Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
28. zář 2010

@smardik jééé zp je hezký... 😵 😵 snad se tak budou mět jednou rádi naše děti... bojím se že nebudou mít vztah...budou dost daleko od sebe... 😔

smardik
28. zář 2010

@lusyen asi bych oblbovák nedávala hned ale až kdyby to bylo nutné a nešlo to jinak,přece jen let bude dlouhý

lusyen
28. zář 2010

@smardik mate kouzelny kluky 🙂

lusyen
28. zář 2010

@smardik to je dobry napad 🙂 myslim, ze to tak udelam 🙂

smardik
28. zář 2010

@lusyen nejsem zastáncem dávat léky,oblbováky hned ale zas když to jinak nejde tak jo a 10hodin je fakt dlouho,nech si to předepsat a uvidíš jak se to bude vyvíjet a kdykoli to můžeš dát

@janulle22 určitě se budou mít rádi jen už tam asi bude nějaké žárlení, to u nás nebylo protože Tomášek na to byl malý, jsou od sebe 15měsíců a 5dní. já se toho hodně bála že brášku nepřijde a že bude na něj zlý ale opak pravdou, kojila jsem a on seděl vedle mě a koukal se a jak ho to přestalo bavit šel si hrát, u přebalování mi podává věci a nosí plíny do koše-to je jeho práce, fakt se maj rádi a žádný problém-je ted se trošku perou o hračky ale žádná hrůza to není. akorát co se ted Tom naučil a zatím jsem ho to neodnaučila je že jezdí po Honzíkovi autem a pak přes něj leze on

janulle22
28. zář 2010

@smardik to je fajn, že se nic nedělo... 🙂 je hezký jak ti pomáhá, cítí se důležitej... 🙂 s tím autem jsi mě pobavila, malej to samé dělá kočce... 😀

jakoubka
28. zář 2010

@lusyen -V Olomouci-Holici 😉
@janulle22 -Jani,jj vím.....a ty víš taky ☹ 😉

smardik
28. zář 2010

@janulle22 😀 😀 😀 😀 my kočku nemáme my na to máme bráchu - no a ted si to nechá líbit a ještě se tomu směje tak se Tomovi těžko vysvětluje že se to nedělá,že to bráchu bolí když ten z toho má prdel. občas si na něj i sedne a jezdí na koníčku

janulle22
28. zář 2010

@smardik 😀 😀 dobrej koník teda... 😅 😀
@jakoubka broučku vím 😔 a taky vím, že už bude jen a jen líp... 😵

mistrulka
28. zář 2010

@janicka006 to by dopadlo 😀 😀 říkala jsem si že udělám nepečenej,ten bych zmákla,ale pečenej rozhodně by nedopadl dobře. 😀 😀 Asi nechám udělat

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -...nechám to osudu

smardik
28. zář 2010

@janulle22 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 občas je u nás fakt zábava, naštěstí je Tom drobný-Honzík má ted 8,5kg a TOm měl v 18měsících něco málo před 10 kg a ted počítám tak 11 takže ten rozdíl naštěstí není velký

lendam
28. zář 2010

@ija1 To nevyhazuj, dej to na web do bazaru, ona si to nějaká maminka ráda koupí...

smardik
28. zář 2010

jsem nějak moc nakupovala a ted to musím jít poplatit ☹

lusyen
28. zář 2010

@jakoubka tak to neni zase tak daleko 🙂 ja jsem v Olomouci sest let studovala a dva roky tam bydlela 🙂

ija1
28. zář 2010

@lendam - ja rikam vyhazuju ale davam to do skrine, kdyby nam za par let hrablo a rozhodli jsme se pro druhy 🙂.......

lusyen
28. zář 2010

@smardik musi byt moc hezky Tomaska s Honzikem sledovat 🙂 vsechno, co pises, je takovy mily 🙂

lendam
28. zář 2010

@ija1 Tak to jo, já to dávám do krabice pro manželku bratrance, co si chtějí pořídit kluka, snad jim to vyjde....holčička by v těch modrých věcičkách vypadala divně 🙂))

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka přesně tak... 😵
@smardik tak aspon že tak... 🙂

smardik
28. zář 2010

@lusyen hezké to je, jsou fakt sladcí. nejlepší je jak jsme s dcerou kamarádky ta Honzíka taky miluje a je stejně stará jak Tom ale oproti němu je vyspělejší to stojí taky za to

holky taky tak utrácíte na MMB nebo jen já

mystique
28. zář 2010

@smardik neboj všechny a nejlepe tak v den rodičáku 😀 MMB je mor a měli by ho zakázat

smardik
28. zář 2010

@mystique já už mám po rodičáku ale i tak mám nějak moc plateb sakra ale když ono nešlo odolat

ija1
28. zář 2010

@lendam - my nevedeli do 33.tt co to bude..........a tak jsme kupovali ruzny barvy i bmodry...........a ted ma takvou krasnou CA soupravu 68 a nekteri maji pindy ze ma modrou........ ze holcicky nenosej modry..............nektery lidi moc resi.......nahodou ji to jde k ocim.......

mystique
28. zář 2010

@smardik mam to stejný. Kupovala jsem malé zimní komplet oteplovačky a bundu a pak ještě jednu náhradní bundu 🙂
Kubovi boty na pinec. Sobě jsem si nekoupila nic jak je rok dlouhý. Naposledy barvu na vlasy a mam ji tu měsíc 🙂

mystique
28. zář 2010

@ija1 hele barvy neřeš. Já mám malou v růžové a stejně se mě klidně někdo zeptá jestli to není chlapeček 😀 Pokud ji sluší, tak je to vyřešené.

janulle22
28. zář 2010

@smardik taky tam utrácím... 😀 a aukce, to je jak droga... 😀
jen nechápu jak někteří bojujou jen aby to meli a že to je na mmb o dost levnější než to vyukcujou to už jim asi je jedno... hlavně že to mají z aukce, nebo nevim... 😀

smardik
28. zář 2010

@mystique já zrovna zimní komplet pro malého platila-topolino a ještě jeden je třeba a pak jsem brala oběma rifle, Honzíkovi mikinu, Tomovi podzimní bundu, tepláčky Honzíkovi a dál ani nevím

smardik
28. zář 2010

@janulle22 taky mám někdy ten pocit hlavně že je to aukce ale fakt je že jsem tam ted dlouho nebyla, jak něco potřebuju tak Kristýnka mi to sežene 😉 😀 😀 😀

mystique
28. zář 2010

@smardik ty to máš ted náročné, že Ti oba rostou jak z vody, tak to platíš 2x. Zase můžou něco podědit 🙂

smardik
28. zář 2010

@mystique já mám malého v modré,tlačí před sebou auto a všichni říkají to je krásná holčička. i když on tak jak holčička i vypadá jak má dlouhé vlásky