Těhotná po IVF a rozvod přede dveřma

sonica
2. pro 2008

Ahoj jsem tehu po IVF a manzel se rozhodl rozvest... najde se nekdo s podobnymi problemy na povidani?

kacci
12. led 2009

doufám, že se tě to nedotkne, ale to je fakt debil. Copak si neuvědomuje, že teď potřebuješ hlavně klid? Být tebou, tak mu zakážu k tobě domů vůbec chodit, ať odevzdá klíče ... ( je mi jasný, že po právní stránce na to právo má, ale jestliže se chová jako magor..)

sonica
autor
12. led 2009

no kaci ja mam na to jiny vyraz, ale v tom ze potrebuju klid mas pravdu a nic jineho nechci jenom donosit a porodit v klidu prcka, pak to budem resit... ale chtel boj, bude mit valku se vsim vsudy... 😠
klice mu vzit nemuzu je o jeho barak... ted se jenom budu porad bat, kdyz nebudu doma ze sem vlitne a veme ci co se mu bude libit... 😠

kveta
12. led 2009

Prepáčte mi moju zvedavosť. Tiež som absolvovala IVF len tri mesiace pred tým ako ste otehotneli. Neúspešne. Ale veľmi by ma zaujímalo, či Vaši partneri mali problém s plodnosťou. Nechápem totiž, či si myslia, že ďalšia žena kvôi nim podstúpi IVF a že veria, že to vôbec znovu vyjde.

Ja mám stále veľký strach z toho, že by sa u nás počas IVF stalo práve to, čo sa stalo u Vás. Viem, že keď som bola na hormónoch, manžela som moc nevnímala, sústreďovala som sa len na seba, svoje telesné zmeny, bola som depresívna z hormónov, ležala zavretá na infúziach s OHSS a viem si predstaviť, že by som si ani nevšimla, keby mal manžel inú.

A k tomu, že manžel jednej z Vás je veriaci: nuž, my tu na Slovensku máme aféru, kde "dovtedy seriózny a hlboko veriaci" novinár počal mimomanželského syna a svedomie si zalepil tvrdením, že to dieťa je "dar Boží". A má problém s neverou poriešený. 😠

Držte sa.

kacci
12. led 2009

Kveto, bohužel problém byl u mě, manžel je ok..
sonico, vím, že na to není právo..ale co takhle vyměnit zámek..však pokazit se může vždycky🙂

sonica
autor
12. led 2009

kveti u nas byl problem u obou, o to to bylo tezsi... ja mu preju jenom jedno, aby uz zadne dite nikdy nemel, aby uz zadnemu nemohl takhle ublizit, tomu diteti, ne ty kurvicce... 😠 ta mi je ukradena...
kacci stejne bych mu pak klic musela dat... to neni reseni... 😖

evanek77
9. bře 2009

holky,
moc vám držím palečky, aby se miminka pořádku narodila a také, aby jejich tatínkové do smrti litovali, co udělali.
My o miminko bojijeme už dlouho, ale zůstat pak sama... to si nechci ani představovat.
Moc vám přeju, ať je tohle pslední zlá věc co vás potkala a osud vám to vynahradil spoustou radosti a štěstí v dalších letech.
Opatrujte se mamulky 😉

consti
9. bře 2009

Kočky jen pro povzbuzení. Mám kamarádku, která byla před pár lety na tom podobně jako vy. S přítelem chtěli mimčo, ale nedařilo se, tak byli na umělém. Na podruhé se zadařilo, dokonce čekala dvojčátka a on ji opustil. Prostě si najednou uvědomil, že děti jsou odpovědnost. Podotýkám, že mu nebylo 20, ale tuším kolem 27 let 😝 . Rozešli se, nechtěl na děti platit, chtěl se soudit a já nevím co vše. Kamarádka vše ustála, děti se narodily v pořádku a dnes má krásné syny. Dokonce si pak přes net našla přítele a minulý rok se vdala a je šťastná a její nový partner má děti moc rád 😉 😵 . Držím vám pěsti!

anezka14
11. bře 2009

ahoj holky, je to proste hnus.Ja nemam takove skusenosti se svim pritelem,ale zato on se mnou. Strasne moc jsem chtela mimiska, ale on nechtel.argumentoval tim, ze nejsme manzele, a ze jeste mame cas a jeste nejaka zabava.....furt neco, tak sme se dohodli, ze kazdy sex bude bez ochrany, a kdyz se to povede tak se uvidi, A ono se to povedlo za 10 mesicu!!!Kdyz jsem byla ve tretim M tak jsem se zbalila a odesla. Podala jsem mu vysvětleni, ze svoji praci uz dokoncil, tak papa. Ale jemu se to nejak rozlezalo a prisel sam, ze si uvedomil, o co vsechno by prisel. Treba mu ani neslo tak o mne ale o mumicka. ale ono je to tak nejak jedno, hlavne ze byl. Pak zacala krize tesne pred porodem.To sme se akurat prestehovali a hodne nam schazeli penize.tak mi parkrat vycet, ze on je ten kto vydelava a ja bych měla byt rada, ze se o mě tak krasne stara 😕 🙄 . tak to jsem se zbalila podruhe a hotovo, Taky jsem nemela kam jit, ale nenecham se predse vydirat chlapem jen proto, ze on pracuje a ja jsem na materske.Po par dnech trucu jsem mu zavolala, ze se k nemu vratim na 6 neděli,aby si uzil svoje dite, ktere jsem si stejne musela vyprosit. Konec koncu je tata, takze kromě povinnosti ma taky i nejake prava, ale pak ahoj, Rekli jsme si strasne věci, ale dohodli jsme se. A potom byl u porodu a v porodnici a privezl si nas domu a uz 3 tyden se chova jak ten nejuzasnejsi tatinek na svete, Zadne prescasy,hokey ,kamaradi, .....
Vstava se mnou na kojeni, prebaluje jenom on, bere si ho k sobě. kdyz chce koukat na televizi,navstevuje s nama doktorku, zajima se co sme dělali a tak Tak doufam ze mu to este nejakou dobu vydrzi....Chci vam jenoříct, aby ste se nebali, kdyz ten chlap za neco stoji, tak se mu v ty palici rozsviti, a uvedomi si co by stratil.(vzdyt kalkul maji vsichni chlapy vrozeny), A kdyz ne, tak ho postele ho haje driv, nez z vas udela uplnou trosku. Ahoj a vsem vam drzim palce, at jste silne a v pohodke,pa

suzief
23. říj 2012

@anezka14 pěkný příspěvek