Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

quinny
11. říj 2008

karol no hrdost je hezká věc když jde jen o člověka samotnýho, ale tady už jde i o prcka 😉
a co nevolnosti, už dobrý 😕 a necháš si říct co to bude 😉

karolka23
autor
11. říj 2008

Nevolnosti už v pohodě, spíš mě ted poslední týden trápí hlava 😠 . Určitě chci vědět co to bude 😅 . Koukám,že máte doma miminko 😉

marselina
11. říj 2008

ach ti tatínci.také mě otec mého vydíral pomalu tím že není otcem,že než aby mi platil výživné tak raději půjde pan ING.na pracák kdesi cosi.nakonec to dopadlo dobře,u soudu jsme nebyli,vše jsme sepsali u advokáta a mám i velké výživné tak že synovi můžu dopřát vše.
dokoncemi musel dát peníze i na výbavičku,na těhu oblečení atd.atd.bylo toho dost.

quinny
11. říj 2008

no miminko, ďáblík malej uřvanej je to 😀 😀 ale náš 😀

ta hlava určitě taky brzy přejde a budeš si víc užívat 😉 hodně odpočívej a spi, dokud to jde 😅

karolka23
autor
11. říj 2008

Marseli: ty jsi dostala peníze i na těhu oblečení a vybavičku??

karolka23
autor
11. říj 2008

quinny: prý aby jste se doma nenudili a věděli, že ho máte 😉

quinny
11. říj 2008

Marseli: no tak hlavně že pan ing, nakonec k rozumu přišel 😉 a jak jsem pochopila teď už máte tatínka lepšího a budete velká rodina 🙂 🙂 k tomu nejde než gratulovat 😵
btw co to bylo za seznamku, že bych tam přihlásila kamarádku 😅

marselina
11. říj 2008

karolka23:no jéjé a nejen to,do dvou let věku dítěte je povinen otec dítěte přispívat i na tebe

quinny
11. říj 2008

karol no asi tak nějak, snad z toho někidy vyroste, tajně v to doufám, a sousedi asi taky 😀

jj s tou výbavičkou to taky znám, to řekla kámošce nějaká paní na tom soudě, že když si přinese účty od věciček veškerejch pro prcka, tak že oni mu to pěkně připočtou 😝

marselina
11. říj 2008

quinny:on k rozumu přijít musel,protože jak se ukázalo nebyl jsem jediná přítelkyně,ale měl jednu se kterou žil,když jsem řekla že jsem těhu,tak se hned zasnoubil a 2měsíce před narozením miminka se oženil,dodnes nikdo z rodiny neví že má ještě nějakého potomka mimo to,které má ted už se svou manželkou.
před třemi lety jsem ještě neměla internet,tak jsem si dala inzoš na teletextu,ted bych ho ale dala normálně na seznamku ze seznamu,tam si zase našla prima chlapa kámoška.
tatínka jsme si našli hodnýho a suprovýho,ale taky trvalo než jsme se zžili a zvykli si na sebe i krize bývali,ale ted je všechno až moc OK

karolka23
autor
11. říj 2008

tady holky to čumim, já jsem na tyhle věci blbec...jsem s klukem od jeho 2,5let a stále dostávám stejné výživné 1500,-, ani jednou jsem nenašla odvahu si je nechat zvýšit a že mám náročné dítko 😉

quinny
11. říj 2008

marseli: no vážně pan vtipnej 😝
tak hlavně že teď už je vše jak má být a jste super rodina. Krize jsou všude co sio budeme povídat 😉 a po bouřce si vážíme sluníčka ještě víc 😉
no kámošku asi do inzerátu neuvrtám, ona na to není, ale budu do ní trošku šít, opatrnko 😅

marselina
11. říj 2008

žádat o zvýšení výživného můžeš dokonce každé tři měsíce,pokud by ti ho při první žádosti zamítli tak za tři měsíce znovu,ale poku by ti vyhověli tak by byla asi blbost žádat co tři měsíce.
pokud jsi v něčem nejsi jistá,tak se neboj a obrat se na nějaké právníka,vesměs každý mívá bezplatné poradenství,tak mu vlíčíš situaci a on ti řekne co a jak a jak případně postupovat.já měla suprovýho právníka a dokonce po mě za to všechno co pro mě udělal nikdy nechtěl peníze,jen láhev nějakého dobrého vína.

marselina
11. říj 2008

quinny:však jí o tom říkat nemusíš,zaáš ji inzrát a jí pak budou chodit třeba krásné mejlíky nebo smsky a tak.pak ti třeba poděkuje když najde toho pravého. 🙂

karolka23
autor
11. říj 2008

to já bych si ještě ten inzerát dala, ale horší ta představa pak někam jít se poznat v realu 😅

zkusim si s ním promluvit jestli je ochotný platit a pokud ne, dám to k soudu 😠

quinny
11. říj 2008

hmm i dobří lidé ještě jsou 😉

karol si zažádej, však 1500 je hodně směšný v dnešní době 😝

karolka23
autor
11. říj 2008

marseli: půjč mi toho tvého právníka 😀

marselina
11. říj 2008

karolka23:jo neprve se sním dohodni,ale nebud blázen a trvej na všem na o máš tyi dítko nárok,na splození jste byli dva,tak proč by jsi měla všechno vyžrat ty sama.
osobního poznání se neboj,kolikrát je to sranda a když ti nesedne,tak se s tím oným už vidět víc krát nemusíš.komunikuj raději třebas přes mějl nebo vzkazník na seznamce,pak se ti nestane že by tě ten co tě nezaujal bude otravovat v smskách aníž bys ty o to stála

karolka23
autor
11. říj 2008

quinny: mi povídej, vždyt jen 400 mi automaticky odchází každý měsíc na obědy. Co to je 1100 na 13kluka. A to nemluvim o fotbale co hraje. Všechno hrozně leze do peněz 😝

marselina
11. říj 2008

klidně,doporučilajsem ho i kamarádce která se rozváděla,a byla taky naprosto spokojená.rozvod byl rychlý a dokonce kromě sepsání žádosti taky nic neplatila a to měla ještě díky mě slevu 😀 😀 😀
kdyby jsi bydlela v našem okrese,tak ti hned řeknu kde sídlí,ale můžešmu napsat klidně mejlík,on ti ten prvník odpoví a poradí i tak

quinny
11. říj 2008

marsel hihi no to by mě asi zabila, kdyby jí začli chodit sms, ale s tím mailem by to třeba šlo 😉 moc by si to zasloužila najít pana pravého, ale musím fikaně tady v regionu aby mi ji neodvlekl na 2.konec republiky 😀

karol hlavně když bude ochoten ták to někde sepsat u právníka aby tě nezkoušel vodit za nos 😉

marselina
11. říj 2008

karolka23:1500 je orpavdu směšný,dostávám daleko víc na 3letého syna,ale jsem ráda a vím že o zvýšení žádat snad nikdy ani nebudu,teda jen v případě kdyby chtěl tatínek snížení.

karolka23
autor
11. říj 2008

Marseli: a ty jsi do inzerátu napsala, že jsi těhulka?

marselina
11. říj 2008

quinny:no i to se může stát,že ti ji někdo odvede,jak se holka zamiluje...................takj e možná i jedno kde bude žít hlavně at je štastná a spokojená

marselina
11. říj 2008

jo jo,napsala jsem tam něco jako nastávající maminka hledá........................a těch odpovědí bylo,ale je fakt že přes ten teletxt to bylo naprd,člověk neměl fotky jen na mobil a ty kolikrát hodně zkreslujou,ta internetouvá szn je bych řekla lepší,hned víš s kým si píšeš

marselina
11. říj 2008

a taky kolikrát napsali chlapi co byli z hoodně daleka,ale bylo jim to tak nějak jedno,dokonce mi napsalo pár kamionáků a jeden popelář,ale ti byli fakt až z čech tak to jsem zavrhla hned.

quinny
11. říj 2008

marsel: tak šup sem s adresou na právníka 😀 😀
nnn nikam, by mě miglo nejlepší kámoška, já se sem vrátila z Prahy i kvůli ní a ona by šla pryč, to bych asi nepřežila. Ne já vím sama, že by nešla 😉

marselina
11. říj 2008

no ale lásce někdy neporučíš i když já bych taky neodešla,mám svůj domeček,v něm klídek a pohodičku

quinny
11. říj 2008

no hned víš, pokud si ovšem nevymýšlí že 😅

marselina
11. říj 2008

to jo,ale myslíš že když už je to rozdělené podle krajů na těch szn tak že sand tak nekecají,jo jiná je ohledně vzhledu,kolikrát práce,kouření atd.