Taky nemáte kamarádku?

petula7.
27. zář 2010

mistrulka
2. říj 2010

a jak vlastně ty?Budeš a malým doma do 4 let?Nebo bude druhý?A už víš jak to budete dělat jak půjdeš do práce?

smardik
2. říj 2010

ahojky 🙂 jedno dítě mi odjelo k babi a dědovi a druhé je v lehátku a prská místo aby spal jak má, ale baví se dobře

@janulle22 co hezkého nakupuješ? mi došli 2balíčky oblečení včera, příští týden čekám 2 a do rodičáku jsem asi skončila bych tak řekla

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka no řešili jsme vánoce ale manžílky néé...tam nějak nevíme... 😅 já chodím do školy, takže druhý bych chtěla až po škole, teď jsem na UP pač jsem měla malého jako studentka, tak se nemám kam vrátit a práce žádná není... 😖
koupila jsem nátělníky a punčochy froté ... a teď koukám po všem možném, ale nijaak se mi nic nelíbí... 😒 asi bych měla myslet na vánoce a objednávat spíš to 😅

mistrulka
2. říj 2010

a co studuješ?

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka ¨dělám si maturitu obor podnikání... 😉 mám večerní studium a mám před sebou s letoškem 2 roky... 🙂

mistrulka
2. říj 2010

😀 😀 já taky dělám večerní studium a letšní rok končím, 😀 😀 hurrááááá snad ☹ a to ji děláš znovu od prváku?Nebo ti nějakej rok uznali?

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka néé já mám dva vyuční listy a loni jsem začala od prváku tu maturitu... teď jse ve druháku a mám to na 3 roky... 😉 neměli mi co uznat.. jsem si podala přihlášku vzali nastoupila prvák ukončila... 😀 😀

smardik
2. říj 2010

@janulle22 já se vracím do školy v únoru ale jen na chvíli, chybí mi jeden semestr, v červnu udělám abslutorium a mám VOŠ hotovou ale chci si podat přihlášku na VŠ na dálkové studium tak uvidíme

janulle22
2. říj 2010

@smardik tý brdo tak to ti mco fandím... 😵 😵 jsi šikulka... 😉 já jsem si říkala, že už dál nebudu studovat, děsí mě nějaká diplomovka a pod... 😅 😀 navíc ani nevím jaký by jsem měla mít zaměření... 😀
když zkončíš tak budeš mít dis že? a jaké máš zaměření?

smardik
2. říj 2010

@janulle22 kdybych nebyla blbá mám to za sebou ale nějak jsem to nedalo, byli to pro mě nervy a hrozilo že o miminko přijdem-o jedno jsme přišli a myslela jsem jen na to, doma Tomášek,manžel pryč takže to nešlo tak jsem přerušila ale fakt mi chybí jen ten únor-duben školy a pak květen zkoušky a červen absolutorium tak to chci zvládnout, jo pak budu dis a mám obor sociální práce a to bych pak chtěla i na VŠ

janulle22
2. říj 2010

@smardik smutné, to věřím, že na školu nebylo ani pomyšlení.... 😒 ale teď to doděláš a bude to dobrý... 😵 co se tam tak bere...? a jakou máš předchozí školu?

smardik
2. říj 2010

@janulle22 nebylo ale sere mě to už bych měla klid ale ten půlrok se nějak zvládne, je tam právo, sociální politika,metody sociální práce,psaní na stroji,ekonomika a účetnictví (ale to jen základy), jazyk, psychologie apod. a předtím mám sociálně-správní činnost takže taky podobné

janulle22
2. říj 2010

@smardik aha tak to je dobré... 🙂 a co pak můžeš dělat s takovou školou? to učetko a ekonomiku bych brala, to mám ráda... 😵

smardik
2. říj 2010

@janulle22 pak bych měla dělat sociální pracovnice prakticky kdekoli-různé úřady, domovy důchodců, dětské domovy apod. tak uvidíme

janulle22
2. říj 2010

@smardik aha tak toje dobrá práce, to by mě bavilo, ale hold mám jiný obor... 😀 jsem zvědavá jestli mi to k něčemu bude 😅

smardik
2. říj 2010

@janulle22 mě to baví tak uvidíme zda pak něco seženu,ráda bych fakt ještě tu VŠ sice to bude stejný obor a co vím od spolužaček nebo holek z vyšších ročníků tak po nás ted na VOŠ chtěli toho mnohem víc a i na praxích říkali že my z VOŠ toho umíme mnohem víc než holky z VŠ ale když máš VŠ máš většinou vyšší plat takže proto ji chci, uvidíme jak to půjde

janulle22
2. říj 2010

@smardik kámoška má obchdoku a pak šla na výšku zaměření učetnictví a daně(myslím) a říkala, že se nic novýho nenaučila, že se to jen opakovalo... 😅 tak hlavně ať se ti daří 😉

smardik
2. říj 2010

@janulle22 jo holky říkají to samé i co jsem se dívala co se má učit tak je to fakt to samé, já to chci jen čistě kvůli toho at mám VŠ a víc peněz

mistrulka
2. říj 2010

ty brdo,nechápu jsak to zvládáš,dvě děti a ještě škola,to máš asi velký zastání doma vid?
@smardik

mistrulka
2. říj 2010

@janulle22 a tebe taky obdivuji,já dodělám školu a určitě dál nepůjdu,už toho mám po krk,5 let školy to je děs

smardik
2. říj 2010

@mistrulka to se teprve uvidí jak to budu zvládat a vůbec nevím kdo bude hlídat děti ale asi kamarádka a rodiče jinak to nevidím, uvidím jak to půjde no. ale je to jeden semestr tak to musím dokončit

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka co ty děláš za školu...?
no v prváku jsem uvažovala že půjdu na VS ale jaci mě to odhádlaní opustilo... 😀 😀

mistrulka
2. říj 2010

dělám zdravku (střední) 😀

mistrulka
2. říj 2010

já bych klidně dál šla,fakt by mě bavilo jít na zdravotnickýho záchránáře,ale totálně plavu v jazyku a to je velkej problém ☹ :-a taky nemám hlídání(

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka 😕 ty jsi ju nedodělala? a proč nechceš jít dál? není to škoda?

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka jazyk se dá doučit jsou soukromé učitelky sice zaplatíš ale pomůže... 😉 můj taky moc neuměl Aj a tak si zaplatil pár hodin a v pohodě ho pa přijali na tomísto a zdokonaluje se pořád, ale jen tím, že mluví jen se zahraničníma zákazníkama...

mistrulka
2. říj 2010

já jsem ji dělala,a v druháku jsem se rozhodla,že už mě to stačí tak jsem si udělala testy a skončila jsem a jsem vlastně vyučená jako ošetřovatelka a pak mi dlouho trvalo než jsem se rozkejvala abych to šla dělat znovu ☹ ☹to víš kráva blbá a mladá

janulle22
2. říj 2010

@mistrulka každej dělá kopance dkyž je mladej, ale je fajn, že máš snahu a chceš si to dodělat... 😉 chváálím... 😵

lucie.krajcarova
2. říj 2010

ahoj holky, můžu se přidat? taky jsem tak nějak bez kamarádky. vyrostla jsem v Ostravě, ale po studiích jsem našla práci v Praze. no a s manželem jsme se odstěhovali zase za Prahu... a nikdo za námi nejezdí... bohužel jsem nikdy neměla nejlepší kamarádku, takže to ani neznám..

mistrulka
2. říj 2010

u mě je i problém hlídání,babičky nejsou a sestřenka co mi hlídá ted tak za rok jde do práce a má dvojčata takže tam to už taky nehrozí