Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

matru
5. říj 2008

Ahoj Karol:no dnes tam bylo naprosto nádherně, byli jsme celé odpo venku s kočárem 🙂 pěkně mě bolej nohy.Co ty, je ti lépe? A jak vůbec snášíš těhu, bývá Ti blbě?

karolka23
autor
5. říj 2008

Ahoj Matru: už aby byl prcek na světě, abych mohla taky ven 😉 . Ne, že bych ted nemohla,ale není to ono, sama courat 😒 .A Lukyn už mě venku nechce 😀 😀 . Co se týče těhu, už je to lepší, ale ty 2měsíce jsem si docela užila 😝 . I když už mám jedno, připadám si jako prvorodička 😉 ,14let je dlouhá doba 😀

matru
5. říj 2008

jo to já si připadala taky, ono se rychle zapomene, ale ted už je to ok...jinak jsem s oběma první 3 měsíce prozvracela, byla to hrůza, ale od 4 byl klid a pak už mi nic nebylo i porody jsem měla úžasné 🙂 neboj, ono to hrozně utíká a za chvíli budeš mít miminko v náručí...jo a Kačka už se mnou taky moc ven nechodí, jen občas když chce vozit...

karolka23
autor
5. říj 2008

tak já měla s klukem taky porod nádhernej, tak doufám, když už to je všechno na levačku, že alespon ten porod bude jako u kluka 🙂 ..krom toho, že mi nebyvá dobře mi ještě asi pořádně nedochází, že jsem těhu 😖

matru
5. říj 2008

to víš že jo, to zvládneš hravě 🙂 já musím jít, začíná mi večerní maraton-koupání, večeře a ukládání 🙂 pak sem ještě mrknu 🙂 jo a koukám na Arabelu,je to i po těch letech super 😀 tak zatím 😉

karolka23
autor
5. říj 2008

upřimně a tiše závidím 😉

matru
6. říj 2008

nemáš co závidět, uteče to jak voda a budeš se taky starat o mimčo...já byla včera tak unavená, že jsem šla spát hned s holkama...tak ted musím trochu poklidit, vyprat a přichystat večeři...co ty? chodíš do práce nebo tě nechali doma?

karolka23
autor
6. říj 2008

ahojky, jsem doma na rizikovym...už jsem potratila a tady to ze začátku taky nevypadalo dobře, proto mi to přijde tak dlouhý ..mám moc času na přemýšlení a to někdy není dobrý 😉

matru
6. říj 2008

no aspon se v práci nestresuješ a můžeš hodně spát, to mimču prospívá...já když byla doma, tak jsem furt někde šmejdila po obchodech a nakupovala, když máš čas, dá se leccos pořídit výhodně...ale já byla doma až od konce ledna...

karolka23
autor
6. říj 2008

to že si pospim,to máš pravdu,ale ty obchody mě nějak zatim nelákají, na to je odborník mladej 😉

luciejadr
6. říj 2008

ahoj holky, já bych si taky tak pospala. ale zatím denně v 6hod budík a hybaj do práce 😅

karolka23
autor
6. říj 2008

Luci : 😒 ..tak už se na to vyprdni a zůstan doma 😉

luciejadr
6. říj 2008

nějak mi to nejde nahrát..tak holt ještě pracuji. já jsme děsně bezproblémová těhule 😀 - musím zaklepat. a jak máš vycházky???

karolka23
autor
6. říj 2008

podstatný je, že jsi bezproblémová těhulka 😀 ...vycházky mám 11-13 a 13-18h 😉

luciejadr
6. říj 2008

tak aspon něco.. zas tak špatné je nemáš. naštěstí je ted ten net, takže člověk může trávit čas doma a přitom kecá.

matru
6. říj 2008

Karol:to máš dobrý ty vycházky, ale v těhotenství to snad nikdo nekontroluje, přece nejsi nemocná a musíš chodit ven, ne?

karolka23
autor
6. říj 2008

Matru:tak to nevím a je pravda, že vycházky moc nedodržuju a zatim nic 😉 .Tak jak máte v Praze, tady je dnes pěkně hnusně, typickej podzim 🙂

Luci:jj zlatej net, člověk tam najde věcí 😉 . I když je pravda, že za Lukyna nebyl a taky jsem to přežila 😀 . Koukala jsem, že čekáte kluka Dominika, taky jsem chtěla Domču, ale neprošlo mi to..

luciejadr
6. říj 2008

no tak u nás Dominik je dané už od té doby, co jsme se dali s manželem do kupy. to je jediné mužské jméno na kterém jsme se shodli. však jsme si taky dělali srandu, když jsme se dozvěděli, že je to Domino, že bude jedináček. že další mužské jméno nevymyslíme. naše tajné přání totiž byla Leontýnka. ale co, teď je pro nás hlavní zdraví a nekomplikace. jo a Lukáška jsme nemohli dát, má ho naše nej kamarádka - v prosinci mu bude rok - a na dovolené by se to moc pletlo 😀
a tebe už napadli ted jména? co bys dala?

karolka23
autor
6. říj 2008

tak občas se nad tím zamyslím 🙂 ...kdyby to byl kluk tak asi Tobiáš nebo Tadeáš, ale holka to nevim 😅

karolka23
autor
6. říj 2008

tak od Vás očekávám návrhy 😉

luciejadr
6. říj 2008

Tobiáš je hezčí :o) a taklové neobvyklé. Tadík je jak na pejska..teda to bude tím, že kamarádka má psa Tadeáše 😀 a originální je to v tom, že Lukáš i Tobiáš končí na š 😅
a holka.. Kristýnka, Adélka, Jolana, Júlie a Leontýnka 😀 to jsou top u mě. a Leontýnka jednou bude moje dceruška, at se za pár let usmysllí, že už na houbách byla dlouho 😀 😀

matru
6. říj 2008

no mně se líbí krom toho co mám doma ještě Karolína, Linda, Andrea, Sabina.....z klučičích Marek, Michal,Denis, Jakub...jo a Tobiáš je moc pěkný, to dej, zatím jich není tolik i když se začíná dávat 🙂

matru
6. říj 2008

A Leontýnka je taky hezký, žádnou neznám, jen Leu a pak tu z tý pohádky 😀

karolka23
autor
6. říj 2008

Tak mladej mi Tadeáše i Tobiáše zakázal 😀 😀 .Tak se musim modlit,aby to byla holka 😉 . Karolínka měla být, než jsemo to přišla ☹ .Docela se mi líbí Eliška, Anežka ....co děti, už chrní?

matru
7. říj 2008

jsem zase vytuhla s dětma...no o to dřív jsem se vzbudila 😀 tak si vezmi kalendář a vypisuj jména, která se ti líbí, pak je dej Lukymu vyškrtat, který nechce a vyberta z toho na čem se shodnete, tak jsem to dělala já a moc toho nezbylo...ještě mně napadá Max, ale to je taky trochu jako pes...no známý mají kočku Nelu, co nadělám 😒

karolka23
autor
7. říj 2008

Čusíík 🙂
dnes mi vůbec nešlo přihlásit se na koníka 😠

matru
8. říj 2008

Nazdárek 🙂 včera to nešlo celý den nikomu ☹ a já se tady nejdřív vztekala na počítač a na UPC 😝

karolka23
autor
8. říj 2008

Ahoj holky 🙂
já dnes byla u zubaře 😝 , alespon to mám za sebou 😉 . Venku nádherně, to zas určitě někde drandíš po Praze 🙂 . Což mi připomíná, že před vámi pražandy smekám, co se týče eskalátoru a kočárku. Já jsem ráda, když to sjedu sama 😀 😀

bajnokova
8. říj 2008

Ahojka omlouvám se ale nakoukla jsem do tohoto tématu a nedalo mi to
Karolka tak takovej chlap tak to je na zabití ale mylím že to s Lukášem zvládnete je už velkej pomuže ti
Je to po dlouhé době to těhotenství tak to je fakt jak prvorodička
a ty jména mě se šíleně líbí Štěpán a Štěpánka vždycky jsem říkala až budu mít druhou holčičku bude to Štěpánka a nic doma to neprošlo taťkovi se to nelíbí.Vlaďka 😉

karolka23
autor
8. říj 2008

Bajnokova: ahoj a neomlouvej se 😉 ..jsem ráda, za kazdého návštěvníka 😀 . No,a jak se tedy jmenují tvé děti?