Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

janulle22
30. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36101760&tab=0 batůžek, je hezkej... 😉 asi ho koupíme...máme takovej plyšovej, ale vejdou se tam jen kokinka a k ničemu, jen se tu válí... 😀

smardik
30. zář 2010

dík asi se budem opičit s batůžkem, je hezký,malý a za dobrou cenu, malému bude zatím stačit. ta hra se mi taky líbí možná ji vezmem i kdyby ted měla být jen na ukazování zvířatek

janulle22
30. zář 2010

@smardik klidně se opičte... 😀 jestli budou se školkou jezdit na výlety tak to bude mít na pití a kokinka... 😉 budem už muset něco málo objednat ať máme klídek... 🙂 a nezrujnuje nás to... 😅

janulle22
30. zář 2010

@smardik to mi pak musíš říct co ti na to u stromečku řekl... 😀 😀

smardik
30. zář 2010

@janulle22 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35912457&tab=0 taky hezký ale cena už o něčem jiném

smardik
30. zář 2010

@janulle22 hned zítra ten kráječ zajdu koupit, jo pak ti řeknu myslím že bude čumět jak puk co to je, ale co když si o to řekl

janulle22
30. zář 2010

@smardik 😀 😀 no jasný, nemá si říkat o kraječ 😀
a co vy si budete přát?já nějak nic nepotřebuju... 😅 😀 když nemám peníze tak bych vykoupila obchody 😀

janulle22
30. zář 2010

@smardik ten je taky krásnej, ale nevím jestli je to potřeba už tak brzy 😉

smardik
30. zář 2010

@janulle22 podle mě je zbytečný jen se tak koukám co je v nabídce. já chci na vánoce nový batoh ten co mám je v hrozném stavu,nějakou knížku a každoroční dárek kalhotky a dál fakt nevím

janulle22
30. zář 2010

@smardik ještě jsem se dívala na ty krabičky na chleba banán a tak, to se mi taky líbí...ale to koupit jen tak a ne na vánoce... 😉
já si taky každej rok kupuju hadry ale to většinou od peněz od tchýně a našich... ale od tátu nevím... 😅 asi zase nějakej šperk... a tím to hasne a co jáááá mu koupím to taky nevíííím... 🙄

smardik
30. zář 2010

@janulle22 jo u mě stejné od babičky,tety a tchánovců dostanu peníze tak z toho si pak v lednu ve slevách koupím nějaké oblečení ale co chtít od chlapa pod stromek nevím, naštěstí mám vyřešené co mu letos si řekl sám-chce aku škoubovák a ten kráječ na cibuli tak to dostane

janulle22
30. zář 2010

@smardik týjo tak ten je taky krásnej... nevím nevím kterej teda koupíme... 🙂

janulle22
30. zář 2010

@smardik já nidky nevydržím do slev... 😀 dostanem to třeba po 15 prosinci a já hned letím a nakupuju jak blbá... 😀 chtěli by jsme na nějakej muzikál do Prahy ale nevím na jakej... 😅 nechce se mi moc plánovat, protože jsem na pracáku a třeba se nějaká práce najde a pak to zbytečně propadne... 😒

janulle22
30. zář 2010

@smardik ten předtím byl hezčí... 😵 musím si ho hodit do oblibených... 😉

smardik
30. zář 2010

@janulle22 já vydržím my to fakt dostáváme až na vánoce-24 máme normální štědrý den doma jako rodina a jeden svátek jdem k mým rodičům a babičce a tam máme nornálně dárečky pod stromečkem od babičky peníze a další den jdem ke tchýni kde máme každý peníze a pak hned po vánocích se mi nechce, to si užíváme toho že jsme všichni spolu doma, stromečku a pohádek 🙂

janulle22
30. zář 2010

@smardik my to máme podobně, akorád nám naši a tcháni dají peníze předem my si koupíme co chceme a zabalíme si to a máme pod stromkem víc dárků... 😉 já jsem pořád jak malé dítě, chcí mít pod stromkem milion dárků 😀

smardik
30. zář 2010

tak já nevím zda mu koupit normální batůžek něco jak je s tím bořkem nebo spíš něco takového http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25050445&tab=7

smardik
30. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37658411&tab=4 to by mohlo jako první batoh stačit ne? když se bude líbit tak v březnu na svátek koupíme nějaký pořádný

janulle22
30. zář 2010

@smardik to záleží na tobě, ale já by jsem asi volila s dětským motivem zatím... pak ho můžeš prodat a koupit a jinej... 🙂 ale je to ne tobě... 😉
já mu asi vezmu ten s tím vyšitím, strašně se mi líbí... 😵

janulle22
30. zář 2010

@smardik joo ten je hezkej a pokud se to malýmu líbí ta pohádka tak bych neváhala, za ty peníze 😉 je hezky barevnej... 🙂

janulle22
30. zář 2010

@smardik ten je ještě hezčí než ten předtm, ten vezmi... 😵 😉

smardik
30. zář 2010

@janulle22 tak už jsem ho vzala 🙂 🙂 co bavilo tvého Adámka kolem 2let?

janulle22
30. zář 2010

@smardik 😅 Aauta 😀 sekačka na trávu, dřevěné kostky.to je tak vše, hlavně auta 😎

smardik
30. zář 2010

@janulle22 dík auta taky u nás jedou má 3takové větší a pak menší a zvažuju zda koupit ten Bruder nebo ne, holky na MMB si ho dost chválí

janulle22
30. zář 2010

@smardik Bruder?

smardik
30. zář 2010

@janulle22 je značka aut pro děti dost si to na MMB chválí i když jsou dražší