jak usnul jsem přenesla. Tom usínal sám v postýlce teprve od 8měsíců do té doby jsem uspávala a ze dne na den se to zlomilo a začal spát sám a pak asi kolem 18měsíců měl období kdy neusnul jinak než u mě v posteli - přitulil se ke mě a já ho hladila po hlavičce

smardik
8. říj 2010

@mistrulka nevím jestli tě uklidním nebo vyděsím ale Tom bude mít tento měsíc 2roky ale celou mi nespí, pořád se budí na mlíko-1 nebo 2x

mistrulka
8. říj 2010

@smardik a jak Tomášek,spává sám v pokojíčku?Jak jste ho naučily spát samotného?

mistrulka
8. říj 2010

@smardik mě teda mlíko už nechce vůbec,i když ,anžel říkal,že mu trochu dnes v noci vypila,ale jen když ji držel flašku a pořád ji nutil pít
Nejhorší na tom je,že i když si ji vezmu do postele tak ji musím přidržet násilým aby usnula jinak nechce ležet

mistrulka
8. říj 2010

Včera jsem ji zkoušela i odpoledne nedat spát,že bude unavená a líp usne,a opět překvapilo,bylo to to samé jako když odpoledne spí

janulle22
8. říj 2010

dobré ránko... malej včerá usl až ve čtvrt na 11 🙄 v půl 10 jsem si k němu lehla a musela jsem mu zpívat no možná proto se mu nechtělo spát pač se strašně smál... 😀 tak sem odešla a čekala až usne... 🙂 vstavali jsme v 8

tada holky vy máte trápení s prckama... ☹ vás obdivuju, že to tak zvládáte i když vám není nejlíp... já bych se už asi zbláznila... 😒

smardik
8. říj 2010

@mistrulka taky musím držet násilím ale pomůže to a usne-ale jen se mnou, s MM ne to usnul jen jednou. Já ho neučila psát samotného já rezignovala a uspávala jsem - vozením v kočáru přes práh a pak jsem ho přenesla a pak už jsem byla těhotná s Honzíčkem a měla ležet a šetřit se,manžel pracovně na 3týdny pryč tak že ho nechám vyřvat že je čas se to naučit a dala jsem ho do postýlky a plakal asi 15minut a usnul,druhý den snad 10 a za 4nebo dní usínal sám v pohodě, má zažité rituály a ví kdy se dá spát,co se bude dít. Zatím spí s námi v ložnici máme 2+1 tak je u nás ale během listopadu se stěhujem do 3+1 takže půjde do svého pokojíčku

smardik
8. říj 2010

ach jo došla mi pro Tomáška souprava Topolino a je krásná ale 98 mu je obří,potřebuje 92 ☹: ☹

mistrulka
8. říj 2010

ahojky,všechny už spíte?

adellaide03
8. říj 2010

@mistrulka AHojky já nespím. Dnes jsem byla ve škole a celé dopoledne jsem měla nervy kolik nám toho zase naložili.