Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

ada80
27. zář 2010

petula ty nemáš kamarádku?
jak to?

editah222
27. zář 2010

Petula odkud jsi? Aby se ti případná kamarádka mohla ozvat 🙂 Nebo se zapoj do diskuze vašeho města, já si tak našla hodně kamarádek.

janetka84
27. zář 2010

@petula7. : odkud jsi? 🙂 vždy se najdou fajn lidičky neboj 😉

petula7.
autor
27. zář 2010

měla jsem zde kamošku, ale když se mi narodila dcera, tak mě dostalo to že se na ní nepodívá když jsem se potkali na městě, já jsem se vždycky podívala na jejího syna, když byl malej. samozřejmě se to obrátilo proti mě když jsem ji napsala že aji cizí se na ní podívá jen ona ne, tak jsem to kamaradstvé skončila.

janulle22
27. zář 2010

@petula7. třeba neumí mluvit s cizími dětmi... 🙂 někdo to tak má... 🙂 ale jinak v okolí bydliště máš kamarádku né?

evatk
27. zář 2010

@petula7.
@janulle22 souhlasím, někdo to prostě s "cizími" dětmi neumí, jako třeba já... tedy s cizími - vlastně se všemi kromě mého... takže to nemusí být známka nezájmu

petula7.
autor
28. zář 2010

tak v tom holky pravdu nemáte, spolu se známe od malička, vyrůstali jsme vedle sebe, tak jí znám moc dobře a mluvit s dětmi umí.

janulle22
28. zář 2010

@petula7. hmmt ak by bylo lepší se jí zeptat narovinu co se jí stalo nebo tak... ale hned vyletět, že se na malou dívají cizí lidi a ona né...to asi nebylo to pravé ořechové.... 😅

berenika39
28. zář 2010

a není to škoda, když jste byly kámošky, to hned utnout? tak si dejte kafčo a zkuste si to vyříkat, žádný sms, z těch je někdy špatně poznat, jak to člověk myslí 😎 😎 . třeba to není tak horký, možná sisi to jen špatně vyložila a ted kvůli nedorozumění přijdeš o kamarádku 😕 😕

petula7.
autor
28. zář 2010

hele, když jsme teda kámošky, já stojím s kočárkem na městě, ona jde kolem mě, ani se nezastaví se na malou podívat, doprkýnka to snad potěší každou matku, když jí dítě někdo pochválí a řekně něco, jak říkám aji cizí se na ní podívá a řekne něco ona ne. tak nevím o čem bych se s ní teď měla bavit.

sunysara
28. zář 2010

ahojky já tu mela taky kamarádku, ale ona nesnesla že se jí narodila holka a me kluk páč chtela kluka, má depky z její dcery a mýho malýho broučka furt pomlouvá tak jsem si řekla a dost a je po kamarádce. ani me nepozdraví 😀

adellaide03
28. zář 2010

Ahoj holky

to je teda smutné, že se kamarádky můžou takto ztratit jen kvůli dětem. Já u nás taky moc kamarádek nemám, ale tohle je zase trochu jiná historie. Kamarádky co mám, mám rozeseté po různých koutech republiky.

berenika39
28. zář 2010

@petula7. co chceš tedy slyšet?

sunysara
28. zář 2010

ady tak me to moc neva ona si stejne pořád stežovala, má všechno až pod nos i práci ji sháneli druzí taková princezna no takže me to ani moc neva, jen nesnáším když o mým broučkovi říká kraviny.

mystique
28. zář 2010

@petula7. tak to věřím, že to zamrzí. Mám taky takovou kamarádku. Dokud jsme se obě o prcka jen snažily bulo vše super. Pak jsem já otěhotněla a ona do dnes ne a je to všechno nějak pryč. Malou viděla jednou a tím to skončilo.
Vždycky ji kontaktuji jen já a ona se pak už neozve. Pokaždé vykládá jak se na malou těší a jak se určitě staví a tím to skončí. Druhá kamarádka je vdaná a má 2 děti, ale už chodí do práce a tak máme každá jiné starosti. Nahání mužské a to mě nějak nebaví. Asi jsem pro ni nudný partak.
Takže v závěru nemám skoro žádnou kamošku s kterou se můžu nějak pravidelně vídat a popovídat si. Nejvíc si asi rozumím tady z kočkama z Koňa, ale je to hlavně o dětech.

crca
28. zář 2010

@petula7. Nezlob se teď na mě co ti napíšu,ale dej si teda fotky malé někde na internet,ať ti chodí chválící řeči jak máš krásné dítě 😅 Omlouvám se za upřímnost,ale já mám dvojčátka a taky kamarádky nemají čas moc přijet,ale to ještě není důvod k tomu,abych s nima přestala mluvit 😕 Mě to příjde jako otázka od puberťačky,kolem které se netočí momentálně svět 🙄 Mám hodně kamarádek,ale já mám dvě děti,toho času už taky moc nemám,natož někde chodit na pokecání,prostě jsem doma,mám děti,tak mám i já najednou jiné starosti,takže ty kontakty tak trochu polevili,ale abych hned mazala čísla z mobilu 😕 Promiňte za upřímnost koho se tahle odpověď dotkla,ale píšu to co si myslím 😔

mystique
28. zář 2010

@crca no s tímhle tak uplně nesouhlasím. Jasně, že je času míň, ale kdo chce ten si jednou za čas chvilku najde. A pokud potkám dobrou kamarádku na ulici určitě očekávám, že se pozdravíme a třeba 2 minuty prohodíme řeč.

jeudi
28. zář 2010

já nepochopim jak nekdo muze pomluvit maly dite ☹
@sunysara

jeudi
28. zář 2010

@crca souhlas 🙂

berenika39
28. zář 2010

no jo, tak by to být mělo, ale přátelství snad nestojí na jednom nevydařeném setkání ve městě, kdy jedna měla víc kouknout do kočárku nebo druhá neměla psát zbrkle sms....tohle je jen drobnost, která se dá, když se chce, vyříkat. a ne důvod k ukončení přátelství. vím, že to zamrzí, ale není to konec světa.

janicka006
28. zář 2010

@jeudi tak shodu okolností,že se o tomto bavíme mi psala v pátek známá.Skoro tejně jsme otěhotnely,během měsíce obě porodili.Ona má holčičku 6m,my 5m.Ptala jsem se jí jak se mají,a jak malá papá,postěžovala si,že naše Micinka má zase bolevé ouško.Odepsala mi,že mi už několikrát řekla,že hodlá pouze kojit,tak neví proč se na to pořád ptám.Tak jsem jí napsla,že jsem ten den našla zajímavý článek,kde píšou,že příkrmy po 6m by se ale už měli,jen trošičku,lžičku dvě,do ničeho nenutit,ale vyzkoušet kvůli novým chutíma,poznávání lžičky,polykání a tak...No takže mi žřekla,že ať si tohle konzultuju se slepicema a jinýma inteligentníma matkama na koníku....vyměnily jsme si pár sms..no a nakonec byla ož opravdu hustá..napsla mi že jí závidím kojení(my nekojili)že jim závidím barák(my si ho přejeme ale já jsem moc vybíravá a nechci na vesnici),pak mi napsla,že jsem ubohá a proč se pořád Michalkou chlubím....Přijde mi normální jako máma provorodička po prvním nevydařeném těhotenství,že jsem obyčejná pyšná máma jako snad každá z maminek.NAvíc nevím co to znamená chlubení....to že mám fotky tady na koníkovi a na FB(pouze pro přátele).Jsem opravdu držák,vydržím hodně a jsem co to jde slušná,ale tohle jsem nějak nerozdýchala...

mistrulka
28. zář 2010

Ahoj,můžu se taky přidat,nebo je to soukromá diskuze?

jeudi
28. zář 2010

@janicka006 😨 😨 😨 😨 tak to je husty fakt.nektere mamy se holt cítí duležitější než ostatní 😒 takový kamarádky fakt radši nemít

mistrulka
28. zář 2010

Jen jsem chtěla říct,že co jsem na mateřské tak se ke mě kamarádky taky nějak nehlásí.Pořád slybují a slybují,že se staví a prdlajs,malé bude rok a doma už jsem skoro 2 roky a ještě u nás nebyli jen občas nějaká napíše.A to ani nemluvím o těch kamarádkách ,který mě přislíbyli hlídání když budu chodit do školy a vyprdli se na mě uplně.(studuji večerní studium)

mystique
28. zář 2010

@mistrulka tak to je fakt asi nějaký syndrom 🙂 na mě to občas všechno padá. Kamošky v nenávratnu. Babičky mají jiné zájmy, takže nehlídal nikdo víc jak hodinu.

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara tak aspoň, že Tě to tak nemrzí. Ale je fakt, že je to smutné.

@mystique jak sama píšeš Ty si otěhotněla, ona ne. Buď Ti závidí a proto ty kontakty polevily nebo třeba nedokáže přenést přes srdce že ty máš miminko a ona ne. I když dobrá kamarádka by i tohle překousla.

@janicka006 promiň, ale tohle je opravdu nána a ne kamarádka. Vykašli se na ní. Proč by si jí měla závidět kojení? Vždyť na tom svět nestojí.

@mistrulka není to soukromá skupina klidně se přidej.

adellaide03
28. zář 2010

@mistrulka Taky studuji dálkově vysokou školu a kdyby nebyly babičky tak mi taky nemá kdo hlídat. Je to fakt smutné.

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03 A jak to děláš,kdybych letos už nekončila tak se na to normálně vyprdnu.Moje malá slečna si nechce a neumí hrát sama,hodně pláče a vůbec nic s ní neudělám a taky podle toho ta škola i domáctnost vypadá.Nechápu jak někdo může mít po roce další dítě,to bych asi už fakt psychicky nezvládla.

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03 máme zřejmě staré děti,mě se Terezka narodila 16.10.2009 a vy?

mistrulka
28. zář 2010

Jo a taky mám jednu spolužačku,která má stejně starého chlapečeka,který je dle jejích slov skvělej.neplače,ani při oblíkání,sám spinká celou noc,pěkně papá,ale začal sedět až ted a o lezení nemá ani tušení,Když jsem chtěla jet za ní s malou na návštěvu tak řekla že radši ne,že by mě Terezka mohla začít plakat jak ji zná a to ten její syn nemá rád. 😅 Tak co na to říct..........................