Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mistrulka
28. zář 2010

@sunysara tak to máš štěstí,my jsme v 6 měsích zkoušeli jít na plavání kojenců a byla to katastrofa.Malá to celý prořvala a po lekci byla ještě víc uřvaná jak obvykle a nechtěla vůbec z mé náruče,tak jsem to vzdala.

sunysara
28. zář 2010

@mistrulka z toho si nic nedelej. u nás furt poslouchám jak se za nás delalo tohle a pak tohle a jak všechno zvládali chodili a pole starali se o statky a tak. o a já se jen starám o malého. ale ty řeči jdou mimo me. kojím a příkrmy mixuju vařím je v kojenecké vode což naše rodina nechápe ale proste to tak je. kamošky valí podle předpisů striktne já ne takže ty rozdíly mám i mezi kamoškama

adellaide03
28. zář 2010

@mistrulka malý teď taky na mě začal být hodně fixovaný a třeba teď před chvíli jsem šla jen do kuchyně mu udělat mlíko, byl s ním přítel, ale on prostě ne. Řval a řval dokud jsem nepřišla já, takže já si mylsím, že je to i věkem a taky tím, že si vlastně s malou nejvíc Ty tak si z řečí nic nedělej

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 mamka taky ale táta je trochu jinej navíc je nevlastní ☹

sunysara
28. zář 2010

jinak my máme taky závisláčka ale on je mamátek nekdy tátánek a babánek 😀

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara aha tak možná je to i proto, že je nevlastní. A jemu vadí co? Že nemáš třeba někdy vytřeno nebo co?

sunysara
28. zář 2010

@mistrulka plavání malého baví ale jednou byl unavený ta byl protivný zatímjsme tam byli dvakrát 😀

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 no jako znám ho od mých asi 9 let s ním bydlíme ale má ještě dceru a tu miluje na tuse nesmí nic říct. no vadí mu spousta věcí říká že nevařím a nicnedelám ale když můžu tak to samo udělám a taky že manžel proste není kutil jak on tak úoslouchám co udelal a co ne a tak no

mistrulka
28. zář 2010

tady je to supr,dlouho jsem se tak nepobavila,myslím to tak,že je aspon vidět,že máme všechny podobné problémy 😀 😀 díky za vaši upřímnost 😀

sunysara
28. zář 2010

@mistrulka čím ses pobavila??

mistrulka
28. zář 2010

někdy si připadám jak uplnej mimouš,každý dan sedím na zemi s malou a snažím se ji ukázat jak si má hrát,ale jak vstanu tak je po hraní

mistrulka
28. zář 2010

@adellaide03
co plánujete malému koupit k narozeninám?A budete dělat oslavu?

janicka006
28. zář 2010

@mistrulka a co teda Terka bumbá????

mistrulka
28. zář 2010

@sunysara to byla asi špatná poznámka,je to spíš ironické že máme podobné problémy s rodiči a s tím že nic neděláme a jen se staráme o dítko.Já jsem to nemyslela nijak zle ☹ ☹

sunysara
28. zář 2010

@mistrulka nééé však já se taky neptala zle 😀 jen jsem nevedela jak to myslíš 😀

janicka006
28. zář 2010

@sunysara nám mudra na prodhlídce před cca 3 týdny řekla,že můžeme v pohodě vařit z kohoutkové vody,že tady u nás je kvalitní...takže už speciální vodu pro Micinku nekupuju.A jsem moc ráda,sice je to jenom pitomá voda,ale pořád tahat petky,skladovat je doma,neříkám že to stálo majlant,ale něco přeci jen jo.

mistrulka
28. zář 2010

@janicka006 no,přes den papá normální jídlo co my,ale málo solený a v noci se většinou napije jen jednou čaje,nebo chce dudlík jinak spí.Ale je pravda,že to ještě neví naše doktorka ,že malá už nepije mlíčko,je to ted čerstvě asi týden,co byla nemocná tak ho odmítala ale už ho nechce ani vidět.Vím,že by měla pít mlíčko ,ale když ho nechce tak nevím co jinýho,vyzkoušeli jsme už 3 druhy mlíka a žádný nechce

mistrulka
28. zář 2010

@janicka006 my jsme od 6 měsíců taky používali vodu z kohoutku,na pytí a mlíko jsem ji vždycky převařila a dobrý

sunysara
28. zář 2010

@janicka006 jani a odkud jsi? me dr řekla že do roku kojeneckou asi co dr to názor jojo stojí to hokny a prachy taky 😀

janicka006
28. zář 2010

@mistrulka a co třeba nějaký ochucený????Nebo úplně jinou značku nebo nějaký nový"hrneček" který by jí zaujal....

sunysara
28. zář 2010

no vidíte jsem mimoň 😀 😀

janicka006
28. zář 2010

@sunysara Severní Čechy - Louny...ono s tou vodou je to fakt takový všelijaký..když si člověk vezme,co všechno se s ní stane,když jí stočí do flašky,jak jí přepravujou,.svítí na ní sluníčko....Takže jsme poctivě "petkovali" do ukonč.5m a teď na to prdíme....Teplou vodu z kohoutku bych asi taky na nic nedala...ale myslím,že studená musí být nějak víc hlídaná,ne???Co myslíte???

adellaide03
28. zář 2010

@sunysara s tím kutilem to je u nás taky tak. Přítel bydlel v paneláku tak taky nic moc takového nezvládá tak to taťka někdy taky něco řekne. No ale co mám dělat když na to není. Mám ho k tomu nutít? to asi ne. A mamka se Tě nezastane?

@mistrulka nějaká oslava určitě bude jen nevím který ten víkend, protože malý se narodil 21.10 a to je čtvrtek. Pátek, sobota na to mám školu tak uvidíme kdy to uděláme. Ale určitě nějakou oslavičku uděláme. Zatím mám koupené pár hraček, knížku, taky potřebuju koupit nějaké nové věci, tak mu to dám jakože na narozeniny a asi ještě pořídíme to odrážedlo. Sice bude zima tak to moc neužije, ale potom snad ano. A co vy?

janicka006
28. zář 2010

píšu jako hotentot..."když jí stočí do flašky".... 😅

sunysara
28. zář 2010

@janicka006 v kohoutkuje víc hlídanná a s tema petkama máš pravdu 😀

adellaide03
28. zář 2010

My taky vaříme z normální vody. Máme tedy svou studnu, ale každý rok necháváme dělat testy a voda je výborná tak proč ne. A malý je v pohodě.

sunysara
28. zář 2010

@adellaide03 nezastane ona je neutrální ale je víc při tatkovi, ale víš jak me to mrzí protože pak si připadnu že mám nejhoršího chlapa i dkyž jemoc snaží a mám ho ráda

janicka006
28. zář 2010

@adellaide03 můj manžel je takový kutil samouk..ale kutí hlavně u tchýně...a vůbec tchýně to je téma ne na samostatné téma,ale samostatného koníka 😀 😀 😀

mistrulka
28. zář 2010

@janicka006 zkoušela jsem banánovej sunar,nechce,máme ten nekapající hrneček z toho nepije jen to brindá a kouše,fakt nevím co s ní.Ale abych byla upřímná,tak mě vůbec nevadí,že už v noci mlíčko nepije,však jsem si už říkala jestli by to nešlo nějak odbourat 😀 😀

sunysara
28. zář 2010

@janicka006 moje řeč tchýne horor prostě hrůza 😀