Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janicka006
28. zář 2010

@petula7. Myslím,že trošku přeháníš.....víš,teď mi třeba psala kamarádka,že má moc nemocnou babičku,celý den bulí a neví jak to bude dál....tak třeba ta Tvá kamaráda měla v tu chvíli taky nějaký problém,pospíchala a prostě se jí to nehodilo zastavit se a chvilku si popovídat a podívat se na malou.Mohla jít unavená z práce....prostě cokoli a nic z toho nebylo od ní myšleno nějak negativně k Tobě.
Momonetálně jsem zaujatá svým "příběhem"..takže to,že někdo uráží mne nebo Micinku vnímám jako důvod takové "kamarádství" ukončit,ale to,že by se mi kamarádka nepodívala do kočárku vnímám jako malichernost.
Nikdo tě nechce nijak soudit,určitě tě to trápí a zamrzelo tě to,ale přehodnotila bych to.....

A co jste tady říkaly o uzamykání????Docela fajně se nám to tady rozjelo,bylo by to škoda,ne???

berenika39
28. zář 2010

@petula7. upřímně ti přeju, aby tohle bylo to nejhorší, co budeš muset v životě řešit...možná to je nepříjemné, ale průšvih vypadá fakt jinak 😉

janulle22
28. zář 2010

@janicka006 byl tu od petuli prispěvek, že prosí o uzamčení a nejlepe vymazání ze ju nikdo nepochopil a že jsme se tu obratily proti ní...ale než jsem dopsala a poslalauž to bylo změněno... 🙂

petula7.
autor
28. zář 2010

berenika39 Třeba mě to štve hodně, ale vy co teda kamárdky máte tak vám je závídím.
myslela jsem že mě tady někdo aspoň pochopí, když nikoho nemám a nemám si komu postěžovat že tady aspoň najdu porozuměmí, ale bohužel.

janulle22
28. zář 2010

@petula7. však se přidej, je to tvá diskuze a není důvod proč by jsi sem nemohla chodit 😉 třeba tohle je věc která tě sice naštvala, ale není důvod sem nechodit a třeba si tu najdeš kamošky... 😉

petula7.
autor
28. zář 2010

Ano ráda bych tuto diskuzi uzamčela nebo smazala, protože aby mě tady někdo urážel a přál mi to nejhorší nepotřebuji zrovna v tuto chvili slyšet.

janicka006
28. zář 2010

@petula7. ale tak jsi to strašně nešťastně podala....

petula7.
autor
28. zář 2010

janicka006 to je jako vysměch?

lusyen
28. zář 2010

@evatk jeste k tomu stolecku 🙂 myslis takovy ten co "mluvi" ceksy i anglicky, zpiva, povida atd.? My jsme ho koupili malymu loni k prvnim narozeninam a jako darek zabodoval 🙂 Sebik si s nim vyhraje i ted, porad ho bavi 🙂 Ja ho doporucuju 🙂 I kdyz je ta cena trosku vyssi...treba se slozi i babicky 😉

janulle22
28. zář 2010

@lusyen 😀 😀

janicka006
28. zář 2010

@petula7. cože?????

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 jak tak koukam, mame tady jedny z nejstarsich prdolat 🙂 neuvazujete poridit Adamkovi brasku nebo sestricku? 😉

evatk
28. zář 2010

@lusyen díky za info, ještě to musím sesumírovat, seznam dárků, nějako to rozdělit na vánoce, narozky a do toho chci i nějaké oblečení 🙂

mystique
28. zář 2010

@petula7. neřeš to. Tisíc lidí tisíc názorů . Vždycky jsou horší věci, ale tebe nakrkla tahle tak ji řešíš. Myslím, že většina holek pochopila o co ti jde a chápe to. Mě třeba minulý týden někdo otrávil psa a nemyslím, že můj problém je důležitější. Prostě je jen můj. To co jedne přijde jako malichernost pro druhou to tak být nemusí. A pokud to někdo nechápe at přispívá do diskuze o světovém hladomoru 🙂

janicka006
28. zář 2010

já už všechny dárky pro manželovo synovce a dvě neteře mám....tak jsem ráda,že to mám z krku.
Jen malému(v prosinci 3roky)jsem koupila pyžámko Mašinka Tomáš...tak jsem zvědavá,jak se bude líbit,stálo docela hodně peněz.....ale moje švagrová co není Next,tak moc neuznává...
Příští rok si asi už nechám od holek říct co chtějí a za synovce se zeptám jeho mámy....Děti mají teď přeci jenom přehled o tom co frčí..jako nějaké PetShopy...taková ošklivá zvířátka....jsem objevila až letos....

lusyen
28. zář 2010

@evatk me to taky ceka 🙂 Sebik ma narozeniny za mesic, taky uz planuju, co mu dat a delim to i na Vanoce 🙂 Vcera jsme vyrazili do Ikey, v oddelni pro deti nasel takovy vozicek a lital s nim tam a zpatky, byl nadseny...tak jsme ho k narozeninam koupili 🙂 mam i dve hezky knizky...Rozpustile basnicky a jeste jednu...pro malicke deticky...takovy rikanky, podle kterych se da cvicit a procvicovat motoriku...ale to se vam bude hodit az tak za rok 🙂 Obleceni \...bez toho to nejde...ted ho nakupuju radsi Sebikovi, jak sobe a mam z toho velkou radost 🙂

smardik
28. zář 2010

ahoj holky můžu se přidat? mám v okolí jen jednu kamarádku jinak se mi všechny nějak rozutekly do světa

janulle22
28. zář 2010

@lusyen no já by jsem chtěla, ale přítel moc nechce... já jsem ve druháku na škole a ještě mě čeká 3. ročník...tak jsem chtěla až po škole...a určitě holčičku... stašně po ní toužím... ale když to bude klučina, tak se zlobit taky nebudu... 😵 a vy?

janicka006
28. zář 2010

@smardik to víš že jo..bude nás tu víc,nebudeme se bát vlka nic🙂))A jako do světa do zahraničí????A propo kdepak jste letos byli na dovče?????

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 masinka Tomas???? Kde se da koupit???? Sebik je z ni ted paf 😀 Nedavno u nas byla tchyne, chodila s nim na nadrazi, koupila mu pistalku, cepici a placacku {ne flasku 😀 ), ale tu pro vypravci 😀 a jezdili u nas z hlavniho na mistni nadrazi 😀 A Masinku Tomase ted poustime na netu kazdy den. Pyzamko s nim by byla bomba 😀

smardik
28. zář 2010

@janicka006 jak kdo někdo do zahraničí-jedna je v Itálii, další v Anglii a jinak u nás ale Praha

my letos nebyli na dovolené vůbec, se zdravotních důvodů to nešlo

janulle22
28. zář 2010

@smardik jasan přidej se... čím víc tím líp... 😉

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 no my se do toho asi brzo pustime 😀 myslim, ze mit mimco, kdyz bude mit Sebik neco kolem trech roku, by bylo fajn 🙂 Holcicku...kdo by nechtel 😀 Ale zdravy mimco predevsim 🙂 I kdyz rozumim Ti 😀 😉
Jeeeee skola...taky bych se do ni nekdy vratila 🙂 Chystam se aspon do jazykovky 🙂

smardik
28. zář 2010

@janulle22 já taky chtěla holčičku a mám 2 kluky, ale hlavně at je mimčo zdravé,nic není důležitější

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -Jani,kde ty všude nejsi 😀 🙂 😉 😵
@petula7. -A nezažila tvá kamarádka nějakou nepříjemnou věc co se týká dítěte? Třeba jestli nepotratila 😔 ,nebo nemůže mít děti.... 😔 třeba to je to.

janicka006
28. zář 2010

@lusyen tady ho mají v jednom krámku,takže to ti asi nepomůžu....A myslíš,že na netu bys ho nesehnala???
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36545163&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36337590&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37649643&tab=0

Zadala jsem si teda velikost 98,nevím jestli Sebík je takový velikán🙂))

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 nas dovca teprve ceka...svagrova v Las Vegas je taky na materske, koncem rijna se tam chystame se Sebikem na par tydnu za slunickem...a taky do kasina 😀 treba neco vyhraju, holky, a pak vas na neco dobryho pozvu 😀 tata za nama pak prileti a priletime spolecne na Mikulase domu 🙂

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 jani, diky, mrknu a vyberu 🙂 Sebik by mel radost 🙂 a treba bych ho ukecala, aby s masinkou Tomasem spaval sam ve sve postylce, ze je velky kluk 😀 Kdyz se ho totiz zeptat, kde ma postylku, ukaze Ti tu nasi 😀

janicka006
28. zář 2010

@lusyen Týýý brďo,tak to je dovča.A tak dlouhá,paráda.Nebojíš se té cesty???JAk je vlastně dlouhá???

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka Marti to víš noooo...všude zdejší... 😀
@smardik jasný zdraví je nejdůležitější... 😉 třeba to bude holčička... 😉
@lusyen jééé jak já závidím... 😉