Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janicka006
28. zář 2010

@sunysara a co vlastní bydlení,není šance???Ono tohle mezigenerační málokdy dělá dobrotu!!!

sunysara
28. zář 2010

@janicka006 no my už jsme byldeli v podnájmu ale s malým je to finančne lepší u našich, no nevím příjem velký nemáme a bojím se abysme to utáhli no

janicka006
28. zář 2010

@sunysara Tak sice máte pinďu jako my,ale tak třeba až se zase vrátíš do práce,peněz bude víc,tak to nějak rozseknete....

sunysara
28. zář 2010

@janicka006 do té doby asi umřu 😀

adellaide03
28. zář 2010

@janicka006 no to máš pravdu o tchýních by se mělo zavést něco podobného jako je koník, ale jenom o tchýních 🙂 asi na tom budeme se vztahem podobně co?

@sunysara tak to určitě zamrzí. Ale vykašli se na ně.

@mistrulka no ne neívm Jani v noci třeba ne, ale aspoň jednou denně by to mlíčko asi pít měla. Ptala ses doktorky?

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 já bych se ráda vykašlala ale poslouchám to denně a ještě nesnáším větu holky : já jsem ti to říkala, to bych fakt fackovala. 🙂

jojo tchyně by potřebovali hodit na mars

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03 oslavu taky plánujem,ale nevím kdy,mám koupenou takovou tu sadu na písek,oblečení kupovat nebudu,něco jsem si vyměnila s bratránkovou manželkou takže to je v pohodě,ale koupila jsem v jednom bazárku pěknou zimní kombinézu za 200,-pak mám ještě dětský příbor a dětský hrábky a lopatu(ale to ji dáme asi až na vánoce)chtěla bych ji koupit nějakou hračku ale vůbec nevím co,chtěla jsem ji koupit takovej hrací stoleček od Fischeru,ale novej stojí 1500 což mě příjde hodně a v bazárku za něj chtěli 1000,i to mě příjde moc,tak fakt nevím.Odrážedlo chce koupit prababička na vánoce.

adellaide03
28. zář 2010

No a i bydlení je kapitola sama pro sebe. My sice bydlíme s našima, ti jsou fajn super, ale taky tady máme příživníka strejdu ochlastu, který tady dole kde bydlíme my má pokoj, koupelnu a wc. Tudiž já musím chodit do koupelny i na wc k našim nahoru protože bych se jinak asi po.....takže bohužel všude je něco.

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03 neptala k doktorce jdeme za 14 dní,a taky mě došel vigantol,nevíš jestli se dá volně koupit,nebo jestli ho třeba nemusí chvílí brát?

mistrulka
28. zář 2010

Holky poráďte,co koupi k 1.narozeninám holčičce?

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 jj bohužel je všude neco ale bude líp a do budoucna určo bude vlastní ydlení

janicka006
28. zář 2010

Holky v Lídlu budou mít docela hezký věci...nakupujete tam někdy oblečení pro děti???
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/...

janicka006
28. zář 2010

@mistrulka BUdeš dělat dortík?????

sunysara
28. zář 2010

pro malého ještě z lidlu nic nemám

adellaide03
28. zář 2010

@mistrulka o tom stolečku jsem taky přemýšlela, ale pak jsem to zavrhla. Taky mi to příjde zbytečně drahé a malý si stejně nejraději hraje s ovladačem, mobilem a podobnýma věcma tak mi to příjde zbytečné. Co malé koupit? No nevím mrknu na netu a pokud něco objevím hodim Ti odkaz. Myslím, že Vigentol se volně koupit nedá.

@sunysara no jo já vím, že všude je něco.

snehurka11111
28. zář 2010

Ahoj holky, jak tak pročítám tyhle řádky, opravdu to není s těma kamarádkama jednoduché. Taky to znám....
Opravdovou kamarádku mám jen jednu a to ještě daleko, ale drží nás to a já jsem strašně ráda!
Jinak jsem takhle o pár kamarádek taky přišla, ale nakonec - ono když by to mělo vydržet, tak to vydrží a nebo opačně (pokud ta dotyčná rádoby kamarádka za to prostě nestojí). Já zas měla problém, že třeba dvě holky otěhotněly dřív než já (já studovala, budovala bydlení atd) a přišel "důvod" - "nemáme společné zájmy, tak to nemá cenu". To mi tenkrát bylo taky líto a nemám chuť to dál lepit i po X letech, kdy už dítko sama mám taky...za to to prostě nestojí.

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 no jo ale nekdy je to o nervy ještě když kojím tak amám asi hormony či co protže me to příjde líto a bulím. pardon za překlepy malý je vzhůru tak píšu rychlej a odbíhám k nemu

janicka006
28. zář 2010

Já to mám s těma kamamrádkama tak,že mám jednu opravdu super....stýkaly jsme se už než byla ona poprvé těhotná...narodil se jí Tomík,ale kontakty jsme nepřerušily,dále jsme se jednou za čas navštěvovaly...pak se jí anrodila KAčenka,oni se přestěhovali na vesnici a i tak jsme na sebe čas.No a kazím to až teď já,když se nám narodila Micinka...nějak na navštěvování ani nemám náladu....naše holčička je malá a vždycky jí ten zásah do režimu rozhodí,takže pak cele odpoledne je nevrlá a načuřená.....viz když jsme jeli dopo do Baumaxu.
Takže mne to moc mrzí,ale na návštěvu k ní půjdu někdy moc ráda,jen až bude náš taťka doma aby hlídal.
@snehurka11111 naprosto souhlas,pokud to nebyla ta pravá kamarádka,tak stejně není čeho litovat.

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara já už sice nekojím, ale rozumím Ti. Já třeba bulila teď v neděli kvůli tomu bydlení, že bych chtěla abysme tu byli bez strejdy, abych malému mohla zařídit pokojíček a tak, no je to těžké.

@snehurka11111 Vítám Tě. Taky mám jednu kamarádku, kteár bydlí daleko. Ještě děti nemá, ale známe se od první třídy a pořát si máme o čem povídat a navštěvujeme se. Tohle je asi fakt kamarádka na celý život. I když jsme taky mezi sebou měli pár neshod tak vždy jsme to urovnaly.

janicka006
28. zář 2010

@mistrulka a co nějaký vozítko,odstrkovadlo....není to brzo(??) v těhle věcech se nevyznám....nebo takový to aktivní chodítko..někde jsem to viděla a připomíná mi to sekačku na trávu 😀 😀 😀

adellaide03
28. zář 2010

@janicka006 Jani to psala, že jí chce koupit babička na Vánoce 🙂

ija1
28. zář 2010

ahojky, diky moc, no ja si vyslechla tady na MK od nekterych dam svoje, hlavne na latkovky......... takze proto si rikam, ze asi je to dneska nejaka moda............a kdyz jsem se doslechla ze moje dite bude mit mezi nohama kalisek ropy, tak jsem radsi rezignovala na nejakou dalsi debatu.................., a kojeni..........ja k tomu taky vztah nenasla, spis me to mrzelo ze to nejde..........ale ted uz to neresim, jen proste me vadi ze se na to kazdy pta, jak kdyby to byla povinna polozka do zivotopisu.............. nechapu co je komu do toho...............

mala sice pije Bebu HA, predtim mela nutrilon HA ale po tom desny bolenicka, ale stejne z ni nadsena neni........obcas je to souboj............

takze jsem to spis myslela, ze tady na MK je mnoho radikalnich maminek, ktere si prosazuji svuj nazor a ja se nechci s nikym dohadovat............ proste bych si chtela jen s nekym prijemne popovidat............
co se kamosek tyce, mela jsem kamaradky, jenze proste jim bylo kolem 35 a zjistily ze nemaji chlapy, rodinu, bydleni a najednou jsem pro ne nebyla zajimava pac jsem najednou neuznavala jejich styl zivota.......... netravila dny behanim za celebritama a tak............

snehurka11111
28. zář 2010

Holky, nejste tu některá z Prahy Západ? 😉
@ija1 - taky souhlasím, že tady na MK jsou některé maminky svérázové. Já jsem byla zase téměř "vyhozena" z diskuse Dlouhodobé snažilky, protože se o mimi snažíme "jen přes půl roku" a "co vlastně chci, když už jedno dítě mám"...hlavně to byly Sloveny (ale jinak se Slovenek nechci nijak dotknout).

ija1
28. zář 2010

@snehurk11111 - Praha vychod.......spis.........Jarov..........ale jsem z Rep........
ja zase musim rict ze krom par vyjimek jsou holky na Umelych mlekach desne fajn....... 🙂, nemam rada takove ty agitatorky ohledne vseho........ a pul roku je malo?......... my se teda nesnazili, u nas to byla fakt nahoda 🙂, ze asi z peti pokusu to vyslo bez jakoehokoli planu, ale verim tomu ze i pet sest mesicu musi byt zahul na nervy.......

adellaide03
28. zář 2010

@ija1 Já jsem teda naštěstí na MK narazila na normální maminky, které taky kojení neřeší, jednorázovky jsou pro ně úžasný vynález a zatím se mi zdá, že i ostatní holky tady v té diskuzi se s Tebou o takovýchto věcech hádat nebudou 🙂 Takže vítej.

@snehurka11111 snažíte se teď o druhé mimi?

snehurka11111
28. zář 2010

Jo jo, záhul na nervy to je (trošku mě teda uklidňuje, že jsem snad po gynek. stránce prý ok), tak snad je to otázka času, no 😉

ija1
28. zář 2010

@janicka006 - ja mam koupenych par veci, ale mam pocit ze ac materialove hezky, lidl dela veci spis na slony nez na deti......... nase mala ma uz nektery vel. 74 ale od lidla tricko a kalhoty 62/68 jsou ji stale ultramegagiga velke......takze asi ktery vyrobce............

adellaide03
28. zář 2010

@snehurka11111 Tak držím pěsti ať je to co nejdřív. A Terezka se vám podařila za jak dlouho?

@ija1 mě by taky zajímalo jak to oni číslují, ale ono je to tak i u věcí na dospělé.

evatk
28. zář 2010

@mistrulka já mám tip na toto - chci mocí mermo kočárek, ale aby i plnil fci chodítka, a nemusela bych kupovat oboje
http://choditka.heureka.cz/fisher-price-choditk...

panenku už máme, dál možná tunel, nějaké kostky, jo a tohoto koníka
http://www.marcolino.cz/odrazedla/multifunkcni-...

něco na narozeniny, něco na vánoce

a autíčko
http://www.groupfashion.cz/cz/wow/hracky-wow/za...

janicka006
28. zář 2010

tak to my jsme o první mimčo přišli..měli jsme zamlklinku....snažili jsme se o ní 8 měsíců,takže po revizi jsme dodrželi 3 měsíce a pak se to povedlo hned napoprvé..a máme tu naší slečinku milovanou🙂))Kdyby to bývalo vyšlo,tak naše miminko by letos dle TP slavilo 17.11. první narozeniny.

A jinak k těm všem látkovkám a "umělohmotným Pamperskám", skleničkám,bio a nebio.....ať si každý dělá co chce a nikdo nikoho necpe do něčeho co se mu nelíbí a pokud si můžu v této době něco ulehčit,tak si to ulehčím a s klidem používám bílé Pampersky.

Ad tak to mi nějak vypadlo,že to dostanou k Vánocům.....