Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mistrulka
2. říj 2010

@lucie.krajcarova vítáme tě tu 😀 jdu se osprchnout a hned jsem tu 😀

janulle22
2. říj 2010

@lucie.krajcarova ahojky jasně přidej se... 🙂 sice se tady moc neřeší kámošky, ale je to tu fajn, pokecá se tu a člověk si nepřijde tak sam... 😉
obdivuju lidi co se tak zvednou a odjedou za prací třeba do Prahy, já jsem takovej posera, že by jsem to nedokázala... 😀

mistrulka
2. říj 2010

@lucie.krajcarova taky tě obdivuji,chvíli jsem bydlela v Boskovicích,a byla jsem z toho dost hotová,klobouk dolů jsi sylná osobnost

mistrulka
2. říj 2010

to je pravda s těma kámoškama,většinou jsme každá řekli jak na tom jsme s těma kamárádkama a šmitec,co na tom taky chceš řešit,když ji bud nemáme nebo na nás prdí,to mateřství přece jenom určitý způsob izolace je

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka seš rychlá jak blesk... 😀 😀

mistrulka
2. říj 2010

@lucie.krajcarova prosím tě řekni mi jak jste se ty znaky naučily,nebo co ti těma znakama říká?Nic o tom nevím ale je to zajímavé

mistrulka
2. říj 2010

@janulle22 protože malá usnula a manžel chce jít na pivko tak jsem si musela pohnout 😅

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka ty jdeš na pivo jo?

lucie.krajcarova
2. říj 2010

děkuji všem za milé přivítání.
f@mistrulka znaky myslíš znakovou řeč pro miminka? byla jsem na kurzu a dostala nějaké materiály. ale samotné znaky si hledám na netu. i když jsou hlavně v angličtině. malého to moc baví.

lucie.krajcarova
2. říj 2010

a nejste některá z prahy nebo středočeského kraje?

janulle22
2. říj 2010

@lucie.krajcarova já nee, ale jak ostatní holky to nevím... 😅

smardik
2. říj 2010

@lucie.krajcarova vítej 🙂 bohužel jsem opačný konec republiky

janulle22
2. říj 2010

no nic holky asi jdu spát, sice se mi moc nechce, ale nějak se nudím... 😅 v telce prd, malej spí, přítel v práci talže nemám jinou možnost... 😀 tak dobrou noc... 😉

mistrulka
2. říj 2010

tak tady už se asi dnes nikdo nepřipojí,tak snad zítra tak dobrou noc

mistrulka
2. říj 2010

@janulle22 nejdu,kdo by hlídal

smardik
2. říj 2010

já tu jsem ale tady nikdo nepíše, ale dodívám se na film když už ho mám rozkoukaný a půjdu spát

mistrulka
2. říj 2010

😀 @lucie.krajcarova tak já to mám do prahy taky pěkně daleko,asi jen tak 200 kiláků

mistrulka
2. říj 2010

@smardik nevím na co koukáš,ale potr mě teda fakt nebere,koukala jsem na maturitní otázky,ale nejdou mi do hlavy vůbec letopočty

smardik
2. říj 2010

@mistrulka na primu na tajemný let, manžel se dívá a nějak mě to zaujalo tak se chci dokoukat, po hodně dlouhé době film který uvidím celý většinou jdu tak ve 21 spát, odpadám únavou z těch 2andílků 🙂

mistrulka
2. říj 2010

tak pa třeba zítra

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka aháááá tak já myslela, že jo že proto se sprchuješ... 😉

janulle22
2. říj 2010

tak já odejdu a tu je návštěvnost... 😀 csssssssssss

smardik
2. říj 2010

@janulle22 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
2. říj 2010

holky, zkusím si o vás přečíst zítra. jestli mi to mrňous dovolí. 17 stránek je celkem dost 😉

janulle22
2. říj 2010

@smardik se nesměj jsi mezi plkalkama... 😀 😀
@lucie.krajcarova tam není nic podstatného... 😉 asi to nemá cenu ani číst... 🙂 ale pokud se ti chce, můžeš 🙂

mistrulka
3. říj 2010

@lucie.krajcarova klidně se ptej,my ti rády odpovíme

smardik
3. říj 2010

dobré ranko, chce se mi spááát

janulle22
3. říj 2010

dobré ránko...
@smardik nápodobně... jsem šla spat o půl noci, nezabrala do půl 2 a v 7 jsem vstávala... 😝 asi to po obědě zalomím... 😀

smardik
3. říj 2010

@janulle22 u nás se Honzík rozhodl že 1ráno je ideální čas na to mamince vykládat a ukazovat ji jak umí lézt a vydrželo mu do 3:30, to usnul a já ho přenesla do postýlky tak se mi zas vzbudil tak jsem ho vzala k sobě do postele a spali jsme do 6:45 spolu v posteli, i když o spaní v mém případě moc nešlo šílené jak sebou mele, jsem dokopaná, dobitá jeho rukama apod

mistrulka
3. říj 2010

ahoj,tak my celkem dneska v pohodě,sice o půl 5 to zkoušela,jako že budem vstávat,ale ještě usnula a vstávali jsme v 6.45.Manžel šel teď vyvenčit našeho psíka tak ji vzal sebou,malá usne v kočářě,tak si udělám kávu a kouknu se na slovíčka 😖 Co máte dnes v plánu?