Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mistrulka
13. říj 2010

to je skvělý že bysme si mohli psát na skipu,můžu taky?Bylo by to jednoduší jak to zde vyhledávat.Moje přihlašovácí jméno je: mistrova.zdenka

smardik
13. říj 2010

dobré ranko

@adellaide03 nemám žádnou zimní soupravu pro Tomáška-měla jsem objedané topolino tak jsem byla v klidu jenže je obří tak jsem ho prodala a mám už objednané nové tak na něj čekám ale ještě potřebuju jeden náhradní komplet nebo kombinzu to je celkem jedno a boty nemám ale to jdu hned po výplatě nebo rodičáku záleží co dojde dřív

janulle22
13. říj 2010

@mistrulka ahojky... to já měla ještě půl noc... 😅 chuderko, mě by asi švihlo... 😖 přidala jsem si tě na skyp, ale byly jste tam dvě, tak snad jsi to ty... 😅 😀

janulle22
13. říj 2010

@smardik už budeš kupovat zimní boty? já se na ně taky chystám...zimní bunda je na cestě, ještě kombinézu... máme z lonska, ale to je spíše už jen do školky... je to velikost 92 a už teď bude mít 3 zimu... 😀 líbí se mi komplet kalhot a bundy, ale je to drahý... 😒

smardik
13. říj 2010

@janulle22 jak vidím to počasí tak asi zimní boty už koupím, ted jsou tu 2stupně a v tuhle dobu už jsme normálně venku, dneska Honzík vstával později takže můžem vyjít až později ale už se mi zdá dost zima tak už chci mít boty pro Toma doma a přes víkend hlásilo sněhové přehánky takže je nejvyšší čas. já právě měla komplet objednaný takže jsem to neřešila a čekala až dojde a zrada má ho obří tak jsem ho prodala a čekám na menší, dneska ho paní asi pošle jsem ji psala tak snad jo a ještě jsem chtěla náhradní z tchiba a ten je vyprodaný,včera přišlo zboží ale bylo hned ráno pryč ☹ a naši e tam byli podívat až kolem 18hodin a to už nebylo

milovani
13. říj 2010

dekuji taky vitam

mistrulka
13. říj 2010

@milovani jestli chceš tak jsem na skipe,moje jméno :zdenka.mistrova

mistrulka
13. říj 2010

@adellaide03 kdyby jsi chtěla tak jsem taky na skipe:zdenka.mistrova

adellaide03
13. říj 2010

Ahoj holky

tak noc byla ze začátku hrozná. MAlý se pořát budil a plakal, ale p půl noci usnul a spinkal až do rána. Rýmu má ale jak trám.

janulle22
13. říj 2010

@adellaide03 jééé chudáček... ☹ jetli můžeš tak si zdřímni s ním... když je malej nemocnej tak spávám jka on...

smardik
13. říj 2010

@adellaide03 chudáček malý, at je brzo líp.

holky já mám strašnou radost, kamarádka dneska porodila chlapečka Petříčka 🙂 🙂, bylo to už její 4těhotenství ale ty první 3nedopadli dobře takže je to její první dítě,strašně jsem jí to přála tak mám úplně strašnou radost z toho že se jim to povedlo

janulle22
13. říj 2010

tak jsem doma ze školy... 😉 dneska katastrofa... jsem měli zase dopravu a dívali jsme se na cosi na videu a sli jsme měli jsme dvě hodiny a měla být přestávka a on řekl, že ne že jedem přes přestávku a tak sme sly s kámoškou na záchod a pro tyčinky a on normálně stál ve sveřích třídy a vyhlížel nás... tak sme si sedly a pustily se do tyčinek tak nahodil takovej xicht a já nekoukala na tu telku ale před sebe tak se u mě zastavil a čekal až se na něj podívám a pak mi prstem ukázal kam mám koukat... 😅 no jak malýmu frockovi... 😠 😠 dvě hodiny jsme se dívali na vlaky a tak nikoho to nezajímalo... ale on je zavislej na vlakách má i scvou třidu vyzdobenou fotkama vlaku... 😅

@smardik to je hezkýýýýýýý 😵 😵 hlavně at jsou zdraví... 😵 😵
@adellaide03 tak jak je malýmu?

smardik
13. říj 2010

@janulle22 mám z toho strašnou radost jestli jsem to někomu přála tak fakt jim, už si užili dost tak si to zasloužili 🙂 🙂 jen škoda že malého neuvidím, žijou v Praze a tam já budu až v únoru nebo březnu

stejně mám štěstí jak rychle se nám kluci povedli a že jsou zdraví-teda relativně jo

adellaide03
13. říj 2010

@smardik gratuluju kamarádce k chlapečkovi.

@janulle22 pořát má rýmu, večer měl trcohu tepllotu a musela jsem být v ložnici dokud neusnul, ale jinak to jde. To musí být ale pořádný magot. Vždyť už nejste malé děcka ne?

smardik
14. říj 2010

dobré ranko 🙂

smardik
14. říj 2010

my fičíme k dr. na kontrolu po té angíně a na poslech protože se hezky rozkašlal a dusí se mi tu, ach jo nějak se na nás ty nemoci lepí, nejhorší je že sebou musím vzít i Tomáška to zas bude řevu

janulle22
14. říj 2010

@smardik ahojky... tak dobře pořidte..přeji ať to je jen něco lehkého.... 🙂
@adellaide03 magor to je... on je prej blázen do vlaků... 😝 stejně nevím co tam bylo a to asi většina tam... 😀 taky s malým jsem když je nemocnej dokud neusne... je to děs jak jsou prcci nemocní... ☹ jak mu je teď?

adellaide03
14. říj 2010

@janulle22 dneska už je to docela dobré. Akorát byl hrozný řev ráno při odsávání. Ale jinak je bobek statečný. Ještě, že je to jen rýma. Horší by byly nějaké teploty nebo něco podobného. No takové profesory taky znám, kteří si myslí že není nad jejch předmět.

@smardik Tak ať u dokotra dobře dopadnete.

smardik
14. říj 2010

tak Honzík na poslech dobrý, takže mám dávat kapky na kašel ale nelibila se mu rýma a má už skoro 14dní takže pro změnu dostal antibiotické kapky do nosu, se z toho nevyhrabem

mistrulka
14. říj 2010

ahoj,s kým jsem dlouho nemluvila tak jsem na skipe,je to pro mě pohodlnější 😀 😀 jinak jsme dnes byli u doktorky na roční prohlídce tak máme 9350kg a 77 cm

litris
29. kvě 2014

Ahoj,taky mate nekdy ten pocit,ze mate hodne kamaradek,ale kdyz by jste si chteli jen tak pokecat,tak nikdo nema cas?Mam hodne kamaradek,ale chybi mi takova TA,ktere muzu rict vsechno.