• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky nemáte kamarádku?

29. května 2014 
@adellaide03 -Terka za půl roku
28. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadl mě i hrací stoelček FP, ale stojí dost a aby vůbec bavil...
28. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evatk Ew ten kočárek je božííííííí...sice je naší slečně teprve 5,5m,ale asi jí ho pořídím k Vánocům.....je super!!!
28. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 jo moc se mi líbí, má ho jedna mamina z koníka a že je super... stabilní hlavně
měla jsem v hledáčku i vajíčko, plastové
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35897837&tab=1
ale to moc stabilní není a ty větší kočárky jsou moc velké, to až pak někdy
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28517216&tab=4
28. zář 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme byt 2+1 takže tady fakt nechci hromadit milion krámů,které jsou pro dítě stejně "akční" tak 2 měsíce a pak jdou do rohu.....tohle je bombičkový..nadchla jsem se pro to.Už to má manža v mejlu.
28. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 no to se někdy stane. Tak hlavně, že teď máte Michalku že? No jo psala to tam někde na předchozí stránce.

My se snažili deset měsíců, už jsem byla u doktora pro přítele žádanka na spermio a šup ani tam nemusel, protože jsem byla těhu :slight_smile:
28. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 no právě taky nás a malou nechci zahltit zbytečnýma věcma, i když místo na to máme
28. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 víš myslela jsem že se mi zbořil svět,že jsem tak strašný smolař,že se taková věc musí stát zrovna mě....ale pak jsem se rozhlédla kolem sebe,promluvila si s pár kamarádkama a zjistila,že i ony teď mají děti,ale první těhu nevyšlo,jen o tom nemluvily....že nejsem vůbec žádnou vyjímkou,ale naopak je to bohužel momentálně docela častý trend a ten kdo otěhotní a protěhulí se k porodu bez karambolu by si toho měl sakra vážit....
28. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evatk A hlavně všechno stojí plno peněz a já mám pocit,že prostě se to nedá pořádně prodat...teda jasně jak co...ale třeba konkrétně oblečení,to je hustý....trh je už opravdu zahlcený a maminky si už dost vybírají...
28. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste se pěkně rozjely... :sweat_smile: :grinning: jsem to chtěla dočíst a vyjádřit se, došla jsem jen na 3 stranu a ty už je 5... :sweat_smile: no a samo jsem zapomněla co jsem komu chtěla říct... postupně budu psát... :grinning:
jinak u mě v okolí je dost holek ale mají jiné priority práce a užívání si života... :slight_smile: takže když se vidíme, tak většinou bez malého, ale když je tam i malý tak jsou z něj nadšení... jediná kto za mnou jezdí je moje nej kámoška a většinou teda je spíš s malým než se mnou... :grinning: jinak tady na konovi jsem poznala supr kočenku tak se občas sejdeme máme skoro stejně staré děti... :wink:
ale ráda pokecám í s váma tady, teda pokud mě vezmete... :wink:
28. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 Jo to máš pravdu. Jenže bohužel stále je ještě spousta maminek, které si toho neváží.

@janulle22 jasně, že Tě vezmeme :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca souhlasím s tebou... :wink: s tím co jsi psala na první straně, asi nevíš, ale to je jedno, prostě s tebou souhlasím... :grinning:
@mystique asi jí to opravdu mrzí, že ty už máš mimčo a ona pořád ne... :frowning2: asi bych jednala stejně... mě by se taky nechtělo stýkat ... :unamused: přitom je to zbytečné takhle ukončit nebo omezit kamarádství...

@janicka006 tak to by jsem asi nerozdýchala taky... některým takový otázky vadí... :slight_smile: já se raději neptám, nebo budu mít hodinovou přednášku jak to ta dotyčná dělá... :grinning:

@adellaide03
@mistrulka zdravím studentky... :wink:
28. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 ooo děkuji... :wink:
28. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 ja jsem v Baumaxu a Obi taky jako nerizena strela :slight_smile:) Kytky miluju, ted ty podzimni chryzantemy, vres a k tomu dynecky a ruzny podzimni dekorace, vonavy svicky...nevim, co driv :wink: Myslim, ze jsem se minula povolanim...mela jsem jit delat floristiku :slight_smile:)
28. zář 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, nestiham reagovat na vsechno...i kdyz manzel chrupka a maly radi s babi a dedou..tancuji na Dadu :slight_smile:)
28. zář 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 - nam se to povedlo, ale za cenu toho ze jsem musela skoncit v praci a byt 6 mesicu doma a prozvracet to............. takze asi to nikdo nema jednoduchy, v 9. mesici mi vystoupl tlak dost vysoko, ale preeklampsie se nepotvrdila, proste jen nejaky hormony z placenty pry............. takze asi nikdo to nema zadarmo, pravda je ze porod az na nechutny siti se dal zvladnout............. za sest - sedm hodin od prasknuti vody byla mala venku....
28. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen - u nas tedka frci zizala julie...........Alca ji desne rada posloucha.........
28. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jak jsem četla ten vřes, tak jsem si vzpomněla na pejska a kočičku jak pejsek čeká, že se mu na ráně v nožičce udělá vřes... :grinning: a abych se přiznala nevím jak to vypda... :sweat_smile: :grinning: asi si to vygooglim... :grinning:
28. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 janule, vidis, ja zas nevimj, jak pejsek na ten vres cekal :grinning: Jsem asi barbar, ale pejska a kocicku jsem necetla...ale dozenu to se Sebikem :slight_smile: Googluj, googluj, kdyz nevygooglujes, podam Ti prednasku :grinning: :wink:
28. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no on šlapl na střep a čekal až se mu z toho místo vředu audělá vřes a háda se tam s kočičkou... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebuj to doženeš, já to taky doháním s malým... :wink:
28. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 zizalu Julii jsme jeste neobjevili...za to v plavani ma Sebik kamardku Julcu, ktera ho po prichodu okamzite pusinkuje :grinning:
28. zář 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 Koupim mu knizku ted k druhym narozeninam :slight_smile: No neni to krasny, jak se vracime do detskych let? :grinning:
28. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen to je hezkýýýý :dizzy_face: no tak už vím jak vypadá, znám ho, ale nevěděla jsem že se tak jmenuje... :grinning:
kup, je to hezký, ale už mě to štve, čtem pořád dvě pohádky dokola... už to znám zpaměti... :grinning:
28. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen jéé ty jsi od Prostějova? já tam chodila do školy... :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen sice se vracíme,ale já zjišťuju,že jsem všechno zapomněla..víc jak dvě sloky skákal pes nedám...a básničky...ty si vymýšlím... :grinning:
28. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mystique Ano to je pravda,ale když to kamarádka neudělá,tak z toho nebudu vyvádět takové důsledky :rolling_eyes: Ty děti mám dvě a taky si jednou za měsíc jdu posedět s holkama který nevidím třeba půl roku,ale to ještě není důvod k tomu,abych je odepsala a moje děti viděli třeba jen 2x za tu dobu :wink:
28. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka006 jak se ti to daří vymýšlet básničky?? :grinning:
28. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 chichichi...kdybys to slyšela...povídám jí vyloženě koniny třeba když se oblékáme a slečna se těm mým frkům hihňá...dáme si ponožky,ponožky na nožky,na nožky smraďošky.Pak si dáme kalhoty,kalhoty do lhoty,nejrači mám tyhlety.....a takovýhle blbosti....Ale už jsem u našich vyštrachala knížky co jsem měla já,tak budu muset nastudovat něco normálního :grinning:
28. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teď jsem se tady asi vyloženě zmenožnila :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Ahoj, mě je 40 a zase moje kamarádky už mají děti velké -)). můj prcek má už 7 kg a tak v těch velikostech také hledám...
28. zář 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek