Těhotná po IVF a rozvod přede dveřma

sonica
2. pro 2008

Ahoj jsem tehu po IVF a manzel se rozhodl rozvest... najde se nekdo s podobnymi problemy na povidani?

lenkabu
3. pro 2008

To je teda děs 😖 A ještě čekáte mimi po IVF 😠 Nemám podobnou zkušenost,bohužel neporadím,ale přeju hodně síly.

sonica
autor
3. pro 2008

lenka, dik...
ja uz se z nejhorsiho oklepala, ale porad to boli... ☹

jabber
3. pro 2008

ahoj, taky neporadím, ale všimla jsem si, že v těhotenství je diskuze 'Těhulka co na vše zůstala sama' 😒 tam bys spřízněnou duši asi našla 😉
Taky ti přeju hodně síly a ať brzo najdeš někoho, kdo bude za něco stát 😉

niki2
6. pro 2008
sonica
autor
8. pro 2008

niki no ono to neni celkem to stejne... 😅
no to nevadi, ja spise chtela pokecat s nekym kdo prochazi necim podobnym...
jde o to ze mimisek je na ceste a tatinek v pr... 😖 a ja proste porad jeste nechapu proc, co se tak hrozneho stalo...
sice si ted skladam dohromady par stripku... ale stejne... proste mi neprijde normalni kdyz se zakoukam do nekoho, tak manzelce odkyvu umelko a pak kdyz se to konecne povede tak ji reknu konec... 😖

kacci
2. led 2009

Sonico, kdyby ses tu ještě objevila, napiš...asi budeme mít bohužel hodně společného☹

sonica
autor
4. led 2009

ahoj kacci
to je mi lito, jak je to s tebou?

kacci
5. led 2009

se mnou je to tak, že bych raděj nebyla..po dvou letech se nám podařilo otěhotnět po 2.KETu...o vánocích jsem zjistila, že má jinou (a trvá to de facto souběžně od začátku těhotenství)..bohužel nejde jen o fyzický úlet, ale lásku...ještě ke všemu čekám dvojčátka a vůbec nevím, co s náma bude..o rozvodu nemluvíme, snažíme se fungovat jako předtím, ale to vědomí, že mu uvařím večeři a on pak jde popřát dobrou noc jiné prostě nezvládám..

sonica
autor
5. led 2009

no kacci tak to je taky sila...
no u nas se povedlo po trech letech, snazili jsme se od svadby, rok jsme jezdili do CARu, nastesti moje vysnene dvojcatka se nepovedli, ono staci i to jedno...povedl se nam treti KET, ve tretim mesici mi oznamil ze dne na den ze me nemiluje a chce se rozvest... no pak jsem zjistila ze ma jinou... no a taky to trvalo uz nejakou chvilku, ale u nas to zacalo nejspis uz pred tim, jenom asi nemel odvahu neco rict... takze ve stredu bychom meli mit prvni soud...
ja jsem tady bez rodiny, jsem slovenka, vsechny mam tam, i nejlepsi kamarady... znamy, nechala jsem tam proste vsechno kvuli nemu... no nastesti uz jsem z nejhorsiho venku...
ne kacci rada, nevar mu, neobsluhuj, at se postara ta nova, vim ze je to tezky, ale skus se zatnout... ono jestli on nebude nic chtit resit tak hlavou zed neprorazis a ublizila by jsi akorat sama sobe... a kazdopadne se z nej pokus dostat co a jak si predstavuje dal... co chce s tim vsim udelat, a hlavne ty sama si musis rict co chces delat...

kalu
5. led 2009

Ahoj holky, sice nejsem úplně v té samé situaci jako vy, ale já se rozvádím ( taky kvůli jiné) a mám téměř dvouletou holčičku. Takže taky nic moc.Můžete zavítat i do diskuse Milenka v Ostatních tématech- tam je nás víc a je tam i můj příběh.

kacci
5. led 2009

Soni, kdyby to bylo tak jednoduchý...přestože když jsme se "před tím" bavili o nevěře, vždycky jsem říkala, že kdyby cokoli, tak je mezi náma konec..a teď? já ho prostě miluju a jsem schopna mu odpustit cokoliv..kromě souběžného vztahu. Byla jsem i u psycholožky..trochu si za to můžu sama, nežila jsem vlastní život, žádné vlastní zájmy, koníčky, přátele..asi potřeboval někoho, s kým by byl jen "rád" a kdo by od něj tolik neočekával.
On jde do k psychologovi zítra - a já přestože o tom pořád mluvíme nevím, jestli tam chce řešit, jak to můžeme dát znovu do pořádku, nebo jak se má rozhodnout..nechce mi teď prostě říct nic jasnýho..na druhou stranu chápu, jestliže ji miluje, nemůže mi dneska říct, je konec, nějaký čas to potrvá..jen kdybych věděla, že na konec to skončí happy endem..
Taky mám strašnej strach, co to může udělat s miminkama, ten permanentní stres...
Taky mám bohužel rodinu relativně daleko, ne teda tak, jak ty, ale více než 200 km..
Myslíš, že u vás je to definitivní? Přece miminko jste si museli přát oba? Já ty chlapy prostě nechápu, to je tak strašně zbabělý..jestli měli pocit, že si nejsou jistí, ať už náma nebo tím dítětem, stačilo přeci říct, necháme si pár měsíců pauzu, však to mohli odůvodnit jakkoliv (budeme to zkoušet přirozeně apod.) a ne když se podaří a člověk by měl prožívat nekrásnější období ve svým životě, nechat nás v tom samotný...
My teda o rozvodu nemluvíme, ale mám strašnej strach, jestli se mnou nezůstává jen kvůli těm dětem a ten druhý vztah nebude udržovat dál, tajně...

kacci
5. led 2009

Kalu, jsi hodná, ale je to tak strašně čerstvý, že nejsem schopná o tom nějak "racionálně" diskutovat..prostě chvíli nahoře, chvíli úplně dole..
Víte holky, co je největší sranda? Mně poprvé za 8 let našeho vztahu něco víc říká sex .. do teď jsem se s ním milovala z 80% kvůli němu (ne z povinnosti - z lásky, ale bez nějakého velkého vzrušení z mé strany) a teď bych chtěla pořád - a nejhorší je, že to mám zakázaný kvůli rizikovýmu těhu a přesto....

sonica
autor
5. led 2009

kalu ja tvuj pribeh cetla...
vis jsem na tom podobne s tim co ted citis... proste uz bych mu v zivote nedokazala verit... uz to spatky vzit nejde...
kacci vim ze jsi schopna mu odpustit, ale dokdy mu chces odpoustet??? jestli to udelal jednou udela to znovu a ty ho znovu vemes na milost??? on by mel akorat navrch a vedel ze mu odpustis cokoliv...
no ze se bojis o prdelky to je jasne... to ja se bala taky hrozne, ja zhubla za dva tydny 5 kilo, porad jsem brecela, nespala, blila, nejedla... nechapala a nechapu... pak mi dr. predepsal antidepresiva ja se za tyden jakz takz dala na nohy... pak jsem taky byla u psycholozky, ale to co mi rikala, to hlava vedela, ale srdicko rikalo neco jineho... proste to chce cas...
me hrozne trapilo ze to nerekl pred tim... musel to vedet... musel vedet ze se neco deje... mas pravdu jsou to zbabelci... a on i rozmazleny sobeckej zmetek... 😠 presne nemusel vysvetlovat...
ja jsem opravdu z tech co dokazou rozkousat hodne veci, zivot me uz pak krat nakopal a polozil na lopatky, ale tohle proste nejde... tohle se neda...
kacci s tim sexem si me dostala, ja bych v tom ctvrtem mesici prefikla i kozla... a ono nebylo koho... 😖 😀 😀 no ale u nas ja byla vzdy ta aktivnejsi a opravdu mi to chybi... no ale ja si to jeste nekdy vynahradim... 😀
hlavinku vzhuru... psycholozku doporucuji, mozna i nejake slabsi prasky...abys sobe ani prckum neublizila... 😉

sonica
autor
5. led 2009

v kolikatem mesici jsi?

kacci
5. led 2009

Soni a nepamatuješ si, jaké prášky jsi dostala? já se zatím ptala jen v lékárně a tam si málem ťukali na čelo..našla jsem si aspoň, že je na nervy dobrá meduňka a že se může i v těhu...ale ty účinky to samozřejmě nemá☹.
Taky vím, že když už to bylo jednou, že to může být znovu...na druhou stranu, pro nás oba to byl první vztah, takže i první milování, doteď bych za něj dala ruku do ohně..on je navíc i věřící, takže pro něj to musí být hrozný i z týhle stránky, že "zklamal". Když budu úplně upřímná, na jednu stranu chápu, že člověk se zamiluju - trávil v práci i 17 hodin denně, domů se jezdil jen vyspat, věřím tomu, že zpočátku to byl jen pracovní a kamarádský vztah..ale sakra, když jsme zjistili, že jsem těhotná, to opravdu neměl tolik vůle a úcty ke mně, aby to dokázal utnout?

kacci
5. led 2009

Soni, zítra začínám 13tt

sonica
autor
5. led 2009

kacci pamatuju, ono by se nemeli zadne, proto si tukali na celo. ale dr. rikal ze jsou slabe a dulezitejsi je se vzchopit a dat se dohromady... a fakt je ze mi pomohli... dal mi lexaurin 1,5, me se taky ptali v lekarne jestli je to jako pro me... ale brala jsem je opravdu jenom chvilku kdyz mi bylo nejhur, jinak bych asi potratila...
kacci hlavne ho nelituj... kdyby byl tak verici jak tvrdi, tak tohle nemuze udelat, ja jsem taky a manzelovi jsem byla vzdy verna a ze prilezitosti bylo...
no ale u chlapa prilezitost dela zlodeje...
no vidim ze jsme na tom opravdu i casove podobne... u nas to zaclo v tom cca 11tt 😖 proste nejhorsi obdobi...
no ale opravdu dojdi si k dr. promluv si s nim o tom, mozna te posle k psychiatrovi, ty muzou predepsat i prasky, vic se v tom vyznaj... me je teda dal muj dr. v CARu, ale rikal ze to skusime a kdyz nepomuzou tak mi dal doporucenku k psychiatricce... neni se ceho bat... 😉
kazdopadne jsou to nervy a stoji to hodne sil...

kacci
5. led 2009

To mi říkej...jenže ono kde ještě brát☹.
A jak to teď vypadá s tebou? Jsi sama? A co miminko - už víš, jestli to bude kluk nebo holčička? A tvůj partner - bude se chtít podílet na výchově nebo už to "není jeho věc". Manžel má děti strašně rád a ty ho taky milujou, myslím, že to u něj bude při rozhodování hrát hodně velkou roli..pro mě bohužel

phoebe003
5. led 2009

ahojky holky,prominte že vám sem lezu,náhodou jsem zabrousila okolo.já nemám zkušenost s tím,co tady píšete,a je mi moc líto,že někteří muži si neváží toho,co pro ně žena dělá a tím spíš,když nosí jejich vlastní díte 😔 přeju vám mnoho sil a pevné nervíky a hlavně aby jste v sobě našly dostatek lásky vychovávat své drobečky bez otce...všem vám držím pěstičky a přeju jen to nej,ne nejlepší 😉

sonica
autor
5. led 2009

kacci neboj najdes ja taky byla na tom hodne spatne a sama... ale podrzeli me lidi od kterych jsem to skoro ani necekala... a hlavne kvuli mimiskum najdes silu bojovat... 😉
jsem sama, bydlim v jeho dome, on se odstehoval, vlastne uz tyden potom... bydli v podnajmu a zjistuje ze vsechno neco stoji... plati totiz poplatky tady a i ty svoje... a navic pracuje v nejkrizovejsim odvetvi, takze to s nimi jde do kytek... je na tom docela blbe...
vim co cekam, vcera jsem to rekla i jemu... on se tady totiz stavuje... mame tady psa, teda je spise vic jeho,
no manzel taky deti ma hrozne rad... je to videt kdyz je mezi nima... a stejne proste ho to nebere jak by melo...
k diteti se hlasi, chce se hlasit... ale ja vim jake to je, ja vyrustala sama s maminkou a i pres vsechnu lasku, vsechno ci mi dala, nekdo tam chybel, pritom tata bydlel jenom o dve ulice dal, pro me je to dodnes cizi clovek... a on bude taky... ale vybral si sam... kdyz nepremyslel

kacci
5. led 2009

Phoebe, děkuju..
Sonico, vím, že u tebe už to trvá o dost dýl...ale opravdu je to definitivní? Jde u nich opravdu o lásku nebo jen o zamilovanost, která třeba do půl roku odezní? Mluvili jste o tom?

sonica
autor
5. led 2009

nevim, vis me je to uz jedno... proste si vybral a ja jsem se s tim smirila a proste vim ze bych mu uz nikdy nemohla verit a proste milovala jsem ho nadevse... doted k nemu citim lasku, ale uz ho nemiluju a ublizil mi nejvic jak mohl...
takze z me strany je opravdu konec, postavila jsem se na nohy uz jednou udelam to znovu, i kdyz to nebude snadne... ale vim ze to jde...
opravdu to preboli...

kacci
5. led 2009

Musíš být moc silná holka...

sonica
autor
5. led 2009

kacci ale to ty jsi taky... jenom to jeste nevis... ted ti je hrozne, jsi na dne... ale ver mi ze to prejde...
ja si taky predstavovala vse jinak tesila se ze budem konecne rodina jak ma byt... nikdy by me ani ve snu nenapadlo ze se mi stane tohle... ze moje dite bude na tom stejne jako ja... ver mi v zivote bych dotoho nesla, i za cenu ze bych nikdy zadne ditko nemela... proste vim cim jsem si prosla... ale ted to musim zvladnout taky, stejne jako moje mamka... jinak to nejde... ono zenske jsou ty silnejsi... kdyby to bylo o chlapech tak uz zeme nezije... 😉
no nic ja se dnes loucim, prcek protestuje ze tady uz dlouho sedim...
tak hlavu vzhuru, hodne sil a tes se na ty mimisky, i kdyz to bude vse tezke... ale oni ti to vynahradi a jejich lasku ti nikdo nikdy neveme... 😉 a ta stoji za to bojovat... 😉

kacci
5. led 2009

Já vím...taky se drž!

sonica
autor
7. led 2009

ahoj kacci tak co neco noveho?
ja dnes mam soud, ale nemusim tam... vcera jsem byla u noveho advokata, co mi pridelil soud, abych ho nemusela platit... no a musim rict, ze je hodne hodne ostrej... ale sympatak dedula... 😅 takze to dnes odroci a vse se bude resit az budem na svete a po sestinedeli... i kdyz manzel na to prskal jak malej... nevim jak si to predstavuje... on to chtel uz mit rozvedeno a vse ostatni resit pak... 😠 ale to se tak nedela... 😠

kacci
7. led 2009

Soni, to od něj bylo rozumné...protože pak vás rozvedou až tehdy, když se domluvíte na úpravě výživného a styku s dítětem..Kdyby vás rozvedli hned, tak ho pak budeš horko těžko nahánět...

sonica
autor
7. led 2009

no kacci ono to dopadlo tak ze to odrocili na 15.5. na dotaz jestli uz budu schopna...
no ale manzel vyvadi jak pominutej, ja vazne nevim jak si to predstavuje a pro chce byt okamzite hned ted rozvedenej... citi se ukrivdenej... proste ho nezajima, ze ja se snazim zabezpecit jeho dite... vzdyt mu pry nic neodpira... ale on chce byt uz rozvedenej... 😠 😖
me uz dochazi sily, ja chci jenom v klidu donosit a porodit prcka... zas me ceka dlouha noc, protoze nebudu moct poradne spat... je to vsechno na palici... 😖

kacci
9. led 2009

Sonico, doufá, že jsi to hodila za hlavu a klidně se vyspala..na toho troubu nemysli, teď se tím netrap.

sonica
autor
10. led 2009

kaci omyl,nic jsem za hlavu hodit nemohla.vcera mi odvezl pocitac,mam v nem ulozene veci ohledne materske,televizi,pritom ma tady svoji starou...celou noc jsem nespala,je mi hrozne zle...jenom doufam ze donosim a porodim zdraveho prcka