• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství s pejskem. Jak bude pes reagovat?

3. prosince 2007 
Holky máte doma taky pejska? Mi jsme si vzali před 3 lety kokra z útulku. Je to šílený závislák. Docela se bojím jak bude reagovat na přírůstek..Máte někdo zkušenosti mimi+pejsek? Co dělat když žárlí???
25. lis 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zkušenosti zatím nemám, máme rok a půl starou pitbulku, je to strašný mazel, no naše zvířecí mimčo, taky jsem zvědavá, co bude pak .. asi se užárlí .. :dizzy_face:
25. lis 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě Beník taky, doteď byl obletovaný jen on a to víš z útulku, je to mazel. Jenže mám ještě jeden problém, má silný zánět dásní a mě strašně smrdí :frowning2:
25. lis 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonunuska, my máme šíleně rozmazleného Dalmatina-taky z útulku :wink: , bála jsem se co bude, protože s náma spala v posteli, měli jsme jí místo miminka a navíc je při vítání jak uragán, hrozně divoká. Ale jak jsme přijeli z porodnice, tak jako by to věděla, tak za mnou nevystřelila jako normálně, ale opatrně přišla, očuchala mě a oblízala mi ruce, ale normálně u toho seděla jen šíleně vrtěla ocasem. Ale prostě nevyskočila na mě ani nic takového. To mě fakt překvapilo. A na malou taky reaguje super. Opatrně k ní příjde a očuchá, ale to je všechno. Chodí ji spát na zem před postýlku :dizzy_face: Je fakt moc šikovná, vůbec jsem to nečekala, ona je totiž fakt divoch.
25. lis 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to je krásný, já jsem právě taky hodně slyšela, že pejsci chrání jenže většinou fenečky. Tak jsem zvědavá na toho našeho prďolu :wink:
25. lis 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leon, ta moje je sice fenka, ale kastrovaná a i když jsou jí už čtyři, tak je furt jak štěně. Strašně neukázněná, co si budeme nalhávat, je jak rozmazlený puberťák :grinning: Ona nemá ani k malým štěňatům nějaký ten mateřšký pud, takže jsem čekala pohromu, ale nekonala se :dizzy_face: :sunglasses: Jen jsem zvědavá, jak budu zvládat venčení s kočárkem :confounded: Zatím mám chlapa doma, ale za týden už mu končí dovča, takže to budu muset nějak zvládat sama :confounded:
25. lis 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kamarádka má stejně starý mimčo jako já, mají pitbula-psa, a taky v pohodě. Jo a sousedka má vlčáka, taky psa a ten hlídá malého jako oko v hlavě. Někdy až moc...
25. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je právě to, on se venku prostě může zbláznit. Typicky venčí on mě ne já jeho :grinning: takže pokud se nezklidní tak bohužel s kočárkem chodit nebudeme. Bude muset čekat na manžela nebo už mám doma koupenou klokanku :wink: Já jsem zvědavá kdy se zklidní, protože by mu mělo být už aspoň 9 let a sleduju, že do důchodu má ještě hooodně daleko :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak aby mě ho potom nechal taky nakojit :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou na toto téma rozjeté diskuze u KOJENCU...mrkni tam..
26. lis 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak mi máme taky a dokonce 2 fenky jorků(mamina 4roky s dceruškou 2roky),jsou to posteláci a mazlíci,ta mladší je jako moje mimčo a taky je podle toho na mě strašlivě závisla-takže se reakcí a žárlení taky obáváme,jak se budou chovat až si domu přinesu mimi.No a vycházky s kočárkem,to zatím nevím,jednou to budem muset vyskoušet a pak se uvidí jak se budou chovat-No a taky řešíme,jestli je vyhodit z ložnice nebo nechat až bude mimi spát s námi v ložnici,samozřejmě ve své postýlce!
26. lis 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme dokonce dva, ale žádný prcky,labradory. ten statší dost žárlil a ze začátku dělal, že ho Ondra nezajímá. ten mladší je janek a pořád by Ondru oňufával :grinning: musrla jsrm se hodně s nima mazlit, aby si nepřipadali odstrčený.
teď je to už dobrý, rádi choděj u kočárku, ale pořád se předbíhaj kdo bude přímo u něj, takže když jsou na vodítku, pěkně se zamotají.
ale chodit sama je záhul, úplně sama nechodím, stačí třeba kámoška s mimčem, sice s pejsanama mi nepomůže, ale aspoň drží kočár, když je pochytávám.
26. lis 2007 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my máme 10ti letýho staforda, závisláka a žárlivce. Na cizí děti je v pohodě, pokud se částečně věnuju i jemu. Tak doufám, že bude vše OK. Slyšela jsem, že po návratu z porodnice si pes má to mimčo očmuchat, seznámit se s ním aby věděl, že je to další člen rodiny a potom se ten pes nesmí odstrčit nebo okřikovat, musí se cítít pořád stejně dobře a neohroženě nějakým "vetřelcem" :grinning:
26. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my máme 9-měsíční štěně bladhounda. Má 60 kilo a ještě 10 nabere. Je to težkej závisláček a mazlíček. Ale nebojím se. Věřím, že bude na mimi nežnej. Budeme ho ale muset cepovat s výchovou :wink:
26. lis 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem na to děsně zvědavá, naštěstí Ben není zvyklý na postel, ale za boha ho nesundáme z gauče :angry: . Zametat a vytírat musím denně, kvůly chlupům :frowning2: Tak jsem zvědavá jak to budu zvládat s prckem :unamused:
26. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,taky máme bišonka,v srpnu měla keysi rok a za 4 týdny já mám termín, tak jsem taky zvědavá jak to budu zvládat,to venčení ranní apod.Je to náš závislák,hlavně na mě,furt u mě přilepená.Ale myslím si že to bude v poho.Zvládli to i ostatní s pesanama a mimoušama,tak uvidíme.
Ale vidím,že tento problém neřeším sama,což jsem ráda.
26. lis 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonunuska: nevim jestli jsi to zkousela, ale nam proti tahani pomaha halti .. je to takova ohlavka pro psa... clovek nepotrebuje tolik sily na ovladani pejska a prochazky jsou mnohem prijemnejsi :wink: :wink:
27. lis 2007 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vubec bych se nebala ze to nasi hafani nezvladnou. taky mame doma 4letou rozmazlenou, 35 kg, "blbku" skakavou a jak sem tehu tak sama hned prestala a jen se kolem me mota a proliza me mezi nohama. totez bylo kdyz sem mela nohu v sadre prisla sem domu o berlich a vubec neskakala. myslim ze ti pejsci to poznaj. a cetla sem jak se dojde z porodnice tak dat psovi ocuchat zadek mimiska :slight_smile:
27. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to zní zajímavě. Já přemýšlela o stahovacím obojku, ale zdá se mi to příliš drastické :unamused:
27. lis 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme roční fenku retrívra a bereme ji jako člena rodina, určitě si na nový přírustek zvykne sice bude chvilku žárlit, ale pak to bude ok, podle mě je to jako u malých dětí
jinak stahovací obojek není drastický, naše malá radši poslouchá, aby nemusela chodit na vodítku
27. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
daphnei: teď jsem koukala na to halti. Moc děkuji za tip, vypadá to parádně už objednávám slabinové kšíry. Jsi zlato :wink:
27. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokud se chcete někdo juknout je to na baronu :wink:
27. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky máme doma pejsky...dva yorkšíry...chtěla jsem se zeptat jak to vidíte s hygienou, nebojíte se že by mimčo mohlo mít alergii nebo by mohla vzniknout díky pejskům....já jsem čerstvá těhule...teprve 4-5 týden. Díky za odpověd. :wink: :wink: :wink:
28. lis 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
máme doma taky hafínka jokšírskýho teriéra-fenečku:slight_smile:je to taky šílený mazílek,ale určitě bych nechtěla pejska odstrknout, to udělala moje známa, že pes který byl zvyklý 5 let bydlet doma ve vyhřátým pelíšku, teď najednou ho vykopli ven na dvůr, a ten pes celý rok snad sedí jen u těch dveří a kňučí,vyloženě se trápí, určitě pejsek bude žárlit s tím asi počítám, ale už teď máme v rodině děti jako od tet a od sestry a náš hafík si teda zvyká na děti a hrajou si spolu:slight_smile:tak snad bude vše Oukej:slight_smile:
lacostina- ahojky, myslím si že v těhu třeba by jsi moj´hla mít alergii má to hodně těhulí, ale po těhu je to přejde, skoro každou, co znám:slight_smile:horší by bylo kdyby bylo mimí alergický na pejsky:frowning2:ale hygiena si myslím že u jokšíru je dobrá ne?my teda tu naší koupem 2xtýdně, jelokož snámi žije v domácnosti:slight_smile:myslím si že jokšírci jsou vynikající pejsci do domácnosti :slight_smile:horší to je stěma většíma, který nemůžete koupat tak často a navíc pouští chlupy atd.to jokšírci nepustí ani chloupek, prostě paráda:slight_smile:
28. lis 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odpověď, myslela jsem spíš dítě - alergie - pejsek. Právě bych je nechtěla odstrkovat, jsou to vlastně taky moje děcka i když psí. Sestra má tříměsíční mimi a ta u něj pejsky vůbec nechce. Tak nevím...
28. lis 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš sama:slight_smile:já taky uvidím.-)ale náš jokšírek je naše první miminko se dá říct.-)íplně jí zbožňuji:slight_smile:ubvidíme kdyby mimí mělo alergii tak se určitě něco dít bude že?ale zaklepávám to:slight_smile:
28. lis 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že na jorkšírka mít mimi alergii nemůže, protože nemá chlupy ale vlasy. Také se bojím alergie tak uvidíme a doufám, že to poznám :unamused:
28. lis 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky není potřeba dávat čuchat zadek po návratu z porodnice, ale vyšlete napřed manžela s počůranou plínou a až si ji psík řádně očuchá, tak doneste miminko. Hlavně je musíte nechat seznámit, žádný odhánění. Naše fenečka po mě vždycky štěkala, když malej zaplakal....musela mi vynandat, proč pláče a taky pořád hlídkovala u postýlky. Jak říkám...neodhánět psíka a občas se s ním taky pomazlit. A co se týče té hygieny, nic se nemá přehánět, takže pokud budete každých 14 dní koupat psíka, tak mu tím jen ublížíte (stačí přetřít mokrou hadrou) a vaše dítě se potřebuje seznámit i s trouškou bacilků, když bude žít ve sterilním prostředí, tak to jeho imunitě vůbec neprospěje :wink:
...ale chápu, že každý má na to jiný názor :wink:
Hodně štěstí při seznamování mimísků a pejsanů :dizzy_face:
28. lis 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já si taky myslím že se ti nemusí přehánět, protože pak mimčo nemá imunitu vůči něčemu co nezná....všeho s mírou...a jak si řekla každý to bere jinak, ale určitě ty mý roštáky nebudu dávat pryč a ani je odstrkovat :slight_smile:
28. lis 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronique83 -jojo tohle bych taky řekla havně ho neodhánět:slight_smile:a stou plínou je to dobrý nápad:slight_smile:to udělám:slight_smile:jojo a je pravda imunitu musí přece někde nabrat, my jen toho našeho koupem 2xtýdně jelikož snámi spí i v posteli, ale jinak nějaký puntičkář nejsem:slight_smile:
leonunuska- jo taky si myslím že by neměla žádná alergie nastat, protože mají vlasy.-)
28. lis 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hi tak to Ben bude taky určitě štěkat, protože nadává vždycky když ho někde uvážu :slight_smile: Jen aby mu taky nezpíval :grinning: :grinning: :grinning: A s tou plínkou to asi taky uděláme :wink:
28. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek