Těhotné 40cátnice 🙂

amrash
1. črc 2011

Zdravím všechny stávájící i budoucí maminky. S největší pravděpodobností jsem cca v 5 tt (pro potvrzení k lékaři jdu v pondělí). Zajímají mě vaše zkušenosti s těhotenstvím v tomto věku. Vím, že je vše individuální a že ve společnosti je tento jev dnes běžnou záležitostí. Přece jen bych potřebovala rady zkušenějších maminek - těhulek, jejichž věk je podobný tomu mému. Sama už 1 dítě mám, nicméně rodila jsem ve 27 letech. Předem děkuji za všechny rady, tipy a informace!

bajarys
1. zář 2016

@evina76 Gratuluju!!!

evina76
1. zář 2016

@bajarys Děkuji mooc

eliska73
6. zář 2016

Ahoj, můžu se přidat k Vám 🙂 Tak dnes potvrzeno jsem těhotná. Vše je v pohodě jenom ten věk Ten mě děsí ☹

marlah
6. zář 2016

@eliska73 Moc gratuluju a užívej si to! 😉 😉 😉

evina76
6. zář 2016

Tak u me také tehotenstvi potvrzené, ale zatím je videt jen ten váček, prý je brzy.Od oplodneni jsem 3 tyden.Dle MS 5 týden. Za tři týdny jdu na kontrolu, tam už pak musí byť i srdicko, tak snad to bude ok.🙂

evina76
6. zář 2016

@eliska73 gratuluji moooc a už máš i srdicko potvrzené A věk neres, me je 40 a je to první těhotenství 😉 I když je fakt, že každej den si rikam. Prosím ať to vyjde 🙂

eliska73
6. zář 2016

Tak mně je 43 let No nevím jestli už to není pozdě. Nebylo to plánované a spíš jsem si myslela, že je to přechod, ale není Mám 2,5 letou holčičku a je to naše sluníčko. Reakce okolí tak na půl někdo nás odsoudil někdo podpořil. Mám pocit, že člověk omládl 🙂

evina76
6. zář 2016

@eliska73 záleží jak se cítíš a ne kolik ti je 😉 Já se zasekla ve 30 🙂))) a furt se tak cítím 🙂 Jestli někdo odsuzuje tak je to závist akorát. Ve 40 je člověk ještě mladonkej 🙂) Az mi bude 70 tak az pak uznám, že už mám nějaký ten věk 🙂))

winter
6. zář 2016

Holky moc Vám oběma blahopřeji a držím palce, ať je vše OK. 🙂 Mě je 42 a snažíme se.... zatím neúspěšně.
Věk neřešte, užívejte si to. Co by za to jiné daly 😉

evina76
6. zář 2016

@winter Děkuji moooc a držím pěsti ať se zadari

eliska73
6. zář 2016

Tak ve čtvrtek jdu ke svém lékaři. No ten bude koukat Ještě, že je celkem v pohodě a neodsuzuje. Představa všech vyšetřeni mně děsí. Je ono Vám je 43 to už jste stará atd.... Necítím se ještě na vnoučata to nejmíň 20let.

bajarys
6. zář 2016

@eliska73 Držím palce 🙂

eliska73
6. zář 2016

Taky vše moc držím palce a přeji aby se jim to povedlo 🙂
U nás to byla náhoda a asi opravdu je pravda, že když se zaměříš na něco jiného tak se zadaří 😉
Když jsi, ale vzpomenu jak jsem čekala malou a to mi bylo 40 tak reakce okoli tedy nic moc. Ve 40 dítě to je pozdě To už někdo má vnoučata a užívá si pohodlí. Moc to člověku nepřidá na klidu, ale co nelituji a udělal bych to zas 😵

evina76
6. zář 2016

@eliska73 vnoučata to možná bylo dřív, je jina doba 🙂 A asi máš vedle sebe zvláštní lidi. Mně nikdo neřekl ze je to divný apod. naopak, že je to dnes normální. Mam i kamaráda Francouze a ten řekl, že u nich je to naprosto bezne mit dětičky kolem 40 let. Jeho sestra ted taky čeka a je ji 43. 😉 tak se tim vůbec nestresuj a jen se raduj. 😉

eliska73
6. zář 2016

No bohužel asi mám kolem blbe lidi. Pokud to vše vyjde tak stejně budu rodit v Německu a tam to snad bude v pohodě. Naposledy jsem rodila u Apolináře a taky to bylo tak půl napůl občas narážky na věk a to mi bylo 40,
Neví zda to řeší jenom tady, ale všude jinde je to normál.
Tak hlavně aby nám to vše dobře dopadlo 😉

evina76
6. zář 2016

Navíc děvčata v mem okolí je i žena co mela miminko ve 48. Našla si 35 léteho přítele a bylo to. Miminko je zdrave a paní se cítí hned o deset let mladší 🙂

evina76
6. zář 2016

@eliska73 to dopadne dobře 😉 lidi te mužů byt ukradeny 😉

eliska73
6. zář 2016

🙂 no to je supr a můžu se zeptat odkud je

evina76
6. zář 2016

@eliska73 z Plzne

eliska73
6. zář 2016

ještě, že se stěhujeme z Prahy asi mám pocit, že je to jenom tady.
Je pravda, že člověk omládne a ba naopak je to větší pohoda než ve dvaceti 😉

jahodnice
6. zář 2016

Děvčata klid, já mela první dítě týden před čtyřicetinami, druhé za rok a půl, ohledně věku jsem žádné připomínky nikdy nezaslechla.

eliska73
6. zář 2016

Už jsem v klidu aspoň vím, že nejsem sama. Snažím se na lidi kašlat, ale někdy to bohužel nejde. Zatím stejně nikomu nic říkat nebudeme a pak se uvidí. No naši budou koukat 🙂

jakelina
10. zář 2016

Gratuluji novým těhulkám a nemusíte se bát věku. Mně je 46 a mám roční úplně zdravé dítě a to máme v rodině velkou zátěž. Moje sestra zemřela na rozštěp páteře, takže se mohlo stát cokoliv a syn je zdravý

winter
11. zář 2016

Tak se také hlásím do klubu. Včera TT pozitivní, měla bych být asi 4tt + 2 😉 Zatím čekám, nechci plašit, zatím to ví jen manžel a chci to tak nechat ještě 2 týdny, než půjdu na UTZ.

Jediné co mě netěší jsou ty kupy vyšetření, co mě čekají.... já nejsem nemocniční typ.

marlah
11. zář 2016

@winter Gratuluju!!! Super!!! Moc ti to přeju a užívej si to. Krása! ☺☺☺

soyevita
11. zář 2016

Všem těhotným moc gratulují,za měsíc mi bude 43 a mám měsíční zdravou holčičku.Na plodovku jsem nešla,dr. to po mě ani nechtěl.A já bych stejně odmítla,věřila jsem,že porodím zdravé děťátko 🙂
Všem držím moc pěsti 🙂

andyzuzy
12. zář 2016

@eliska73 Uplně Vás chápu, mě bude v listopadu 40. Čekám 3 miminko chlapečka. Bylo to neplánované, naposledy jsem rodila ve 30 letech a mám dvě holčičky. Zrovna včera byly u nás slavnosti, skoro všichni mi to přáli ,ale našla se jedna, která se mne ptala jestli nejsem už stará.(možná se tak cítí ona, když měla děti v 18 a je jí 60 let)
Mám kamarádku, která nekolikrat potratila. Má jednoho chlapečka a ted čeká konečně🙂 v 39 letech miminko.s vykašlat se na lidi. Užívat si to
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

andyzuzy
12. zář 2016

@evina76 Přesně si to myslím taky, jen a jen závist. Přeji at je vše v pořádku

eberuska
12. zář 2016

Ahoj holky, není tu nějaká spřízněná dušička z Hradce králové nebo okolí? 🙂

andyzuzy
13. zář 2016

Ahoj maminky, už máte kočárek? Já objevila ne novy, ale moc hezky, nevím jestli není ještě brzy.Momentálně me ale trápí moje váha. V 19 tt mám 9 kg hore.Uff