Těhulka, co na vše zůstala sama

karolka23
4. říj 2008

Ahojky. Najde se tu těhulka co zůstala sama,jako já?

zuzan
17. říj 2008

Ahoj Karolko, pevně ti přeji hodně síly, ať to všechno zvládneš a vyřešíš, každopádně ať se rozhodneš, jak se rozhodneš, bude to tvé SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ... Těžko soudit, ale nevím, jestli bych byla schopná na všechno zapomenout, pustit z hlavy a začít znovu od začátku... zradil tě jednou, proč by to nemohl udělat podruhé??? Ale nechci tě ovlivňovat, jednou jsem někde četla moc hezký citát... "Vztah je jako provaz, když se jednou přetrhne, vždycky se může navázat, ale uzel už navždycky zůstane"... Určitě je to hodně těžká situace, tak se držte!!! Tvé miminko už ti nikdo nevezme 🙂

karolka23
autor
17. říj 2008

Ahoj Zuzan, děkuji za Tvůj názor a plně s tebou souhlasím. Když to udělal jednou, proč ne podruhé a proto jsem z toho nemám vůbec radost, spíš strach. Strach věřit mu a otevřít se mu. To nejhorší už přebolelo a nechci to zažívat znovu. Na druhou stranu to dnes bylo celkem fajn, byli jsme se podívat na kočárky a na tu chvíli jsem měůa pocit, že jsme zase plná rodina, ale na jak dlouho 😖

elana
17. říj 2008

Zas Karolko, Ty ho znáš nejlíp a pokud to není nějaký hajzl a zmetek (což už jsi jistě dávno poznala, prostě celkově, jak se staví ke světu, přátelům atd.), tak si nemyslím, že si nezaslouží druhou šanci, uklouznout může každý a Ty (já, a každý) by byl vděčný, za to, druhou šanci dostat. Bude to těžký, samozřejmě důvěra je tam narušená...ale pokud to myslí s návratem upřímně, jeví zájem, došel k tomu, že se šeredně zmýlil...tak myslím že stojí za to nad tím zauvažovat.

Já jsem z těch, co kdysi druhou šanci dala-a zatím toho nelituju. Jistě, už to nebude jako dřív, bude to jiný a kdoví, jestli ne lepší? Jasně, zůstane jizva, která bude vždy vidět a hlavně, která začne při každé námaze nebo špatném počasí bolet-ale na druhou stranu, není ta jizevnatá tkáň pevnější, není na ní víc vidět ta vůle držet pohromadě? 😕 Třeba jo🙂 Tak to ještě zvaž a uvidíš, jak říkám, znáš ho nejlíp.

konja
18. říj 2008

karolka23: to že se chce vrátit a sám se ozval bych rozhodně brala jako pozitivum.Ano,může si to zase rozmyslet atd.,ale rozhodně bych nad tím trochu popřemýšlela a pokud se i nabízí, že by chtěl jít do poradny, tak bych šla.Podle mne je to to nejrozumější co můžete udělat.Ujasníte si co od vztahu očekáváte, tobě to pomůže pochopit co ho přivedlo zpět. Rozhodně tím nic nezkazíte. Držím pěstičky ať máš štěstí 🙂

karolka23
autor
18. říj 2008

Čusík 🙂
mám na vás holčiny prosbu,nemáte některá zkušenost s kočárkem V-cross ??

Konja: taky děkuji za názor,jen jsem to asi špatně napsala,on nemyslí poradnu jako poradnu,ale poradnu pro těhulky 😉

Když on se vrátil bez jakéhokoli vysvětlení a myslí si,že vše bude pokračovat tam kde zkončilo a hlavně jako že se nic nestalo. Dokonce mi i přijde,že podle něho jsem na vinně já. A když jsem uvažovala nad svými city,nejsem si jistá jestli ho ještě miluji. Ublížil mi a nebyl tu když jsem ho potřebovala. Nevim,kam to povede,jsem zmatená. Už jsem si tak nějak začala zvykat a smiřovat se s tím,že budem sami 😝

karolka23
autor
18. říj 2008

Konja, tak jsem si podle UZ všimla, že máme stejnou gyndařku 😉 . Fajn doktorka 🙂

andykov
18. říj 2008

karolka23: Ahoj, tak pročítám Tvůj příběh od začátku. Chlapi jsou zvláštní bytosti, vím, co říkám. Někdy se prostě leknou, bojí se zoodpovědnosti a toho, co mimi s sebou přináší a udělaj pak něco, co ani udělat nechtějí. Pak se jim to rozleží v hlavě a litují. Dala bych mu šanci ještě, vždyť sama můžeš být vždycky potom 😉

konja
18. říj 2008

Karolka23: Souhlas,Mareška je super ženská,nedám na ni dopustit 🙂 Jinak co se týče tvého přítele,nevím co bych ti dál poradila.Chce to asi čas aby sis to vše v hlavě utřídila a urovnala,ale také aby sis s ním důkladně promluvila o všem co tě trápí, aby tě dokázal poslouchat a pak se k tomu vyjádřil.Je to těžké, drž se a ať ti vše dobře dopadne 😉 A ještě k té poradně - sice jsme si neporozuměli, ale i poradna na gyndě by mohla být užitečná.Možná bych se s tím Marešce předem svěřila a řekla, že příště sebou vezmeš na utz partnera.Ona určitě něco vymyslí aby to na něj zapůsobilo 😀 Ale samozřejmě pouze pokud budeš ty chtít 😉

matru
18. říj 2008

Karol ahoj...to jsou teda novinky, ale já jsem si to myslela,že se mu to rozleží a bude se chtít vrátit...rozhodnutí je jen na tobě, udělej co ti říká srdce, hlavně mysli na děti a na sebe, co pro vás bude nejlepší...je pravda, že to může udělat znova, ale třeba taky ne...přeju ti at se rozhodneš správně

dnada
18. říj 2008

ahojky Karol - to mi něco připomíná,že si to otec mimča "rozmyslel" ... Ale jakpíšeš,nejde věřit někomu,kdo nám podrazil nohy a vykašlal se na nás,když sme ho nejvíc potřebovali(alespoň já to neumím,odpustit se dá vše,ale znova bezmezně věřit už ne). Otec mýho synka se taky nedávno tak nějak rozhodl,že by mohl být táta,ale bydlet s náma nechce,prej by tak jednou za týden na pár hodin přijel,ale takovýho chlapa já nepotřebuju,aby se na nás jezdil dívat jako na cvičený opičky 😎 aspoň mi občas něco koupí,co potřebujem.
Musíš sama zvážit jestli chceš vztoupit do stejné řeky ještě jednou a nebo jestli to jednou stačilo.Někdy se to povede a někdy ne,bohužel ☹ Držím palečky,aby to rozhodnutí co uděláš bylo to SPRÁVNÉ 😉

andykov - ano,chlapi jsou zvláštní stvoření,ale některý si druhou šanci prostě nezaslouží,když po.rali co se dalo a pak ještě dělaj jako že se nic nestalo ☹ Vím moc dobře o čem mluvím,bohužel ☹

bajnokova
19. říj 2008

Ahojta tak to jsou mi teda novinky Karolka to bude velice těžké rozhodování opustil tě v té nejhorší chvíli kdy ty jsi ho potřebovala bála bych se že o udělá znova třeba někdy před blížícím se porodem že zas mu vrtne něco v hlavě a tozmyslí si to 😉 nevím je to těžký přeji ti ať se rozhodneš jak koliv aby jsi ta byla štastná 😵

karolka23
autor
19. říj 2008

Ahoj kočandy 🙂

Všem Vám děkuji za vaše názory 😉 . Tak jak už jsem napsala,že si nejsem jistá svými city, ani z něho necítím lásku. Přijde mi jako že to bere, že má vůči mě nějakou povinnost a tak se k tomu i staví. Když přijede nedí mi pusu, nechytne mě za ruku když se jdeme projít, a že to dřív dělával a mě to k životu chybí. Nestojim o vztah bez lásky. Včera jsem mu řekla, že je chladnej a on mi na to řekl, že neví co by na to řekl, čímž mě utvrdil, že si to nenamlouvám, ale je to pravda. Na co takový vztah?? Za dobu těhotenství se nestalo aby přišel a něco mi donesl, pokud si neřeknu. A přitom by mi stačila blbá čokoláda 😒 . Tohle nikam nevede. Chci chlapa o kterého se budu moci opřít, s kým se zasmát a ne někoho co na mě vidí jen chyby 😠 .

bajnokova
19. říj 2008

Tak když tam nejsou ty city tak si myslím že to nemá cenu i kyž je to otec tvého dítěte ale to co udělal se už nedá vrátit a city se asi vytratili

marselina
19. říj 2008

karolko:máš pravdu držet vztah bez lásky nemá cenu,tak trošku vím o čem mluvím......

karolka23
autor
21. říj 2008

Ahoj holky 🙂
tak jsem dnes byla v poradně a vše je zatim jak má být 🙂 ...zítra jdu ještě na odběry a úpak se mám objednat na 3DUz do nemocnice, už se docela těšim, jen mám ted´trochu strach z těch odběrů, co se týče těch vad 😖 ...snad to dobře dopadne 😉
Jinak s otcem je to stále stejné, stavuje se ale, ale jistotu z něho necítím, tak že nic moc 😝
Všem vám přeji hezký zbytek dne, je tam nádherně 😉 🙂

dnada
21. říj 2008

Ahojky karol,to je mooc fajn,že s mimčem je vše OK 😉 Odběrů se neboj,určitě bude vše OK 🙂 Dnes bylo úplně báječně,taky sem většinu dne byla s prckem venku 🙂

bajnokova
21. říj 2008

Odběru se neboj bude to v poho 🙂 Taky jsme dnes byly skoro celej den venku bylo krásně 🙂 zítra to už bude horší 😒

kacka2
22. říj 2008

ahoj Karolka,
moc tě obdivuju, už jsem četla tady na koníkovi pár diskuzí, kde holčiny řešily podobně svízelné situace, ale musim říct, že ty to dle mého bereš za správný konec ! pokud ho opravdu nemiluješ a nemáš v něm podporu a jistotu, nejseš s nim šťastná, tak podle mě proč s někým takovým žít?
Je to moc důležitý krok a rozhodně ne ten lehčí, tak držim palce ať to zvládneš.
Moje mamka řešila podobnou situaci, jen ty děti měla tři, nevim jak to udělala, vim že jsme měli sotva co jíst, ale byla pohoda a fakt jsme byli šťastný 🙂

matru
23. říj 2008

Ahoj Karol: gratuluji k úspěšné poradně 🙂 tak ted už tě čeká 3D a ukáže se, jestli má pindíka nebo ne...mně to loni řekli přesně na Mikuláše a byl to krásný dáreček 🙂 tak at je to co si přeješ 😉 a co jinak, něco nového? Mně už Nelinka leze, tak už nastává hlídání, hrozně to letí, tak si užívej bříško 🙂

karolka23
autor
23. říj 2008

Ahoj holky 🙂
Tak jsem se dnes byla podívat v Polsku 😝 ,síla lidí, ale docela se mi tam líbil jeden kočárek 😵 . Tak uvidíme, jak dopadnou testy a UZ a asi bych si pro něj dojela 😅 . Jinak věcičky cenově jako u nás, tak že nic, jen zavinovačku 😉 . Jinak na 3D jsme objednaný na 10.11. ráno, tak snad se nám ukáže vc celé kráse a doufám, že to bude holka 🙂 .
Matru, jj hrozně to utíká, už začínám 5měsíc a stále smi to ještě pořádně nedochází 😅 . Bříško zatim žádný, pobyby taky ne, ale ono to přijde 😵 . Tak mamko Nelinku pořádně hlídej 😉
Hezký večer 🙂

reina
24. říj 2008

ahoj karolko, já to mám spíš naopak - i když těhu bylo naprosto neplánované, s někým s kým jsme se zase tak extrémně neznali, tak ze začátku to bylo super - mimi moc chtěl, všechno bylo super... no ale najednou začíná hrozně ochladat, city skoro na nule, žádná starost, a o veškeré kontakty abych se starala já, a ještě mu vysvětlovala věci, které jsou pro mě naprosto běžné (stěhování se v těhu do zahraničí když nevím jak je to tam se zdravotnictvím, není tam zajištěná práce ani bydlení - jako jeden z příkladů). do toho to je cizinec, a teď řeším, nakolik řešit jeho zapsání do RL dítěte nebo ne - jinde mě zase varují že raději ne, z důvodů hodně případů únosů dětí do ciziny, a je pravda, že stát se může cokoliv... ale zase nechci aby tam byl uvedený bývalý manžel (což on teda nechce taky 🙂 ) no prostě teď naprosto nevím co a jak a kam...

naty
24. říj 2008

a co tam neuvést nikoho? jako otec neznámý... 😔

reina
24. říj 2008

to si nejsem jistá nakolik to půjde vzhledem k bývalému manželovi
a nakolik pak nebudu více bita na sociálních dávkách
(když už teda pominu reakce rodiny; už ze začátku by byli nejraději kdybych šla na potrat, a protože je ještě teoreticky možnost jít, tak se sem-tam ptají jestli jsem si to nerozmyslela)

karolka23
autor
25. říj 2008

Reina, a co si vzít zpátky své rodné příjmení ?? Taky o tom uvažuji a do rodného listu bych dala otec neznámý .....dopsat ho tam můžeš vždycky 😉

marselina
25. říj 2008

reina:záleží jak dlouho jste rozvedeni i po rozvodu je tam nějaká ochranná lhůta že ze zákona by byl otcem tvého dítěte bývalý manžel i když bio otcem není,ale na to by ses musela zeptat.
na dávkách podle mě bitá nebudeš,raději jistota od státu než potom nemít co do huby.

marselina
25. říj 2008

byla jsem taky svobodná mamka,bio otce jsem uvedla do rodného listu,ale dohodli jsme se že kubík bude mít moje příjmení,pak jsem s vdala,kubík má mé příjmení za svobodna a já jsem si nechala jak své dívčí tak i manželovo,ted čekáme mimi a to se bude jmenovat po tatínkovi,má ale takové blbé příjmení že stejně do budoucna očekávám že malý Tobiášek bude chtít změnu příjmení.

matru
25. říj 2008

no já vám holky neporadím,nemám naštěstí žádné takové zkušenosti, jen budte opatrné, když pak vidím v televizi násilné odebírání dětí, vždycky mám slzy v očích, je to šílené, určitě to chce dopředu promyslet...držím palce

matru
31. říj 2008

Ahojky Karolko, kdepak tě máme? Je všechno v pořádku? 😉

dnada
31. říj 2008

matru - nevím co se dá dopředu promyslet,když chce někdo někomu ublížit tak si najde způsob jak to udělá,v dnešní době člověk nemá žádnou jistotu v ničem ☹

karolka se nějak ztratila ☹ snad je v pohodě

matru
1. lis 2008

dnada: já to myslela s tím zapsáním cizince do rodného listu, když ten vztah už ted není idealní, aby se vyhnula do budoucna riziku 😠
jinak je jasný, že dopředu nikdy nevíš, co bude....na svatbě si taky nikdo nemyslí, že mu ten druhý někdy ublíží 😒