• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka, co na vše zůstala sama

14. října 2010 
Karol, máš ještě čas :wink: hlavně pak dej vědět :slight_smile: a at je to pokud možno rychlé a bezbolestné :wink:
25. bře 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ,nějak dlouhi sem tu nebyla :slight_smile: Karol přeji rychlý porod :wink:
26. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík ženský

Dnes nás propustili z porodnice :wink: . Tadeášek se narodil 24.3. v 7.50h. Vážil 3410g a měřil 52cm :sweat_smile: . Je to zlatíčko :dizzy_face:
27. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooc blahopřeji karlko !!!!!! :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, moooc gratuluji :wink:
27. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé moc gratuluji!! :slight_smile:
27. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme za gratulace. Malej je kouzelnej :dizzy_face:
28. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAROL: to je nádhera moc moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
až budeš mít chvilku, takl písni jak to probíhalo a jak se máte :wink:
30. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám, že když jsem 25. psala, že máš čas, tak už jsi to měla za sebou :grinning:
a co říká Luky na malýho brášku?
30. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusík baby :slight_smile:
moc se omlouvám,ale nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale musim přiznat, že si to nádherně užívám :sweat_smile: ..malej je kouzelnej, už začíná houkat, je k sežrání :wink: .
Standa se taky lepší, je v Košumberku, ale na víkendy jezdí dom, už i sám řídí :sunglasses: , jen kdyby nás neotravoval biolog.otec :frowning2: ...dělá si nároky na kluka, chce testy DNA a pak to ostatní...péče, výživné :unamused: .Jasně jsem mu řekla, že mu kluka nikdy nepůjčím, by mě musel zabit :angry: ,být po jeho, nikdy by tu malej nebyl :angry: :angry: .
Co se týká porodu, šlo to rychle ale bolelo :frowning2: ,asi už jsem to první zapomněla :slight_smile: .Na sál jsem šla v 6.15 a v 7.50 byl na světě a v 8.00h jsem měla být v poradně :grinning: .Tak jsem jen poslala sms, at nečekají :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk Karolka tak to byl v celku rychlej porod :slight_smile: To je dobře že Standovi je už lépe užívej si malího já už to uplně zapomněla to miminkovský období strašně rychle to utíká,jak to tak vypadá tak biolog.otec bude dělat problémy :unamused: držím ti moc pěstičky at to dopadne vše dobře,měj se pekně a zase se někdy ozvy!!!
14. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol ahoj :slight_smile: tak prima, že jste v pořádku a že si užíváš :wink:
biol. tatka asi bude dělat problémy, ale snad se nějak dohodnete, držím palečky :slight_smile:
Košumberk znám, máme tam 2 km vedle chalupu, je tam krásně :wink:
14. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj ženský :slight_smile:
Všem přeji hezké léto :wink: ....a vůbec,jak se všechny máte??? Táďa už je velkej chlap :dizzy_face: ,je s ním sranda,pořád se škebí :slight_smile: . Je to moje sluníčko :sweat_smile: . Pa a hezký zbytek večera :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karol ahojky, no že jsi taky jednou dorazila :wink:
moc hezká fotečka, je krásnej :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holka, to víš nějak nestíhám :wink:
s Táďou se člověk nenudí :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já vím :wink:
co ten tvůj přítel, je už v pořádku?
13. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nedávno jsem na tebe vzpomínala :slight_smile: malej je krásnej :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Karolka napiš něco jak se pořád máte????
7. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Karolku stále myslím? Ale už se vubec neozvala jak to všechno vlastně dopadlo
14. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek