Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

smardik
12. říj 2010

@milovani už jsem ti psala na skype,snad to budeš ty. nebudem si tykat? to vykání je takové divné, bud mi piš smardik nebo se jmenuju Jana

janulle22
12. říj 2010

@smardik jééé to jste se meli krásně teda... 😉 já se v neděli učila do dopravy a dostala jsem 1 😀 ted jsem dojela od zubaře... 😝 zub je venku ... 😒 jakej si nakonec objednala ten batužek?mě dojde něco asi zitra a neco po zítří... včerá jsem objednala bundu zimni...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36867179&tab=1 tak už se na ni těším jak malá... 😀
@milovani taky mohu složit jen jako fcb, skyp...

smardik
12. říj 2010

@janulle22 bylo super 🙂 oběma se tam líbilo a smáli se,myslím že si to oba užili 🙂 a chcem jít všichni 4 brzo zase jen je problém kdy-manžel může jen o víkendu nebo v pátek odpoledne a to mám strach že bude hodně lidí,včera nebyl skoro nikdo. ale fakt bylo fajn a Honzík mě překvapil jak se mu tam líbilo, bazén z balony velký úspěch. k jedničce gratuluju

milovani
12. říj 2010

ja od tebe na skypu nic nemam.klidne si muzeme tykat ja jsem veronika ahoj. vanovi jak jsme tam tak vecko je velike a pak ostatni se pise malimi a jsou tam carky a hacky. a je tam napsano ceska republika chrastava

smardik
12. říj 2010

@milovani podle mě tě mám, je tam i chrastava a ještě psáno honda.paja, můj skype je kvizzy2

milovani
12. říj 2010

tak ja si te tam hned pridam.jinak to mas dobre to je nas skype

janulle22
12. říj 2010

@milovani nebylo by jednodušší napsat to přesně jak to má být, než to popisovat kde je háček a velký a malý písmeno? 😀
@smardik tak to je fajn... 🙂 a to je nějaké děcké centrum?

smardik
12. říj 2010

@janulle22 jo je to takové centrum pro děti, byli jsme poprvé a super, kukni na stránky http://www.jojopark.cz/galerie.php

janulle22
12. říj 2010

@smardik mmm to vypadá hezky... 😵 to věřím, že se tam prckům líbilo... ale mate to tam trocha drahé né? my máme v Olomouci v jednom 58kč na hodnu a v druhým do 50kč na hodinu...

smardik
12. říj 2010

@janulle22 drahé to je ale jednou za čas nevadí. Ještě tu je človíčkov ale ten je o hodně menší ale je levnější

janulle22
12. říj 2010

@smardik jj jendou za čas se člověk musí praštit pres kapsu... 😉 já taky chodím jen občas ale taky tam nechám 200 jen to hvizdne... 😀

smardik
12. říj 2010

fotky

smardik
12. říj 2010

@janulle22 tak nějak jednou za čas, byla jsem tam s holkama s MMB a ta jedna že tam chodí 2x týdne, no tak to fakt ne to by mu pak nebylo vzácné. ale fakt jsem byla spokojená a co je super jsou vybaveni i na ty malé-přebalovací pult, jídelní židlička, lehátka a hrazdička, dají se tam koupit příkrmy a přesnidávky,mikrovlnka tam je, nočník

adellaide03
12. říj 2010

Ahoj holky,

tak už mám rýmu a kašel jak já tak malý, nakazil nás přítel, no co se dá dělat v takovém počasí.

Holky můžu si vás taky přidat na skype? Nebo pokud chcete mě tak já jsem adulik02

janulle22
12. říj 2010

@smardik jééé ti vxpadají spokojeně.... 😉 tý jo 2x týdně, to by se mi asi nechtělo a malýho by to asi nebavilo... 😒 ale kdo ví... to je fajn, že tam jsou tak vybavení... nevím jak u nás, ale nočník tam je taky a jidlo mají chleba s marmeládou, se salamem... palačinky a tak... takže taky super... 😉 jsi mě nevnadila asi pojedem příští týden, přítel má dovolenou tak toho využijem... 😉

smardik
12. říj 2010

@adellaide03 já se v tom počasí ani nedivím, já byla nachlazená, HOnzík minulý týden 40horečky ale Tomík a manžel se zatím drží, na skype si tě přidám

smardik
12. říj 2010

@janulle22 mě by se taky 2xtýdně nechtělo a ani to nechci pak by to kluci brali jako samozřejmost a to nechci, at se tam těší a mají to příležitostně a mají zážitek a ne že to pro ně bude jako chodit na hřiště. Jo takové jídla tam mají taky ale já to myslela tak že jsou vybaveni třeba i na menší děti jako je Honzík že kdybychom se zdrželi můžu mu koupit jídlo, je kde přebalit, kde ohřát mnou přinesené jídlo apod

adellaide03
12. říj 2010

@smardik no jo počasí děs běs. Ráno pod nulou pak plus hrůza.

janulle22
12. říj 2010

@adellaide03 taky sem si tě přidala... 😉
@smardik jj já chápu... je to moc fajn... u nás nevím, byli jsme tam nedávno... 😉 ale asi tam taky něco bude... ale je to strašně fajn...když už nevíš co by, tak se dá jít tam... 🙂

janulle22
12. říj 2010

@adellaide03 marůdci, brzké uzdravení... 😵 to počasí je na prd... 😒 ráno kosa odpoledne horko...člověk neví jak se oblíknout 😠

milovani
12. říj 2010

ahoj nas skype je Vánovi kdyz to tam napises tak se tam vedle toho objevi mesto chrastava

milovani
12. říj 2010

@janulle22 bude tam i vedle toho honda.paja

milovani
12. říj 2010

@janulle22 vubec nejlepsi by bylo kdyby jsi mi poslala svuj skype. teda jestli budes chtit

janulle22
12. říj 2010

@milovani janulle11

milovani
12. říj 2010

@janulle22 uz jsem si te dala do skypu

smardik
12. říj 2010

hezký večer je tu někdo, jedno dítě spí a druhé snad brzo usne a já asi půjdu taky potom, jsem dneska nějak utahaná a sere mě že nemám pro TOma komplet na zimu

adellaide03
12. říj 2010

@smardik a co ještě pro Toma nemáš?

janulle22
12. říj 2010

já jsem tu... hledám nějaký dárky ke kulatinám, ale absolutně nevííííííííííííííííííííííííííím 😠 moji mamě by jsem chtěla asi zlaté naušnice, ale vše je přes 2tis a to je na nás moc... 😢 a teda má příští měsíc 50. tak té už vůbec nevím co koupit... 😅

mistrulka
13. říj 2010

Ahoj holky, 😠 😠 😠 tak my už jsme dnes museli vstávat v 5,10 je to fakt na palicu 🙄

mistrulka
13. říj 2010

@milovani výtám nově příchozí 😀