Těhotenství s darovaným vajíčkem. Prožíváte to taky?

miselaniki
19. říj 2009

Dopředu se omlouvám adminkám jestli tu takové téma je, ale já jsem to našla jenom ve snažilkách, Když se pletu samozřejmě se ráda přidám někam jinam.

Holky ráda bych si s někým pokecala kdo čeká miminko a má vajíčko od dárkyně.
Právě dnes jsem byla na konzultaci na genetice ohledně amnio, hlavně tedy kvůli věku, jinak NT screening ve 12 tt nám vyšel negativně, tak bych to ráda s někým probrala, ale i to jak to prožíváte, jestli jste to někomu řekli, či nikoli a pod.

kosilelaa
19. říj 2009

Nemám vlastní zkušennost,ale za to mám kamarádku která byla nesmírně šťastná když se jí po 5 ti letech povedlo po třech marných pokusech s vlastním vajíčkem otěhotnět a s tím darovaným se to nakonec po čtvrté povedlo. Za pár dní se jí narodí zdravá holčička a vůbec se netají že vajíčko má od dárkyně. Je to přeci úplně jedno jestli její nebo cizí,je to její rozhodnutí a určitě bude tu malou milovat stejně,vždyť si ji vymodlila a odnosila. Přeju ti miselaniki 😉 hodně štěstí

miselaniki
autor
19. říj 2009

Ahoj, tak to my jsme taky šťastní a na miminko se moc těšíme. Ani chvilku jsem nepřemýšlela nad tím že by nebylo"moje". Jsem ráda, že jsem měli tu možnost, je to pro mně přijatelnější než adopce, to jsem si fakt nechala až jako úplně poslední řešení. Měj se hezky a děkuji za reakci.

anduloza
11. pro 2015

@miselaniki ahoj já řeším to samé ale to už ty máš miminko už ve školce🙂))