• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky nemáte kamarádku?

29. května 2014 
@milovani už jsem ti psala na skype,snad to budeš ty. nebudem si tykat? to vykání je takové divné, bud mi piš smardik nebo se jmenuju Jana
12. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jééé to jste se meli krásně teda... :wink: já se v neděli učila do dopravy a dostala jsem 1 :grinning: ted jsem dojela od zubaře... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zub je venku ... :unamused: jakej si nakonec objednala ten batužek?mě dojde něco asi zitra a neco po zítří... včerá jsem objednala bundu zimni...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36867179&tab=1 tak už se na ni těším jak malá... :grinning:
@milovani taky mohu složit jen jako fcb, skyp...
12. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 bylo super :slight_smile: oběma se tam líbilo a smáli se,myslím že si to oba užili :slight_smile: a chcem jít všichni 4 brzo zase jen je problém kdy-manžel může jen o víkendu nebo v pátek odpoledne a to mám strach že bude hodně lidí,včera nebyl skoro nikdo. ale fakt bylo fajn a Honzík mě překvapil jak se mu tam líbilo, bazén z balony velký úspěch. k jedničce gratuluju
12. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja od tebe na skypu nic nemam.klidne si muzeme tykat ja jsem veronika ahoj. vanovi jak jsme tam tak vecko je velike a pak ostatni se pise malimi a jsou tam carky a hacky. a je tam napsano ceska republika chrastava
12. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani podle mě tě mám, je tam i chrastava a ještě psáno honda.paja, můj skype je kvizzy2
12. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja si te tam hned pridam.jinak to mas dobre to je nas skype
12. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani nebylo by jednodušší napsat to přesně jak to má být, než to popisovat kde je háček a velký a malý písmeno? :grinning:
@smardik tak to je fajn... :slight_smile: a to je nějaké děcké centrum?
12. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 jo je to takové centrum pro děti, byli jsme poprvé a super, kukni na stránky http://www.jojopark.cz/galerie.php
12. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik mmm to vypadá hezky... :dizzy_face: to věřím, že se tam prckům líbilo... ale mate to tam trocha drahé né? my máme v Olomouci v jednom 58kč na hodnu a v druhým do 50kč na hodinu...
12. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 drahé to je ale jednou za čas nevadí. Ještě tu je človíčkov ale ten je o hodně menší ale je levnější
12. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jj jendou za čas se člověk musí praštit pres kapsu... :wink: já taky chodím jen občas ale taky tam nechám 200 jen to hvizdne... :grinning:
12. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky
12. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 tak nějak jednou za čas, byla jsem tam s holkama s MMB a ta jedna že tam chodí 2x týdne, no tak to fakt ne to by mu pak nebylo vzácné. ale fakt jsem byla spokojená a co je super jsou vybaveni i na ty malé-přebalovací pult, jídelní židlička, lehátka a hrazdička, dají se tam koupit příkrmy a přesnidávky,mikrovlnka tam je, nočník
12. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak už mám rýmu a kašel jak já tak malý, nakazil nás přítel, no co se dá dělat v takovém počasí.

Holky můžu si vás taky přidat na skype? Nebo pokud chcete mě tak já jsem adulik02
12. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik jééé ti vxpadají spokojeně.... :wink: tý jo 2x týdně, to by se mi asi nechtělo a malýho by to asi nebavilo... :unamused: ale kdo ví... to je fajn, že tam jsou tak vybavení... nevím jak u nás, ale nočník tam je taky a jidlo mají chleba s marmeládou, se salamem... palačinky a tak... takže taky super... :wink: jsi mě nevnadila asi pojedem příští týden, přítel má dovolenou tak toho využijem... :wink:
12. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 já se v tom počasí ani nedivím, já byla nachlazená, HOnzík minulý týden 40horečky ale Tomík a manžel se zatím drží, na skype si tě přidám
12. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 mě by se taky 2xtýdně nechtělo a ani to nechci pak by to kluci brali jako samozřejmost a to nechci, at se tam těší a mají to příležitostně a mají zážitek a ne že to pro ně bude jako chodit na hřiště. Jo takové jídla tam mají taky ale já to myslela tak že jsou vybaveni třeba i na menší děti jako je Honzík že kdybychom se zdrželi můžu mu koupit jídlo, je kde přebalit, kde ohřát mnou přinesené jídlo apod
12. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik no jo počasí děs běs. Ráno pod nulou pak plus hrůza.
12. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 taky sem si tě přidala... :wink:
@smardik jj já chápu... je to moc fajn... u nás nevím, byli jsme tam nedávno... :wink: ale asi tam taky něco bude... ale je to strašně fajn...když už nevíš co by, tak se dá jít tam... :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 marůdci, brzké uzdravení... :dizzy_face: to počasí je na prd... :unamused: ráno kosa odpoledne horko...člověk neví jak se oblíknout :angry:
12. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nas skype je Vánovi kdyz to tam napises tak se tam vedle toho objevi mesto chrastava
12. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 bude tam i vedle toho honda.paja
12. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 vubec nejlepsi by bylo kdyby jsi mi poslala svuj skype. teda jestli budes chtit
12. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani janulle11
12. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 uz jsem si te dala do skypu
12. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer je tu někdo, jedno dítě spí a druhé snad brzo usne a já asi půjdu taky potom, jsem dneska nějak utahaná a sere mě že nemám pro TOma komplet na zimu
12. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik a co ještě pro Toma nemáš?
12. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu... hledám nějaký dárky ke kulatinám, ale absolutně nevííííííííííííííííííííííííííím :angry: moji mamě by jsem chtěla asi zlaté naušnice, ale vše je přes 2tis a to je na nás moc... :cry: a teda má příští měsíc 50. tak té už vůbec nevím co koupit... :sweat_smile:
12. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :angry: :angry: :angry: tak my už jsme dnes museli vstávat v 5,10 je to fakt na palicu :rolling_eyes:
13. říj 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milovani výtám nově příchozí :grinning:
13. říj 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek