Těhotenství s pejskem. Jak bude pes reagovat?

leonunuska
25. lis 2007

Holky máte doma taky pejska? Mi jsme si vzali před 3 lety kokra z útulku. Je to šílený závislák. Docela se bojím jak bude reagovat na přírůstek..Máte někdo zkušenosti mimi+pejsek? Co dělat když žárlí???

r.o.s.s.i.b
28. lis 2007

Ahojky,my máme 2fenky,jednu rotvičku 3měsíční a 1 skorolabíka a taky je nechci dát pryč,jen jsem zvědavá jak budu venčit ty 2chlupáče a k tomu kočárek 😀

jjaanca
28. lis 2007

Zajímavý název diskuze, už jsem se lekla, že někdo otěhotněl se psem. 😀

leonunuska
autor
28. lis 2007

Hi no mě to vůbec nenapadlo že to zní tak blbě 😀 😀 😀 😀 😀

monaberuska1
28. lis 2007

jéé 😀 😀 no jo, až teď mě to taky trklo🙂 😀 😀 ale vůbec mě nenapadlo tohle🙂ale taky se to dá 😀 😀

daphnei
3. pro 2007

leonunuska: neni vubec zac 😉 ... napis jak jste dopadli s temi ksirama. Taky jsem je zkousela, chvili to slo ale brzy si na to zvykla a bylo to na prd ☹ ... s halti je to ok... mame to hlavne kvuli schodum, jelikoz madam na me nechce cekat a tahne jak tur 😀 Ten stahovak bych ani nezkousela, jednak si na to stejne zvykne a za druhy je s tim vic problemu nez uzitku... Ale kazdy ma svuj nazor...
Koukala jsem na tvoje brisko, teda klobouk dolu... ja jsem asi jen tyden za tebou a bricho mam nic moc ☹
Mela bych dotaz, daji se ty karticky s oznamenim o narozeni nekde sehnat nebo objednat?

boglarca
3. pro 2007

Ahojky,
tak my máme doma 5 ohařů a od té doby co mi roste bříško, jsou strašně hodní, ohleduplní, vůbec neskáčou a dokonce naše nejmladší holka (rozumějte fenka 🙂 ) je nejšťastnější když mi může položit hlavu na bříško, jen tak potom leží a odfukuje. Z venčením to máme jednodušší, nabalíme je do auta a jedeme do pole, kde se patřičně vyběhají a já odreaguji. Nečetla jsem podrobně všechny příspěvky, nicméně co se týče tahání na vodítku, v žádném případě nedoporučuji kšíry. Tato pomůcka vám naopak stěží celý problém, pes se do něj může zapřít celou vahou a je to mnohem horší. Ono je v podstatě jedno zda používáte klasický obojek či stahovák, jde spíše o důslednost vykonání cviku, teda chůze u nohy. Ale od toho jsou fora psí 😀

leonunuska
autor
3. pro 2007

daphnei já je koupila ve velkoobchodě v tabáku. Babička má totiž trafiku. Jenže to už je tak 2 roky tak nevím ☹