Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

smardik
8. říj 2010

@mistrulka já taky nespím ocenuju věci na zítřejší bazar

mistrulka
8. říj 2010

už jsem tu koukala jsem na imaukci

mistrulka
8. říj 2010

Dnes uspáváni proběhlo v pohodě,ale musela jsem si ji vzít do postele,neměla jsem nervi na to zkoušet to v postýlce

mistrulka
8. říj 2010

@adellaide03 o škole my něco povídej,v pondělí a uterý děláme ty zkušební státní maturity,ale už vím jak to asi dopaDNE

janulle22
8. říj 2010

@mistrulka tý jo tebe to vlastně letos postihlo co? 😒 učíš se nebo to necháváš jen tak na náhodu... jsem zvedavá na sebe příští rok... 😅

smardik
8. říj 2010

holky vy máte teda téma, školu 😉 😉

janulle22
8. říj 2010

@mistrulka pamatuj si to a pak mi povíš otázky joo 😀 😀

adellaide03
8. říj 2010

@mistrulka já jsem ráda, že už jsem maturovala před osmi lety. Nás už strašili s diplomovou prací a to jsem teprve ve druháku.

@smardik taky téma ne ? 🙂

smardik
8. říj 2010

@adellaide03 🙂 🙂 jojo téma to je, já jen že při pátečním večeru a víkendu bych čekala něco jiného

mistrulka
9. říj 2010

@janulle22 na na maturitu aspon tuhle moc příprav nejde,zkouším si dělat onlain testy z čj a pak je zadaný téma na slohovku a to nevíme jaké bude takže to se připravit nejde,a zd ruhýho maturitního předmětu mám pěkně stáhlou prcku,pro mě je to matika,ale tam ta příprava je uplně v háji,ale měli by nám dojít brožůrky s příklady k maturitě a s výsledky tak pak to snad bude na přípravu lepší

mistrulka
9. říj 2010

dnešní noc docela šla,akorát jsem ji teda dala ve 3 ráno mlíko a vypila ho a spala do 6,30,tak se holt budem muset asi vrátit k nočnímu mlíku

janulle22
9. říj 2010

@mistrulka ahojky, ty maturuješ z matiky jo? teda tak to tě obdivuju, nevím teda co je lepší, ale z matiky jsem v prvním pololeti taktak utáhla na 4 a druhý pololetí na 3 ale přesto vím, že to neumím...zato němčina mě víc baví a mám z ní 1, tak snad tam na 4 něco vyplodím... 😅 pokud mlíko chce tak jí ho dej... 😉

mistrulka
9. říj 2010

@janulle22 já mám právě problém s tou němčinou,naučím se slovíčka a za týden je neumím,a to je dost velkej problém a s matikou to taky není žádnej zázrak,ale snad je to menší zlo

mistrulka
9. říj 2010

hurrááááááááááá,dnes mě přišel doplatek za mateřskou 6000,to se bude nakupovat 😀 😀 😀 😀

janulle22
9. říj 2010

@mistrulka aha tak to pak jo.. to já zas pocituju menší zlo němčinu... ale nevím jestli je to správné rozhodnutí... 😅
tééééééééda ty se máááááááš 😵 kde budeš nakupovat?a coooooo? dárečky?

mistrulka
9. říj 2010

@janulle22 no manžel bude mít narozeniny,máma narozeniny,táta narozeniny ti jsou všichni v listopadu a pak hned vánoce

smardik
9. říj 2010

ahojky

@mistrulka se teda máš s tím doplatkem, se můžeš rozšoupnout 😀 😀 😀 😀 😀

já byla dneska u nás na avizo mimibazaru prodat věci po klucích a prodala jsem skoro za 3000 tak jsem ráda ale pak jsem hned utratila 1000 ale už mám vše pod stromeček pro Honzíčka, má 3hračky a konec

janulle22
9. říj 2010

@mistrulka aha, takže ti toho moc nezbude co... 😖 nás taky čekají... 😝

@smardik téda to jsi toho musela mít hodně né? já mám malýmu zatím jen dva dárky a to jesště objednaný... teď nevím ským jsem si psala a posílala ty batohy, tak objednám s tím jménem... a pak mi chybí ještě ponk, dřevěná vkládačka, navlíkačka a asi nějaké auto k svátku... 🙂

dneska jsme byli u našich na obědě a byla tam drakiada... měli jsme draka kterej nelítal a ajeden kterej sehnala mama od někoho ještě po své dceři takže ten drak měl 25let... 😀 byl hezkej a ten lítal, nééé jak ty dnešní tretky.. 😀 bylo tam vyhlašování ale to jsme neřešili, malej dostal balíček kokin a 3 balonky, tak byl spokojenej a že bude spát u babičky...no mama neodolala jeho prosení, tak spínká dneska u babičky a my asi půjdem na chvilku do hospody 😅 😀

smardik
9. říj 2010

@janulle22 jo měla jsem toho celkem dost ale vše se neprodalo tak to zrovna vkládám tady na bazar a snad se toho zbavím, jak ne tak do 14dní tak z toho udělám balíky a vložím to na aukce se s tím srát nebudu. o těch batozích jsme si psali spolu, já už mám objednaný a zaplacený a čekám ho. Pro Honzíka mám 3dárky - pejska FP, geomag baby a multifunkční kostku z tesca a to stačí

janulle22
9. říj 2010

@smardik a pro Tomáška?

smardik
9. říj 2010

@janulle22 mám pro něj lego duplo-mládata na farmě a box s kostkama, pak chci tuhle knížku http://www.ceskeskolky.cz/produkt/truhlicka-na-... a nějaké to auto a ještě tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37990633&tab=1 a možná nějaký doplněk ke kuchynce co ted dostane jak ho bude bavit a stačí

janulle22
9. říj 2010

@smardik to jsou hezké dárečky... malej dostane kuchyňku? ho baví vařit? 🙂

smardik
9. říj 2010

@janulle22 jo na narozeniny dostane kuchynku, mám nádobí ještě po sobě u rodičů a on si s tím pořád hraje a vaří si a i ven to tahá, má to v kufříku tak si ho vezme a vytáhne,dohraje si a schová a u kamarádky se od kuchynky nemůže hnout takže na narozeniny dostane kuchynku, už je koupená 🙂

janulle22
10. říj 2010

Dobré ránko.... tak jsme z hospůdky dojeli až v půl 5... 😅 😀 včerá tam bylo nějak veselo... jindyy tam nikdo není, ale včerá super... 😉 akorád ráno teda byla strašná zima, jsem myslela, že na tom kole umrznu... 😝
@smardik tak to je fajn, že ho to baví... 🙂 si vyhraje a ty budeš mít chvilku klidku... 😉

janulle22
12. říj 2010

holky co je? 😕 😕

milovani
12. říj 2010

rada bych si timto skamaradila s novymi kamaradkami. ja jsem s chrastavy okoli Liberec. byl abych rada kdybysme si mohli psat sve rady.zazitky i starosti nasich miminek . me je 22let.a mi mali dcerce je 6mesicu. jsem vdana. ale stale mi chybi kamoska ktere bych se mohla taky se vsim sverovat. verim ze se mi nikdo brzy ozve. vlastne jsem byla na vsechno s manzelem sama. nejlepsi by bylo kdyby ste byli s okoli liberce abysme mohli vyjit s detmi ven a tak ruzne.
ps-vubec nejlepsi by bylo primo z Chrastavy
dekuji predem za vsechny odpovedi a reakce
s pratelskym pozdravem
Veronika a mala Verunka

milovani
12. říj 2010

@janulle22
ahoj vsimla sem si ze taky hledas kamaradky ja taky. poslala jsem ti fotku nasi mali. tak doufam ze ti prisla.
veronika

smardik
12. říj 2010

@janulle22 já tu jen nakouknu a nikdo tu není tak zas jd

včera mi došel ten batůžek pro Tomáška a je krásný a ještě došel stoleček na narozeniny takže super 🙂 ,byli jsme včera v jojo parku a bezva bylo, Honzíkovi se to strašně líbilo, dala jsem video i na FB jak se mu to líbilo kdyby si mě někdo chtěl přidat pošlu odkaz do IP tady nechci

smardik
12. říj 2010

@milovani já můžu nabídnout jen pokec tady na koníku popřípadě FB nebo skype, bohužel jsme z daleka

milovani
12. říj 2010

to vubec nevadi. jsem rada ze se alespon nikdo ozval. ja mam skype vanovi pise to normalne malimi pismeny ale jsou tam hacky a carky. a jaky je vas skype.
dekuji