Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

lusyen
28. zář 2010

@smardik tak dotretice vseho dobreho 😉

smardik
28. zář 2010

@janulle22 @lusyen no já si myslím že i třetí bude kluk nicméně ještě jedno dítko chceme ale až za pár let, ted mi ti 2fakt stačí a taky se trošku bojíme aby i další dítko nebylo nemocné

janulle22
28. zář 2010

@lusyen týýýýjooo tak tomu říkám Paní dovolená... 😀 vezmeš nás sebou do kufra?

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 cesty se trosku....trosku vic... 😀 ...bojim 😀 diky tomu, ze nas David hodi do Frankfurtu, nebudeme muset nikde prestupovat, ale i tak je to dvanact hodin v kuse. Budu muset nakoupit nejaky novy knizky, nejakou super hracku, proste Sebika necim zabavit 😀 Mohli by porad nosit jidlo, aby se v nem mohl rypat...to on rad 😀 A nebo ho na radu dr. malinko "utlumim"...Kinedril (Kinedryl)...jaky I/Y ? 😀

lusyen
28. zář 2010

@janulle22 kdyz si priplatite za nadvahu, tak klido 😀

lusyen
28. zář 2010

@smardik ja bych se taky tretimu miminku nebranila 🙂 libi se mi predstava velke rodiny 🙂 mas pravdu, ze nejdulezitejsi je, aby bylo miminko zdrave.

janicka006
28. zář 2010

@lusyen no švagrová letos letěla s malým do Řecka a on má epilepsii,tak dokonce mu dávali nějaký lék pro dospělé,pěkný driák a oblbovák,aby celou cestu spal...sakriš jak se to jmenuje....takový je to známý lék....

smardik
28. zář 2010

@lusyen to zní jako super dovolená, taky bychom se přibali kdybych mohli
my se třetímu nebráníme,chceme ho ale za pár let, ted mi ti dva fakt stačí a jsou ještě malí-Tom bude mít za měsíc 2roky a Honzík bude mít tento týden 8měsíců takže na třetí se mi zdá brzo. Jo zdraví je nejdůležitější, Hozík je po operaci srdíčka takže vím o čem mluvím

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 Diazepam?

janulle22
28. zář 2010

@lusyen jasný připlatím... 😀
kdysi jsem říkala, že budu mít 3 děti, ale myslím, že dvě budou bohatě stačit... uvidíme jakej bude druhej prod... 😅

lusyen
28. zář 2010

@smardik zvladnout dve deti takhle brzo po sobe ...to obdivuju. A pokud se vyskytnou jeste takove zdravotni komplikace, ma clovek zivot hned jeste slozitejsi. Moc vam preju, at je Honzikovi uz jen dobre 🙂

janulle22
28. zář 2010

@smardik jejda... ☹ chůdě malinký... ☹

jakoubka
28. zář 2010

jéé,já bych rodila,až bych se neviděla 😀 😵
@lusyen -Dovolenou závidím(v dobrým) 😉 a Prostějov mi je hodně blízký,mám tam rodinu,do 5 let jsem bydlela ve Vrbátkách ,a v PV jsem se narodila 😵

lusyen
28. zář 2010

@smardik beru do kufru klidne vsechny, holky 😀 dame svagrovi na hlidani deti a vyrazime do viru velkomesta 😀 kdyz jsem tam byla naposled...prohrala jsem tri dolary...vic se mi nechtelo do toho dat ..a nevyhrala nic 😀 chtela bych na Celine Dion...zpiva pravidelne v jednom kasinu...a ja ji miluju 🙂 A moc se tesim na pocasi...teplo, slunicko...budu vam ho posilat cely listopad a v prosinci dovezu nejakiy domu , ju 😉

smardik
28. zář 2010

@lusyen ono se to celkem dá i když jsem fakt večer ráda že si lehnu ale to je spíš kvůli nevyspání,oba mi ted blbě spí-Tom byl nespavec vždycky a Honzík spí od té operace špatně a už se i perou o hračky-starší to mladšímu vezme a ten se zlobí nebo se mu to snaží vytrhnout tak ho starší občas majzne po hlavě apod. ale jinak dobrý

@janulle22 už má naštěstí po operaci takže není v ohrožení života a dr. ho sledují takže ted jen budem čekat jak se bude srdíčko vyvíjet a zda budou nebo nebudou další operace

lusyen
28. zář 2010

@jakoubka jeee, ja mam ted z Vrbatek jednu moc sikovnou kocku kadernici 🙂 jinak me mimca a kocarky taky dojimaji...budeme muset zaktivizovat tatinky 😀

smardik
28. zář 2010

@lusyen 😀 😀 😀 😀 kdyby to šlo hned se přibalím ale nejde to ale budem na vás myslet a v dobrém závidět a trošku tepla nám pošli. ale z té cesty z klukama bych fakt měla strach

lusyen
28. zář 2010

@smardik takze doma takova klsicka divocina 🙂
Drzime palecky, at uz vas cekaji jen pohodove dny bez dalsich operaci!

evatk
28. zář 2010

@lusyen taky radši nakupuju pro malou 😅

jakoubka
28. zář 2010

@smardik -moc přeji Honzíčkovi jen to dobré 🙂 A věřím,že se bude srdíčko vyvíjet,tak jak má 🙂

jijitka
28. zář 2010

ahoj holky, mě se ty kamarádky taky nějak rozutekly 😕 Nebo spíš já utekla jim. Některé zůstaly v místě, kde jsem vyrůstala (na druhém konci republiky), další v zahraničí, kde jsem pár let žila.... Tady jsem si pár kamarádek našla, ale už to není takové to kamarádství, které máte s někým od dětství..
Dost mě překvapila jedna z kamarádek, má o 6 měsíců staršího chlapečka než je můj, před dětmi jsme spolu kamarádily docela dost, během těhotenství taky, ale po narození dětí (spíše až mého) bylo návštěv stále méně, skoro vždycky jsem se musela ozvat já, až jsem se na to vykašlala a přestala se ozývat taky (nejsem uražená, jen už jsem si začínala připadat jak nějaká vtěrka ☹ ). Samozřejmě když se mi ozve, tak jí neodmítnu.
No a ostatní pracují, takže toho času tolik nemají.

@smardik - škoda, že nejsi z Havířova 😉 , mimochodem, koukla jsem do alba, máš moc hezky udělané fotky, která fotografka ti je dělala (klidně písni do IP)? A co Honzíček, je v pořádku, vím, že ho čekala nějaká operace. Tak se držte 😉

janicka006
28. zář 2010

@lusyen Ju Diazepam!!!!Přišlo mi to docela hustý...takový malý dítě a takovej driják!!!

jakoubka
28. zář 2010

@lusyen -asi nebudu znát,bo jsem tam bydlela jen do 5 let,ale jezdívala jsem tam k babičce .
jinak mám rodinu ve Vrahovicích a Mostkovicích

janulle22
28. zář 2010

@smardik ať je mu už jen líp a není třeba operace.... 🙂
@jakoubka to já taky, ale víš jak to je no... 😢 🙂

lusyen
28. zář 2010

@smardik nevim, co me ceka...teda vim, ze knizku cist behem cesty nebudu 😀Sebik by chtel nejradeji ke kapitanovi do kabiny 😀 Porad mu musim vykladat, jak poletime, a jak si ho kapitan vybere jako "pomocnika" a letuska jim da ka svacince sendvice, kaficko, dzus a vodu 😀

lusyen
28. zář 2010

@jakoubka v Mostkovicich ma Kristyna svou oficinu 😀 kde bydlite ted?

smardik
28. zář 2010

@lusyen no ještě tak před 10dny to byla pohoda ale tak poslední týden se tu nějak perou o hračky a oba musí mít tu samou i když máme jiné ale jinak se mají strašně rádi 🙂, první co Tom udělá když vstane je že letí za bráškou, dává mu pusinky a když pláče dá mu dudlík a kolikrát jak Honzík pláče a brácha přiletí tak je po pláči, jak Honzík spí Tom pořád chodí ke dveřím do ložnice poslouchat zda je vzhůrua jak se vzbudí strašně se raduje a hned letí pro mě a ukazuje mi že mám jít pro HOnzíka. no a je hodný bráška takže mu dává svůj čajíček, už mu dal i chleba,rohlík

lusyen
28. zář 2010

@janicka006 moje kamaradka dr. mi o nem taky rikala...driak to je, ale pry by celou cestu chrupkal. Jen si nejsem jista, jestli ho chci takhle oblbnout.

lusyen
28. zář 2010

@smardik tak to je krasny 🙂 ctu to a musim se usmivat 🙂

smardik
28. zář 2010

pár fotek bratrské lásky