• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná po IVF a rozvod přede dveřma

23. října 2012 
doufám, že se tě to nedotkne, ale to je fakt debil. Copak si neuvědomuje, že teď potřebuješ hlavně klid? Být tebou, tak mu zakážu k tobě domů vůbec chodit, ať odevzdá klíče ... ( je mi jasný, že po právní stránce na to právo má, ale jestliže se chová jako magor..)
12. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kaci ja mam na to jiny vyraz, ale v tom ze potrebuju klid mas pravdu a nic jineho nechci jenom donosit a porodit v klidu prcka, pak to budem resit... ale chtel boj, bude mit valku se vsim vsudy... :angry:
klice mu vzit nemuzu je o jeho barak... ted se jenom budu porad bat, kdyz nebudu doma ze sem vlitne a veme ci co se mu bude libit... :angry:
12. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prepáčte mi moju zvedavosť. Tiež som absolvovala IVF len tri mesiace pred tým ako ste otehotneli. Neúspešne. Ale veľmi by ma zaujímalo, či Vaši partneri mali problém s plodnosťou. Nechápem totiž, či si myslia, že ďalšia žena kvôi nim podstúpi IVF a že veria, že to vôbec znovu vyjde.

Ja mám stále veľký strach z toho, že by sa u nás počas IVF stalo práve to, čo sa stalo u Vás. Viem, že keď som bola na hormónoch, manžela som moc nevnímala, sústreďovala som sa len na seba, svoje telesné zmeny, bola som depresívna z hormónov, ležala zavretá na infúziach s OHSS a viem si predstaviť, že by som si ani nevšimla, keby mal manžel inú.

A k tomu, že manžel jednej z Vás je veriaci: nuž, my tu na Slovensku máme aféru, kde "dovtedy seriózny a hlboko veriaci" novinár počal mimomanželského syna a svedomie si zalepil tvrdením, že to dieťa je "dar Boží". A má problém s neverou poriešený. :angry:

Držte sa.
12. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kveto, bohužel problém byl u mě, manžel je ok..
sonico, vím, že na to není právo..ale co takhle vyměnit zámek..však pokazit se může vždycky:slight_smile:
12. led 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kveti u nas byl problem u obou, o to to bylo tezsi... ja mu preju jenom jedno, aby uz zadne dite nikdy nemel, aby uz zadnemu nemohl takhle ublizit, tomu diteti, ne ty kurvicce... :angry: ta mi je ukradena...
kacci stejne bych mu pak klic musela dat... to neni reseni... :confounded:
12. led 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
moc vám držím palečky, aby se miminka pořádku narodila a také, aby jejich tatínkové do smrti litovali, co udělali.
My o miminko bojijeme už dlouho, ale zůstat pak sama... to si nechci ani představovat.
Moc vám přeju, ať je tohle pslední zlá věc co vás potkala a osud vám to vynahradil spoustou radosti a štěstí v dalších letech.
Opatrujte se mamulky :wink:
9. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky jen pro povzbuzení. Mám kamarádku, která byla před pár lety na tom podobně jako vy. S přítelem chtěli mimčo, ale nedařilo se, tak byli na umělém. Na podruhé se zadařilo, dokonce čekala dvojčátka a on ji opustil. Prostě si najednou uvědomil, že děti jsou odpovědnost. Podotýkám, že mu nebylo 20, ale tuším kolem 27 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Rozešli se, nechtěl na děti platit, chtěl se soudit a já nevím co vše. Kamarádka vše ustála, děti se narodily v pořádku a dnes má krásné syny. Dokonce si pak přes net našla přítele a minulý rok se vdala a je šťastná a její nový partner má děti moc rád :wink: :dizzy_face: . Držím vám pěsti!
9. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je to proste hnus.Ja nemam takove skusenosti se svim pritelem,ale zato on se mnou. Strasne moc jsem chtela mimiska, ale on nechtel.argumentoval tim, ze nejsme manzele, a ze jeste mame cas a jeste nejaka zabava.....furt neco, tak sme se dohodli, ze kazdy sex bude bez ochrany, a kdyz se to povede tak se uvidi, A ono se to povedlo za 10 mesicu!!!Kdyz jsem byla ve tretim M tak jsem se zbalila a odesla. Podala jsem mu vysvětleni, ze svoji praci uz dokoncil, tak papa. Ale jemu se to nejak rozlezalo a prisel sam, ze si uvedomil, o co vsechno by prisel. Treba mu ani neslo tak o mne ale o mumicka. ale ono je to tak nejak jedno, hlavne ze byl. Pak zacala krize tesne pred porodem.To sme se akurat prestehovali a hodne nam schazeli penize.tak mi parkrat vycet, ze on je ten kto vydelava a ja bych měla byt rada, ze se o mě tak krasne stara :confused: :rolling_eyes: . tak to jsem se zbalila podruhe a hotovo, Taky jsem nemela kam jit, ale nenecham se predse vydirat chlapem jen proto, ze on pracuje a ja jsem na materske.Po par dnech trucu jsem mu zavolala, ze se k nemu vratim na 6 neděli,aby si uzil svoje dite, ktere jsem si stejne musela vyprosit. Konec koncu je tata, takze kromě povinnosti ma taky i nejake prava, ale pak ahoj, Rekli jsme si strasne věci, ale dohodli jsme se. A potom byl u porodu a v porodnici a privezl si nas domu a uz 3 tyden se chova jak ten nejuzasnejsi tatinek na svete, Zadne prescasy,hokey ,kamaradi, .....
Vstava se mnou na kojeni, prebaluje jenom on, bere si ho k sobě. kdyz chce koukat na televizi,navstevuje s nama doktorku, zajima se co sme dělali a tak Tak doufam ze mu to este nejakou dobu vydrzi....Chci vam jenoříct, aby ste se nebali, kdyz ten chlap za neco stoji, tak se mu v ty palici rozsviti, a uvedomi si co by stratil.(vzdyt kalkul maji vsichni chlapy vrozeny), A kdyz ne, tak ho postele ho haje driv, nez z vas udela uplnou trosku. Ahoj a vsem vam drzim palce, at jste silne a v pohodke,pa
11. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anezka14 pěkný příspěvek
23. říj 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek