Těhulka, co na vše zůstala sama

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?
Strana
z11
Dolů
PředchozíStrana
z11
Další
matru
25. bře 2009
Karol, máš ještě čas 😉 hlavně pak dej vědět 🙂 a at je to pokud možno rychlé a bezbolestné 😉
dnada
26. bře 2009
ahojky ,nějak dlouhi sem tu nebyla 🙂 Karol přeji rychlý porod 😉
karolka23autor
27. bře 2009
Čusík ženský

Dnes nás propustili z porodnice 😉 . Tadeášek se narodil 24.3. v 7.50h. Vážil 3410g a měřil 52cm :-N . Je to zlatíčko x-)
dnada
27. bře 2009
moooc blahopřeji karlko !!!!!! 😎 x-) x-) x-)
luciejadr
27. bře 2009
karol, moooc gratuluji 😉
bajnokova
27. bře 2009
Jéééé moc gratuluji!! 🙂
karolka23autor
28. bře 2009
Děkujeme za gratulace. Malej je kouzelnej x-)
matru
30. bře 2009
KAROL: to je nádhera moc moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂
až budeš mít chvilku, takl písni jak to probíhalo a jak se máte 😉
matru
30. bře 2009
ted koukám, že když jsem 25. psala, že máš čas, tak už jsi to měla za sebou 😃
a co říká Luky na malýho brášku?
karolka23autor
6. kvě 2009
Čusík baby 🙂
moc se omlouvám,ale nějak nestíhám :-p ...ale musim přiznat, že si to nádherně užívám :-N ..malej je kouzelnej, už začíná houkat, je k sežrání 😉 .
Standa se taky lepší, je v Košumberku, ale na víkendy jezdí dom, už i sám řídí 😎 , jen kdyby nás neotravoval biolog.otec 😞 ...dělá si nároky na kluka, chce testy DNA a pak to ostatní...péče, výživné :-| .Jasně jsem mu řekla, že mu kluka nikdy nepůjčím, by mě musel zabit ]-( ,být po jeho, nikdy by tu malej nebyl ]-( ]-( .
Co se týká porodu, šlo to rychle ale bolelo 😞 ,asi už jsem to první zapomněla 🙂 .Na sál jsem šla v 6.15 a v 7.50 byl na světě a v 8.00h jsem měla být v poradně 😃 .Tak jsem jen poslala sms, at nečekají :-N
bajnokova
14. kvě 2009
Ahojk Karolka tak to byl v celku rychlej porod 🙂 To je dobře že Standovi je už lépe užívej si malího já už to uplně zapomněla to miminkovský období strašně rychle to utíká,jak to tak vypadá tak biolog.otec bude dělat problémy :-| držím ti moc pěstičky at to dopadne vše dobře,měj se pekně a zase se někdy ozvy!!!
matru
14. kvě 2009
Karol ahoj 🙂 tak prima, že jste v pořádku a že si užíváš 😉
biol. tatka asi bude dělat problémy, ale snad se nějak dohodnete, držím palečky 🙂
Košumberk znám, máme tam 2 km vedle chalupu, je tam krásně 😉
karolka23autor
13. črc 2009
Hoj ženský 🙂
Všem přeji hezké léto 😉 ....a vůbec,jak se všechny máte??? Táďa už je velkej chlap x-) ,je s ním sranda,pořád se škebí 🙂 . Je to moje sluníčko :-N . Pa a hezký zbytek večera 🙂
matru
13. črc 2009
Karol ahojky, no že jsi taky jednou dorazila 😉
moc hezká fotečka, je krásnej 🙂
karolka23autor
13. črc 2009
Ahoj holka, to víš nějak nestíhám 😉
s Táďou se člověk nenudí :-N
matru
13. črc 2009
to já vím 😉
co ten tvůj přítel, je už v pořádku?
lenkabu
13. črc 2009
ahoj,nedávno jsem na tebe vzpomínala 🙂 malej je krásnej 🙂
bajnokova
7. pro 2009
Ahoj Karolka napiš něco jak se pořád máte????
bajnokova
14. říj 2010
Na Karolku stále myslím? Ale už se vubec neozvala jak to všechno vlastně dopadlo
Strana
z11
PředchozíStrana
z11
Další