Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

valentinuska
28. zář 2010

@ija1 no asi kdybych měla odhad na kluka, tak taky vyberu jinou barvu ... ale mě ta holka do poslední chvíle přišla nejistá a říkala jsem si, jestli se tam přece jenom něco neobjeví 🙂

stanpetr
28. zář 2010

@mystique v Horních Věstonicích...takze vlastne kousek 😉

jakoubka
28. zář 2010

@stanpetr -jůů,Jiříka byl teda kus chlapa 😵 a je úžasnej 😵

janulle22
28. zář 2010

malýho taky beru mašínkou... 😉

lusyen
28. zář 2010

Holky, preju vsem dobrou...doctu vas zitra 🙂

stanpetr
28. zář 2010

holky koukla jsem na fotecky...moc hezke mate ratolesti...nekteri jsou miminka jako my...a nekteri uz takovy rarasci 🙂

mystique
28. zář 2010

@stanpetr jsem si říkala, že to odněkud znám 🙂

stanpetr
28. zář 2010

@jakoubka dekuji...je to kus chlapa 🙂

janulle22
28. zář 2010

@lusyen dobrou noc... 😉
@stanpetr si mi připomněla , že bych nohla obmněnit tady album... 😅 sou tam staré fota...

mystique
28. zář 2010

Tohle je taky mašinkou

valentinuska
28. zář 2010

@stanpetr téda Jiřík byl opravdu kus chlapa 🙂 koukám ale, že jsme jenom o kousek starší a i když jsme při porodu měli o více než kilo méně, tak teď už máme 5,5 - takže jsme Vás dohnali 🙂

janulle22
28. zář 2010

@mystique hezký... 😉

stanpetr
28. zář 2010

@valentinuska je dobre, ze Leontynka pekne basti 😉

mystique
28. zář 2010

Leontýnka vždycky ve mě vzbudí vzpomínku na jednu pohádku. Tuším At žijí duchové 🙂

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -Jani,jak je Ádovi? 😕
@mystique -sluší to Sárince 🙂

valentinuska
28. zář 2010

jj, Leontýnka Brtníková z Brníku 🙂 ale to jméno jsme nedávali podle té pohádky 🙂

@stanpetr právě že až moc dobře baští - jsem si říkala, kam až to může dotáhnout, už máme dvě bradičky a těch faldíků co nám přibývá 🙂

jakoubka
28. zář 2010

@valentinuska -neboj,pak už nebude tolik přibírat 😉 my měly v 3 měsících 6550g a ted má Kubík 3 roky a má necelých 14kg 😅

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka to jsme na tom s váhou stejně... 😀 jsou furt v pohybu.. 😉
no je mu tak nějak všelijak, dneska se mu teda rozjel škaredej kašel... 😒 a smrkáme pořád...jenže on víc do sebe než ven... 😝

tak děvčata já se pro dnešek asi loučím... jdu uložit malýho a naložit se do vany, brzo ráno vstaváme k zubaří... 😔 bojim bojim...

valentinuska
28. zář 2010

@jakoubka já si taky říkám, že to nijak teď nevyřeším, když kojím - až začne běhat, tak to snad vyběhá 🙂
Kubík má strašně krásný oči!

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -tak,ať bobišek pořádně smrká 😉 a je mu brzy líp 🙂
a tobě dobré pořízení u zubaře 😉
Ada ještě nespí? To Kubča to zalomil o třičtvrtě na 8(a ráno bude v 6 hore 😅 )

@valentinuska -oo,děkuji 🙂 a taky je dokáže využít ve svůj prospěch 😀

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka on už by spal, ale on usl od 5- 7 teď večer, takže se mu vůůůbec nechce spát... a neumí poslouchat... 🙄 tak je bez pohádky...

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka děkuji snad to tam přežiju, nejvíc na prd je, že mi to nemůže umrtvit skrz ten zánět, ale bude mi jen (snad teda( měnit dren... 😅
tak pá

jakoubka
28. zář 2010

@janulle22 -aháá 🙂 To Kuba spal od čtvrt na 12 do půl 1 😅
a dneska neposlouchá vůbec 😠 ,ale i tak ho zbožňuji 😵

janulle22
28. zář 2010

@jakoubka tož to je samozřejmost.... 😵 jsou to naši pokládci... 😵

crca
28. zář 2010

@petula7. Odpovídám a reaguju pozdě,byla jsem pryč 😅 ,ale mě tak trochu příjde,jestli nejsi vztahovačná 😅 😅 ?Když ti někdo odpoví,tak hned se dušuješ,že zase ty 😕 Tak já nevím co chceš,ty ukončíš kamarádství kvůli tomu,že ti kámoška nepochválí dítě..........no já nevím,nečetla jsem všechno,ale kdybych jenom měla takové starosti jako máš ty 😀 to by byl život 😀

crca
28. zář 2010

@janulle22 S váhou prcka si nic nedělej,Matýsek byl vždycky (kromě narození to byl ještě o 6dkg lehčí 😅 )o 1,5 kg těžší než Michalka a teď jsou na stejno 😅 V 16 ti měsících měli-holka 82cm a 9,79kg a kluk 81cm a 9,87kg je to prdelka malej po mě 😀

janulle22
28. zář 2010

@crca já to nijak neřeším, ale třeba tchynka jo... Katuška(švagrové dítě) ta má tolik a tolik a Adámek je tak hubenoučkej... tak sem jí řekla, že nemám ráda tlustý děti... 😅 😀 aji dr mi říkala ať to vůbec neřeším, že podviživenej není... 😉

jinak jsme tu zas... 😀 ještě večerní ritualek a mažu do pelecha... 😉

janulle22
28. zář 2010

tak nic tady se spí, tak já jdu teda taky no... 😀
tak dobrou noc... 🙂 a ráno hezké ráno... 😉 ráno budu trávit u zubaře 😝

petula7.
autor
29. zář 2010

crcca já jsem ale neřekla nidke že chci aby mi někdo chválil dítě, nevím kde jsi to vyčetla, napsala jsem jen, že mě to na ní mrzí že se na ní nepodivá a hned se to obrátilo proti mě, že chci aby mi chválili dítě. Nikde se dítětem nechlubím, nemám zde ani žádné fotky malé. Šlo mi jen o to že jsem měla kamošku která má taky dítě, pokaždé když ona jela s kočárkem tak jsem za ní šla a na prcka se podívala a něco řekla. Třeba ten vyrostl atd.. Jenže ona za mnou ani jednou nepřišla, myslím a opakuji se po několiláté že by to jistě potěšilo každou maminku, když někdo na dítě promluví. Někdo tady radil, jít za ní a popovídat si o tom, bouhužel na takové doléjzání já nemám povahu abych se někoho doprošovala aby se semnou bavil.

smardik
29. zář 2010

dobré ranko

@mystique mě se právě ještě tou mašinkou nechce, pak už to nebude můj malý chlapeček ale velký chlap. ted na zimu ho nechám jak je jen ofinu střihnem at mu to nejde do očí a pak půjdu fakt mašinkou když se bude bránit

venku leje a leje ale přes mraky se prodírá i sluníčko tak třeba vyhraje a bude líp