Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
5. říj 2010

@smardik jasný chápu, možná by mi to taky vadilo když bych byla ve stejné situaci, ale takhle mi to příjde strašně hezké... 🙂

smardik
5. říj 2010

@janulle22 jo on brášku miluje, já se na něj za to zlobit nemůžu jen kvůi toho Honzíka mi to vadí ale jsem ráda že ho má taky rád, prostě jeho milovaný bráška

janulle22
5. říj 2010

@smardik to je strašně hezký... 😉 máte ideální věkový rozdíl, my už budem mít dva jedináčky... 😒 poslední dobou mě to začíná štvát... ☹

smardik
5. říj 2010

@janulle22 kdy se chcete snažit? jak od sebe budou třeba 4,5roků tak zas jak 2jedináčci nebudou podle mě, my ještě plánujem třetí ale tak za 8,9let

janulle22
5. říj 2010

@smardik no asi po škole, to máš dva roky a pak než se to podaří... 😒 to bude mít malej tak 5-6 let... mě to příjde už moc... já mám bráchu o 13 let a nebavíme se, nemáme si co říct ani jako děcka jsme neměli, každej už jiný zájmy a tak...přítel má segru o 4 roky a taky to není ideální a v děctví to bylo to samo... každej za sebe

smardik
5. říj 2010

@janulle22 třeba se zadaří rychle, náš Honzík se zadařil na poprvé, je tak trošku neplánované dítě 😉 , já mám bráchu o 6let mladšího a v pohodě, vztah spolu máme dobrý

adellaide03
5. říj 2010

@smardik možná, že Ti ty antibiotika doktorka měla dát už teď že? Tak snad bude malému líp.

smardik
5. říj 2010

@adellaide03 možná ale zas máme super doktora, dělal CRP a to nevyšlo zas tak špatně, on ATB nedává když to není nutné ale jsme domuvení že jak bude horší že pro ně můžu kdykoli přijít. já mám strach aby to neublížilo srdíčku

adellaide03
5. říj 2010

@smardik A malý má něco se srdíčkem?

smardik
5. říj 2010

@adellaide03 je po operaci srdíčka-byl v srpnu, v Motole říkali že nemá 3měsíce onemocnět ale jak to udělat už neřekli ale dr. to ví tak snad ví co dělá, mu věřím. zítra uvidím jak mu bude

adellaide03
5. říj 2010

@smardik aha tak snad to nic nebude a srdíčko bude v pořádku.

smardik
5. říj 2010

@adellaide03 doufám

zvrací mi mlíko obloukem a nic jiného mi nechce,zkoušela jsem před chvíli banán a nic,už spinká

adellaide03
6. říj 2010

@smardik tak jak je dneska Honzíčkovi?

smardik
6. říj 2010

dobré ranko

@adellaide03 ahoj dík za zeptán, chce papat jen mlíko ale jak dostane svých obvylých 180 tak to sní a pak vyzvrací tak dávám tak po hodině a půl po 60 to udrží jen mi pláče hlady ale už vzal na milost i čaj tak dávám po lžičkách pití, teplota kolem 38 takže o něco lepší takže pro ATB asi nepůjdu a zajdem zítra na kontrolu a uvidíme, zas je nechci dávat zbytečně je o něco lepší. Noc taky ušla, spal odpoledne dlouho tak se pak ve 21 vzbudil a znovu usnul až před 23 hodinou ale pak spal ve své postýlce až do 4:30 takže žádná hrůza to nebyla, ted odpočívá v lehátku měl čajík tak raděti at je ve zvýšené poloze. já už zapla pračku a budu vysávat, odpoledne přijdou rodiče aby vzali Tomáška ven at nemusí sedět kvůli Honzíka doma a zítra jdem poprvé do mateřského centra tak se těším

smardik
6. říj 2010

kde jste kdo? jsem se radovala zbytečně v 17 Honzík 39,6, dávám octové ponožky a snad to pomůže a ráno fičíme fakt pro ty ATB

adellaide03
6. říj 2010

@smardik Tak to mě moc mrzí. Držte se a raději pro ty antibiotika jděte. Snad se to spraví.

smardik
6. říj 2010

@adellaide03 jdeme hned ráno na 8

adellaide03
6. říj 2010

@smardik tak držím pěstičky, hlavně ať už nemá tu teplotu.

mistrulka
7. říj 2010

@smardik ahoj je mi líto,že jste nemocní,my jsme se toho zbavily a už má zas rýmu,už jsem z toho fakt na mrtvici

mistrulka
7. říj 2010

jo,a abych nuklidnila všechny maminky s nespavci,tak u nás je opět veselo.Odmítá mě večer usínat v postýlce,i když to do ted šlo,v noci nespí jen pobrekává,u nás v posteli taky nechce spát,a dnes vstávala v 5,10
po hodinovém uspávání usnula na hodinu,jsem fakt k.o. 😠

adellaide03
7. říj 2010

@mistrulka drž se, snad to bude s tím spinkáním lepší.

smardik
7. říj 2010

holky tak jsme doma od dr a je to angína

janulle22
7. říj 2010

@smardik to mě mrzí... ☹ mate teda atb? snad mu rychle zaberou a bude líp...brzké uzdravení... 😵
malej druhej den ve školce, tak snad zas nedotáhne nějakou nemoc... 😒 naši nám koupili telku k vánocům a už na nu koukám... 😀
jinak dneska zase škola chjoooo nejhorší je se dokopat... jak už tam su tak v ohodě...

adellaide03
7. říj 2010

@smardik a jeje to jsou problémy. Tak ať antibiotika brzy zaberou a ať je malý zase brzy čipera.

@janulle22 jakou máte telku nějakou velkou?

janulle22
7. říj 2010

@adellaide03 LCD 81 uhlopř효čku... jsem ve škole na netu tak omluvte chyby, neumím psat na normální klávesnici... 😀
@smardik jak je malýmu ? pořád má vysoké teploty...?

adellaide03
7. říj 2010

@janulle22 Tak to máte super obraz co? Naši si teď v létě taky koupili LCD a opravdu je to prima pokoukáníčko. Taky si ji asi koupíme.

janulle22
7. říj 2010

@adellaide03 to si pis z nás budou televizní maniaci... 😀 Honza pořád na ně kokal v obchodech jak mlsnej pes...tak se mama dost trefila... 😉

mistrulka
7. říj 2010

nejde mi to odeslat

mistrulka
7. říj 2010

@janulle22 o škole mi chíli povídej,já to tam přežiju,nebo uteču dřív,ale malá to snáší čím dál hůř,možná proto ted nechce usínat sama ☹

mistrulka
7. říj 2010

@adellaide03 ahoj,co máš pro malého k narozeninám?