Těhotné 40cátnice 🙂

amrash
1. črc 2011

Zdravím všechny stávájící i budoucí maminky. S největší pravděpodobností jsem cca v 5 tt (pro potvrzení k lékaři jdu v pondělí). Zajímají mě vaše zkušenosti s těhotenstvím v tomto věku. Vím, že je vše individuální a že ve společnosti je tento jev dnes běžnou záležitostí. Přece jen bych potřebovala rady zkušenějších maminek - těhulek, jejichž věk je podobný tomu mému. Sama už 1 dítě mám, nicméně rodila jsem ve 27 letech. Předem děkuji za všechny rady, tipy a informace!

amrash
autor
23. říj 2014

Zdravim všechny současné i budouci maminky " nedvacitky". 4 dny před mými 43. narozeninami mám plánovanou sekci - kvůli ortopedické indikaci, ne kvůli věku! Na plodovce jsem nebyla a ani mě tam nikdo neposílal, nestrašil. Stačila jen běžná vyšetření ve 12, 17 a 22 tt. Tohle těhotenství bylo paradoxně nejvíce pohodové. Takže hlavu vzhůru, na věk se vykašlete, to je jen číslo! Na oplátku nám držte palečky začátkem listopadu 👍

karien
23. říj 2014

@amrash Moc držím palce, konec je už náročný, pro mě hlavně psychicky....Strašně jsem se bála ,aby vše dopadlo....Na plodovce jsem také nebyla , genetika ve 13 týdnu byla ok , ale pro jistotu jsem absolvovala Prenascan, těhotenství úplně bez problémů, pracovala jsem až do nástupu na MD. Teď si to moc užívám 🙂 nemůžu se holčičky nabažit 😉

karien
23. říj 2014

@monnn Tak přeji hodně síly a zdaru, plánujete další IVF, nebo volný průběh ?

mar17
23. říj 2014

Tak,tohle je naše vysněný zlatíčko..už jsou mu 3 měsíce🙂

amrash
autor
23. říj 2014

@karien Ahoj Karien, vidím, ze mas holčičku jeste docela malinkatou. Mimineckovske období je hrozně krásné, ale i velmi rychlé. Gratuluji Ti k dcerušce - to já vyrábím jen samé kluky 😁

jakelina
24. říj 2014

@amrash zrovna se dívám, že čekáte třetí. Moc gratuluji a přeji ať je malý zdravý a všechno zvládnete 😉

monnn
24. říj 2014

@karien ne,ne do IVF už nepůjdeme,už jich mám opravdu za sebou dost,takže se snažíme doma 😉 děkuji
@mar17 krásnej chlapeček!!! 😵

mar17
24. říj 2014

@monnn moc děkujem,dělá nám radost,je moc hodný a spí celou noc.🙂

amrash
autor
24. říj 2014

@jakelina Dekuji. No už se to chýlí ke konci. Přelom unor\brezen jsme se stehovali, Desny chaos a zmatek a teď mam výsledek toho stěhování v bříšku 😁

nellyverca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jakelina
28. říj 2014

@amrash máš to za pár, tak to už nějak doklepeš 😉

tyri
5. lis 2014

Ahoj holky, tak na jaře to nevyšlo a teď jsem už v 7.tt, srdíčko na UTZ tlouklo jak o závod a krom obr břicha žádné problémy. I tak se trochu bojím a čekám na konec trimestru, pak budu už v klidu. S Mudr jsem se domluvila rovnou na prenascanu, tak mne objednal až na 5.12......pár dní před 41. narozkami

jakelina
5. lis 2014

@tyri držím palečky

kackac31
11. lis 2014

Ahoj holky, tak se k vám přidávám do klubu - dnes utz 5+6 a byla vidět i srdeční akce, je mi 39 let, tak snad vše dobře dopadne.

jakelina
11. lis 2014

@kackac31 určitě ano 😉

amrash
autor
12. lis 2014

@tyri
@kackac31
Všechno bude v pořádku, uvidíte! Myslím na vas a drzim palce.👍

amrash
autor
12. lis 2014

Tak, hlásím happyend! V patek 7.11.2014 se mi plánovanou sekci narodil můj milovaný třetí chlapeček - Bohdan Luis. Jsme oba v pořádku, az na žloutenku Božíčka. I tak to ale vypada, ze půjdeme zítra DOMŮ 😉
Takže maminky, věk je jen číslo, věřte v krásná a zdravá miminka, všem vám je přeji!!! 🌺🌺🌺

jakelina
12. lis 2014

@amrash veliká gratulace 😉

tyri
12. lis 2014

I já přidávám obrovskou gratulaci, ať jste oba zdraví

sisinka74
15. lis 2014

Ahojte, pred par tydny jsem oslavila 40 a nalozila si ten nejkrasnejsi darek pod sluncem 🙂

monnn
16. lis 2014

@amrash posílám gratulaci,hlavně zdravíčko!!!! 😉

kackac31
18. lis 2014

Ahoj, tak já se také připojuji s gratulací k narození potomka. Dnes jsem začala hooodně krvácet, dokonce ze mě vypadly nějaký kusy ( omlouvám se za nechutné podrobnosti )- už jsem si myslela, že jsem opět potratila ( 12/2013 poprvé, 05/2014 podruhé ). Volala jsem doktorovi, co se stalo a on ať přijdu, že se podívá. A světe div se, plod i srdeční akce jsou v pořádku, akorát mi doporučil hospitalizaci ( což jsem musela odmítnout z důvodu péče o další potomky - syn 13 let, a 20 - letá dvojčata - ty už vlastně ale nemůžu počítat, protože jsou to samostatné jednotky ). Tak jsem od zítřka na neschopence a uvidíme.

amrash
autor
23. lis 2014

@kackac31 Držím palce, ať vše dobře dopadne a ať si za pár měsíců počtu také zprávu o narození Tvého zdravého miminka!!! 💋

jakelina
24. lis 2014

@amrash a co nějaké fotečky?? 😀 😀

ilonkaseda
24. lis 2014

@kackac31
A to by se ti 20 letí nedokázali chvíli o toho 13 letého postarat.Škola života by jim neuškodila

mar17
24. lis 2014

Jak,ten čas letí..Adámek měl v pátek čtyři měsíce.Přeji všem těhotným a snažícím se maminkám moc,moc štěstí,ať se splní všechno co si přejete🙂

jakelina
24. lis 2014

@mar17 sladký

mar17
24. lis 2014

@jakelina děkuji moc🙂

kackac31
24. lis 2014

@ilonkaseda No, ti by to zvládli a jak rádi.... 😀 , ale na to bych teda neměla nervy 😒 . Jinak jsem nakonec ani na tu neschopenku nenastoupila - v práci to nevědí a já, vzhledem k předchozím potratům, ani nechci, aby to věděli. Tak jsem si tak nějak pro sebe řekla, že pokud bych nebyla dost silná na to, abych to dítě donosila, tak bych ani nebyla dost silná na to, abych ho vychovala ( samozřejmě, mě se to říká, je to mé 4.dítě, příteli se to ale vůbec nelíbí, protože to je jeho 1.dítě, tak to nese daleko hůř - ani se mu nedivím ) 😒 . Jinak už skoro vůbec nešpiním, asi to byly jenom nějaký "očistky" .

amrash
autor
25. lis 2014

@jakelina Ja se Zatim nedostala k PC, mam fotky jen v mobilu a ty mi MK nechce schroustat. Navíc jsme teď zase v nemocnici 😡