Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

crca
28. zář 2010

@ija1 sice pozdě ale přece se ozvu 😀 Ohledně toho kojení....mám dvojčátka kojila jsem sotva 14 dní,ale už i s příkrmem a nijak mě to netrápilo,od toho cca 1 měsíce jsme na UM jen a děti jsou úplně normální 😀 😉 a hlavně láska k nim u mě nijak neztratila hodnotu jenom proto,že jsem nekojila 😉 Jsou to moje malé tarantule,ale milujuje i bez kojení 😅

janulle22
28. zář 2010

@janicka006 jéé to je super... 😉 neznemožnila, mě se to líbí... 😉 mi říkáme jen slipky pipky... 😀 (slipy)

adellaide03
28. zář 2010

@ija1 taky jsem měla vyšší tlak i u porodu a protože malý nesestupoval dolů a já navíc měla zlomenou nohu tak jsem musela jít na císaře.

janulle22
28. zář 2010

taky jsme kojila max 14 dní...ale svět se mi z toho nezhroutil... 🙂 a miluju ho stejně i bez kojení... 🙂

ija1
28. zář 2010

@janicka006 - jeee tak to je fajn, nejsem jedina kdo ma s tema rikackama problem? 🙂, ted chodime plavat tak dycky bystrim usi, co ji tam instruktorka zpiva.... a rika tak to pak aspon muzu opakovat......... i kdyz nejaky knizky tu mam ,ale to bych na to musela mit cas 🙂, kdyz mala spi, jsem rada, ze jsem rada..........

@lendam - my mame tedka taky 7kg ale Alenka je desne dlouha.....takze overaly kupovat pote co kazdy mesic vyhazuju tri az ctyri, vzdala jsem a kpuju jen pyzamka, .......dupacky radsi o cislo vetsi............

adellaide03
28. zář 2010

já sice kojila do půl roku, ale taky jsem musela přikrmovat. A taky se mi svět nezbořil. Nejvíc mě ale štvaly ty otázky. A kojíš? Co je komu do toho že.

ija1
28. zář 2010

u nas v praci se me na to tedka ptala uplne cizi zenska kterou jsem max potkavala na chodbe, no ja neverila vlastnim ocim........... co je ji do toho? fakt nechapu.............muj navrh je ze kazdy by to mel mit v zivotopise......... 🙂, pac nekteri se chovaj jak by vsecko stalo na kojeni, ja jsem kojena a mam problem s tlakem, manzel nekojenej a je jak ripa.........

evatk
28. zář 2010

@janicka006 nožky smraďošky frčí i u nás 😀 😀 , taky rýmuju

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 jeee, tak to Ty budes kousek od PV? 🙂

evatk
28. zář 2010

jinak taky říkanky a písničky zapomínám, oživím si to až s těma knížkama, to je hrůza

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 ja jsem taky mela velky diry ve znalostech 😀 ale postupem casu clovek nasbira takovy repertoar basnicek a pisnicek, ze bys mohla do Narodniho 😀 0

evatk
28. zář 2010

@adellaide03 nechápu kam lidi na otázku kojíš chodí??? mě by teda nenapadlo se optat...

lusyen
28. zář 2010

@evatk uvidis, ze brzo nebudes mit konkurenci a budes zpivat a recitovat od rana do vecera 😀

ija1
28. zář 2010

@evatk taky bych v sobe nemela tu drzost, nikomu do toho nic neni.............

janulle22
28. zář 2010

@lusyen jsem kousek od Olomouce... 😉 Byla jsem tam na intru...ty jsi Přímo z PV bo někde z okolí?

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 😀 vubes jsi se neznemoznila, je videt, ze sem patris 😀 a treba to jednou bude na knizku 😀

ija1
28. zář 2010

@lusyen - taky si rikam ze se ze me stava zpevacka na plny uvazek.........normalne ta nase cacorka neni na lidovky ale na normalni muzikaly.........na uklidneni funguje ANgelika, a strasne se ji libi z Robina 'Hooda - az se zblaznim, ted se rehtala jak prastena kdyz zpivam........ze chlap je divnej tvor 🙂..............

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 ja jsem primo z Pv 🙂 Ol je kousek, treba se nekdy potkame u kafca 🙂

evatk
28. zář 2010

@lusyen jojo, už melu na malou furt, ale radši pořád okola byla jedna babka... máme to nařízeno od mudry, bo malá stagnuje v řeči 😠 a ještě jak které zvíře dělá
malá začla dohánět pohyb (měla 3 měsíce třmeny) a tím pádem přestala říkat mama, tata, brm apod., já myslím, že to taková hrůza není, pak zas bude dohánět mluvení, ale mudra byla z toho trošku bokem

oli26
28. zář 2010

@janicka006 ju ja rikam podobny veci, taky nic neznam 😀 😀 😀 jsem zvedava co z tech nasich prdolku vyroste 😀 😀 😀

lusyen
28. zář 2010

@ija1 😀 mala je jednicka...chlap je divnej tvor 😀 a nema pravdu, kdyz souhlasi? 😀

janulle22
28. zář 2010

@lusyen tož klidně, není problém... 😉

janulle22
28. zář 2010

@ija1 už od mala má jasno... 😀

ija1
28. zář 2010

@lusyen
@janulle22 - no jasne, uz odmalicka ma jasno 🙂, ne fakt, ona je takhle uz od narozeni, uz v deloze kopala na pisnicky a ted je jima uklidnim..............a tuhletu ma rada posledni dobou, vzdycky se desne u toho chlame..........dycky rikam ze uz jsme se zblaznily obe 🙂, Alenka z pisnicky, ja z Alenky 🙂..........

lusyen
28. zář 2010

@evatk vubec neboj, kazdy prcek je jiny, kazdy si jede po svem 🙂 mala je urcite sikulka a prijde doba, kdy nezavre pusu od rana do vecera 😀

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 toz to je fajn 😀

janulle22
28. zář 2010

@evatk souhlasím s lusyen a budeš ráda když ju na chvilku zavře, někdy je to opravdu na palicu 😀
@ija1 to malýho teda písničky neberou a tancovat? to vůůůůbec, asi bude po tatínkovi... 😀

petula7.
autor
28. zář 2010

crca jak si přišla na to že potřebuju aby mi dceru někdo chválil?

janulle22
28. zář 2010

@petula7. já myslím, že tady nidko nenapsal nic proti tobě... 😕 jen tu holky vyjádřily svůj názor a není důvod to tu kvůli tomu zavírat 😉 když to není tak jak to tu holky říkaly, tak by bylo dobré se k tomu vyjádřit, vysvětlit a tak... ale když jsi ukončila kamarádství jen proto, že se ti kamarádka nepodívala na mimčo, tak se ani nedivím, že to tu zavíráš proto, že se to tu rozjelo jinak než jsi chtěla a nikdo te nepochopil... 😒

petula7.
autor
28. zář 2010

Nezlob se teď na mě co ti napíšu,ale dej si teda fotky malé někde na internet,ať ti chodí chválící řeči jak máš krásné dítě . viz crca
kdo kde psal že potřebuju aby mi dceru někdo chválíl?? myslím že když jsem kamošky tak by se snad na malou za půl roku mohla jednou podívat.
Takže opět jsem ta nejhorší já!!!!!!!!!!!!!!!!