Těhotná a sama, co dělat a nezbláznit se ze samoty?

domushka
22. čer 2013

☹ Hormony pracujou, jsem sama, každej den se cítím jinak, jeden den bych stále brečela za bývalým přítelem a jeden den sem jak bez duše ☹ NIc mě nebaví, na malé se těším ale sama =( žádné rodinné těhu focení, žádně spolené nakupování věciček ☹ Poraďte mi co mám dělat abych na to nemyslela a čím se mám zabavit ☹

orchidis
22. čer 2013

Vem kamarádku a vyražte si 🙂! Ať ti udělá pěknou fotečku s bříškem - nemusí mít každej profi fotky 😉. A nakupuj taky s kamarádkama - to ti nechci brát iluze, ale většina chlapu stejně nepadne blahem z představy společného nakupování hrkaček pro mimino 😉. A zabavit? Chodíš ještě do školy? Jestli ne, přihlaš se na kurz, čti, vzdělávej se. Bude se ti to hodit 😉.

prcek91
22. čer 2013

no já mám sice manžela ale věčně jsem doma sama a taky nevím co mám dělat..:( zvlášt v tomdle krásným počasí...

domushka
autor
23. čer 2013

@orchidis
@prcek91 Děkuji za odpovědi, nemusel by padat blahem po nakupování, jen mě štve že budu bez fotek s bříškem ke je on s námi, potom nebude na společných fotkách až se malé narodí ☹ Užírám se každý den, pořád na něj myslim a ta představa, že nikdy nebudeme spolu a že budu mít i já někoho jiného je hrozná ☹ nevím proč ale strašně mě to děsí ☹

lusyy
23. čer 2013

@domushka proc jste sli od sebe,je zjevne ze ty ho milujes? Neda se ten problem vyresit? Nebo se stalo neco horsiho?

domushka
autor
23. čer 2013

@lusyy Právě že stalo, odešla sem kvuli jeho dluhům, chtěla jsem aby to dal dopořádku, byla jsem jen u rodičů,abych mohla koupit co potřebuji na malého protože on na to neměl a já neměla na to mu platit ty dluhy, jezdila sem za ním ,výdaly jsme se, pak to nějak nevydržel a že se odstěhuje do jiného města,já nechtěla protože je to daleko a nikoho tam neznám a nemám, řekla jsem mu že mu přeju aby se měl dobře a takový ty řeši a on se mnou nemluvil, pak se po delší době uklidnil a já se chtěla teda vrátit a on mi řek že už ke mě nic necítí a že si za to můžu sama, že sem ho od sebe odradila,v posdtatě si za to mužu sama ale nic sem mu neprovedla,ted sem z toho v p*deli já protže už si stihl najít jinou a že už by prý se mnou nebyl ani kdyby ní nebyl, že prý by mi ve vztahu nevěřil... člověk chtěl jen aby to dal dopořádku aby si našel práci a zbavil se dluhů a on to vzdal =( ted sem já ta co za všechno může...

evaviki
23. čer 2013

@domushka nemuzes za to.. podla mna si spravila jedinu rozumnu vec, ktora sa dala a to je, ze si neriesila ty jeho dlhy.. ublizila by si sebe a aj miminku.. neuzirej se, taky chlap za to nestoji.. ak by to myslel vazne, tak by bojoval, zbavil sa dlhov, snazil sa.. a nic z toho neudelal..

monkriz
23. čer 2013

Souhlasím s evaviki. Je to strašně smutný, ale nejlepší řešení.

domushka
autor
24. čer 2013

@evaviki
@monkriz No právě, to bylo jediné co se dalo dělat, myslela jsem že se vzpamatuje, odešla jsem kvuli tomu malému, kdyby záleželo jen na mě tak na to prdim a nějak to přežiju ale to malé by vykouklo na svět a hned by bylo zadlužené....

lusyy
24. čer 2013

@domushka taky si myslim,ze pokud by to s vami myslel vazne,tak by bojoval. Nakonec by jsi ty tahla to brime dluhu na svych bedrech a o miminku ani nemluvim. Tohle je trosku nezodpovedny od nej,sice ma fin.problemy,ale taky ma dite na ceste,takhle se chlap nechova........

mittanna
14. črc 2013

Ahojky...jsem na tom podobně, nebyli tam sice dluhy ale on o nás prostě nestojí, termín na polovinu srpna, to je za měsíc a on nechce být uvedený jako otec, nechcemalou ani vídat, hrozně mě to bolí, také na něj pořád myslím, celé těhu stres, pláč..hrůza....všichni mi tvrdí, že až se malá narodí tak on svůj názor změní, ale já už tomu moc nevěřím...je mi z toho hrozně smutno..celé těhu jsem jak tělo bez duše, tak když budeš chtít tak napiš..popovídáme aspon přes internet ahoj Anička 😉

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pluba
11. kvě 2014

@domushka
@mittanna Zabývám se emoční terapií - FasterEFT. Rád bych Vám nabídl možnost pomoci Vám přes skype od těchto pocitů. Možná, že by Vás mohlo zajímat hodnocení mé práce, najdete ho v mém blogu v nejnovějším příspěvku (3 komentáře). Najdete tam i podmínky mé nabídky.