Těhotné 40cátnice 🙂

amrash
1. črc 2011

Zdravím všechny stávájící i budoucí maminky. S největší pravděpodobností jsem cca v 5 tt (pro potvrzení k lékaři jdu v pondělí). Zajímají mě vaše zkušenosti s těhotenstvím v tomto věku. Vím, že je vše individuální a že ve společnosti je tento jev dnes běžnou záležitostí. Přece jen bych potřebovala rady zkušenějších maminek - těhulek, jejichž věk je podobný tomu mému. Sama už 1 dítě mám, nicméně rodila jsem ve 27 letech. Předem děkuji za všechny rady, tipy a informace!

vak
31. pro 2011

@amrash Ahoj díky moc,5.1.jdu k doktorovi už tam snad bude mít výsledky z triplu tak se uvidí.
Přeji krásný Nový rok 🙂 ....

vak
31. pro 2011

@leentilka Jeee tak to už máš krásně za sebou gratuluji je ti stejně jako mě🙂..už se taky moc těšíme jen mi příjde,že se najednou čas strašně vleče a to mne čeká ještě 5měsíců ☹ ..

amrash
autor
31. pro 2011

@vak Díky, i tobě a miminku do nového roku jen pevné zdraví a skvělé výsledky všech testů 🙂

leentilka
31. pro 2011

@vak Neboj, uteče to jako voda, ani se nenaděješ a bude mimi na světě. Taky jsem si myslela, že se snad nedočkám a pak se to nějak překulilo...a Matýskovi budou zítra už 2 měsíce. Přejeme vše nej nej nej v novém roce, hlavně zdravíčko ...

mimys
1. led 2012

@vak ahoj me vysly triple testy 1:200 coz me desili u doktora, že je to průser, Delali mi i ten nt screening v prvnim trimestru a to vyslo v pohode. Doktor ale i tak prudil, ze by to teda neriskoval pri tom spatnym triplu, a i sestra do me hucela, ze jsem se nechala celá vyklepaná ukecat na amnio, ikdyz jsem mela predsevzetí, že amnio jen pres mou mrtvolu...amnio jsme prezili, vyslo to dobre a ted máme doma 3 mesicniho chlapečka

mimys
1. led 2012

holky tak nastal rok, ve kterem mi bude 40... jde na me depka :-/

amrash
autor
1. led 2012

@mimys Proc? Zalezi na tom, jak se citis a vypadas. Ono uz je celkem burt, jestli je ti 39, nebo 40! Navic se po narozeninach NIC nezmeni. Necekej, ze se budes na svet divat jinak!!!

leiladelly
1. led 2012

@mimys Je to jen číslo.... souhlasím s amrash, nic převratného se nestane ( v souvislosti s tím datem narození), je to jen vnitřní pocit. Tak nevěš hlavu a depku nech odplavat... 🙂

berenika39
1. led 2012

@mimys na mě šla taky, v té době, ale ted je o skoro tři roky dál a pořád se to vylepšuje 😀 😀 . nejde to z kopce, ale do kopce🙂. neboj. nemění se nic 😉

csmirka
20. led 2012

ahoj maminy dlouho jsem se sem nedostala-malí dává zabrat jinak 16.1 mám byl měsíc-toto letí nedávno byl u mě v bříšku a tedka už má 4.5kg...
jinak dodatečně vše nej..do nového roku a maminkám co čekají mimi at jim to dobře dopadne , tak jak nám a narodí se jin pěkné zdravé mimi:D

amrash
autor
22. led 2012

@csmirka Diky! A tvuj chlapecek at krasne prospiva a ve zdravi roste at z nej mate doma jen samou radost!

ivigirl
23. led 2012

@mimys 😀 a kdy ti bude??? 😀 Mě teď v dubnu, občas na to pomyslim, ale co, užívám si miminka 😵 a jsem šťastná. Dceři bude tuto neděli 18let a to si uvědomím víc, ale co, je to furt parádní.

mimys
23. led 2012

@ivigirl mě bude teď v březnu, tak už to mám za pár 🙂 klukovi bylo ted v lednu 15.

ivigirl
23. led 2012

@mimys tak uděláme virtální mejdlo jo ??? 😀 😀 😀

mimys
24. led 2012

@ivigirl jasně! 🙂 to bouchneme virtual špunty !

ivigirl
12. dub 2012

@mimys tak jak se cítíš ? 😀 já stejně, jen mi ten věk se*e 😀 , ale hlavně že jsme šťastný a máme krásný miminka 😉

veselackova
7. zář 2013

Zdravim všechny maminky v mém věku 🙂..mám už tři děti ale vychovala jsem čtyři,když jsem si brala svého bývalého manžela měl už dvouletého syna 🙂..teď 28.9.2013 má dvacetiletá dcera čeká mimi a já 18.4.2014 🙂 bomba že...nemá někdo zkušenost s crohnovou nemocí?můj partner ji má,léčí se a teď do toho mimi,docela mám strach z genetiky i když věřím že bude vše v poho 🙂

maybe72
8. zář 2013

@veselackova Ahoj Naďo, zdravím tě na Modrém koníkovi a mám radost, že se tu objevila další vyjímka potvrzující pravidlo, že i čtyřicátnice si může troufnout na miminko... Máme uzavřenou skupinu, není tam sice živo každý den, ale občas tam holky zabrousí a proberem, co je nového. Kdybys chtěla, ráda tě do ní přidám. Pěkný den a šťastný konec toho devítiměsíčního čekání přeje Jana.

veselackova
9. zář 2013

@maybe72 děkuju mocinky moc a budu ráda když mě tam přidáš,vždycky člověk rád poklábosí a podělí se o různý věci ne 🙂

veselackova
18. říj 2013

ženský mám prosbičku chtěla by se k nám přidat známá do té naší skupinky ,,těhotné 40cátnice 🙂 ,ale neví jak a já to bohužel taky nevím :( poraďte prosím .......
🙂

sweetest
18. říj 2013

@veselackova Ahojky. Chci se zeptat zda mě mezi sebe vezmete...v březnu mi bude 40cet a 3.5.2014 čekám třetí dítě. Jedné dceři je 20cet a druhé 16náct 🙂 Od června jsem podruhé vdaná, manžel mladší a jsem strašně spokojená. Na květáka se moc těšíme 😀

dafka
18. říj 2013

@maybe72 Ahoj, aj ja som cestrva matka 40tnicka 🙂 mohla by si ma pridat do vasej sukromnej skuipny? Dakujem a prajem pekny den!

maybe72
18. říj 2013

@sweetest Zdravím Tě mezi námi, už jsem Tě do soukromky přidala 😉

maybe72
18. říj 2013

@dafka Přeju pěkný den, už jsi mezi námi, vítej!

maudn
18. říj 2013

Mám kamarádku, která měla první dítko ve 40 a druhé teď ve 41 nebo 42. Dítka jsou zdravá a ona bezvadná mamca sama bych ji tipnula 30, takže vám to přeji a hlavně klidná těhu a zdravé děti🙂

dafka
18. říj 2013

@maybe72 jeeej dakujem 🙂 pekny vikend! 😉

sweetest
18. říj 2013

@maybe72 Jéé, děkuji 🙂 Jaký je link? Díky

sweetest
18. říj 2013

@maybe72 Už jsem našla 😀

ivapo
18. říj 2013

@maybe72 ahoj.. v únoru mi bude 40 😲 a mám 9 měsíční dceru.. muzu se k vám přidat do soukromém skupiny? 😉

ivapo
18. říj 2013

@sweetest a desetiletou.. diky!